Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2011

Polecane posty

Tee... ujdzie ten R6 V2 - przy jedynce bawiłem się nawet nawet - z pewnością lepiej niż przy GRAW ( teraz czekać na GRAW 2 w CDA :P ) i jeśli znajdę trochę więcej wolnego czasu to zagram w Supreme Comm. i R6 :)

Ej ej a miałbyć w tym miesiącu Ded Spejz ! :P

Dopadłem dopiero temat przeciekowy i mam niezłą polewkę z niektórych odpowiedzi: SW, gry od EA, From Dust, Pray = Prey :) Młodzi i niedoświadczeni to się dopiero uczą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby tym razem z instalacją i odpalaniem gier nikt nie miał problemów. ;)

Nie istnieje na PC gra, która by zadziałała na każdym komputerze. Tak, że nie ma zmiłuj, na pewno trafią się jakieś osoby, którym któraś z naszych gier z jakiegoś powodu nie pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wszak to moj 1 post.

Zalozylem konto dlatego ze jak czytam niektore wypowiedzi to mnie szlag trafia.

Rozumiem ze nasza cecha narodowa jest narzekanie ale niektorzy przeginaja.

Za niecale 20 zl mamy pieknie wydane czasopismo o grach a do tego DVD z pelnymi wersjami gier i zamiast sie cieszyc to marudzicie ze dana gra wam sie nie podoba inna to nie wasz ulubiony gatunek a jeszcze inna juz kupiliscie kiedys.

Tylko kogo to obchodzi co kazdy z was mysli o danej grze ? Czy naprawde sadzicie ze ktokolwiek jest w stanie zadowolic kazdego czytelnika i dac gry ktore akurat jemu odpowiadaja ?

A moze maja dawac najnowsze gry np. Fifa 12 ?

Chociaz nawet jakby dali to jestem pewien ze pojawialyby sie opinie ze szkoda ze nie dali Pro Evolution Soccer 2012.

Niektorzy zwyczajnie nie rozumieja czym jest CDA

CDA nie jest instytucja charytatywa dajaca najnowsze i najlepsze gry tylko czasopismem o grach ktore przy okazji daje wybrane pelne wersje gier zeby dac nam troche zabawy.

I zeby nie bylo tak slodko sam dodam ze malo kiedy gry dodawane co CDA trafiaja w moj gust bo jestem cholernie wybredny ale dzieki tym ktore zamieszczaja odkrywam czasem gry ktorych normalnie nigdy bym nie kupil i ku swojemu zdziwieniu czasem calkiem fajnie sie w nie gra.

I jeszcze jedno (już ostatni mój post tutaj :) Konkurencja w tym miesiącu wyjątkowo stanęła na wysokości zadania, dając starter i konto premium do World of Tanks. Nie mówię by od razu kupować - jeśli ma ktoś już konto. Ale jeśli jesteś świeżakiem - to naprawdę dobra gra.

To CDA ma w tym kraju konkurencje ? Wychowalem sie na Top Secret i Secret Service i od tego czasu nie widzialem czasopisma ktore poziomem mogloby konkurowac z CDA.

Nawet zaryzykuje stwierdzenie ze jedyna konkurencja dla CDA jest kolejny jego numer ;)

Przy okazji mam prosbe a raczej pytanie co wladczych tego forum i pisma.

Czy jest szansa na to by na DVD pojawily sie kiedys bardzo stare gry typu "dune2" "cannon fodder" "bulder dash" "montezuma's revenge(preliminary monty)" "robbo", "sensible soccer" itd ?

Pytam bo nie zajmuja praktycznie miejsca na wspolczesnych nosnikach a legalne ich kupno graniczy niemal z cudem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam prosbe a raczej pytanie co wladczych tego forum i pisma.

Czy jest szansa na to by na DVD pojawily sie kiedys bardzo stare gry typu "dune2" "cannon fodder" "bulder dash" "montezuma's revenge(preliminary monty)" "robbo", "sensible soccer" itd ?

Pytam bo nie zajmuja praktycznie miejsca na wspolczesnych nosnikach a legalne ich kupno graniczy niemal z cudem.

Przy bardzo starych grach są na ogół dwa problemy.

1. Czasem ciężko jest ustalić kto w dniu dzisiejszym ma do nich prawa.

2. Stare gry niestety często oznaczają masę kłopotów z ich uruchomieniem na nowych komputerach. Ich danie automatycznie będzie oznaczać całkiem sporą liczbę reklamacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowymi grami tez bywaja problemy i madrzy to zrozumieja a niemadrzy zawsze beda miec o cos pretensje.

Sam kupilem niedawno oczywiscie oryginalne wersje dune 2000 oraz cannon fodder 1 i 2 i przy uzyciu darmowego i legalnego DOSBox gry smigaja na viscie i win7.

Dlatego jesli jest to mozliwe to prosilbym kiedys o paczke niektorych "staroci" z dopiskiem ze niektore moga nie dzialac i mysle ze wiecej bedzie zwolennikow niz przeciwnikow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Still Life - z pewnością obczaję bo lubię przygodówki;

Supreme Commander - mam ją, ale mimo wszystko polecam każdemu fanowi gatunku;

Tom Clancy`s Rainbow Six Vegas 2 - super! po części pierwszej miałam ochotę na więcej i spełniliście moje pragnienie ;)

Macie moje 15.99 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy mamy coverek. Zagram we wszystko, a już szczególnie zadowolony jestem, że pogram sobie w Supreme Commander. Bardzo lubię niektóre przygodówki, więc może i Still Life dam szansę, a nie odrzucę ją jak pierwszą Syberię po bodaj dwóch godzinach. Pierwszego "Vegasa" grało mi się przyjemnie więc i tego należy przejść. Słowem: Bardzo dobry cover i zróżnicowany jak dla mnie, nie ma w nim czegoś z pełniaków, co bym od razu odepchnął. Byłoby bardzo miło gdybyśmy w następnym numerze znów ujrzeli jakąś strategię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem z płytami co w kilku ostatnich numerach pisma. Brak mi już słów na to ...

Może przestań kupować w tej Żabce bo jakiś małolat rysuje płyty. Ja miałem taką sytuację w jednym z kiosków, że każdy Click mi nie chodził. Okazało się, że 12letni syn ekspedientki wyjmował płyty i kopiował w chacie i zawsze ja musiałem na te płytki trafić - jaja. Albo przejedź płytę CD-Check'iem TO MOŻE CI ZROBI OBRAZ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem z płytami co w kilku ostatnich numerach pisma. Brak mi już słów na to ...

Może przestań kupować w tej Żabce bo jakiś małolat rysuje płyty. Ja miałem taką sytuację w jednym z kiosków, że każdy Click mi nie chodził. Okazało się, że 12letni syn ekspedientki wyjmował płyty i kopiował w chacie i zawsze ja musiałem na te płytki trafić - jaja. Albo przejedź płytę CD-Check'iem TO MOŻE CI ZROBI OBRAZ.

Tym bardziej, ze zmienilismy tlocznie wiec nie wierze, zeby ta druga robila to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Rainbow, ale instalka Supreme Commander wywala się cały czas na jednym pliku. Ręczne skopiowanie instalki albo zrobienie Obrazu płyty przez Magic ISO się nie powiodło (wywala się na data2.cab od Supreme Commander). Przeczyszczenie napędu (a dokładniej soczewki) Spirytem nie przyniosło rezultatów. Próbuję zrobić recovery przez CD-Check jak jeden z kolegów wyżej zasugerował. Odezwę się później czy mi poszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przestań kupować w tej Żabce bo jakiś małolat rysuje płyty. Ja miałem taką sytuację w jednym z kiosków, że każdy Click mi nie chodził. Okazało się, że 12letni syn ekspedientki wyjmował płyty i kopiował w chacie i zawsze ja musiałem na te płytki trafić - jaja. Albo przejedź płytę CD-Check'iem TO MOŻE CI ZROBI OBRAZ.

Kupuję w kiosku, w którym pracuje moja siostra. Ona gazety odbiera rano i zawsze mi zostawia jak jest coś ciekawego. Nikt oprócz niej nie ma do nich dostępu. Twoja teoria się rypła ^^ Oczywiście mogę zainstalować gry po uprzednim zrzuceniu instalek na dysk, co przy 5 giga zajmuje ponad godzinę mielenia płyty w napędzie.

@Smuggler

Możliwe, że obie tłocznie wykorzystują "tańsze" płytki, aby ciąć koszta. Nawet by mnie to nie zdziwiło, Polska to kraj cwaniaków i każdy tnie gdzie może. Już jak widzę ktoś niżej pisze, że także ma problem z tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Możliwe, że obie tłocznie wykorzystują "tańsze" płytki, aby ciąć koszta. Nawet by mnie to nie zdziwiło, Polska to kraj cwaniaków i każdy tnie gdzie może. Już jak widzę ktoś niżej pisze, że także ma problem z tym.

Nie ma "tanszych" plyt bo tlocznie nie wypalaja mastera na gotowych plytach, ale WYTLACZAJA JE w procesie produkcyjnym - czyli gotuja taki specjalny "klajster" z ktorego potem robi sie plyte takim "stemplem" (w barbarzynskim skrocie).

A smiem watpic czy dwie najwieksze tlocznie w Polsce nagle zaczynaja odwalac maniane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...