Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2011

Polecane posty

Jak dla mnie to znów nic ... doczkam się kiedyś Assasins Creeda? numer ofc kupię chociażby dla pisemka a covera pewnie oddam kuzynowi :P

Mam nadzieję że następnym razem dacie Assasina ;> albo jakiegoś fajowego RPG w czasach średniowiecza wtedy będę w niebie ... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo ciekawy pod względem pełniaków zobaczymy jak będzie z tekstami.

Pod względem tekstów CD-Action nigdy nie zawodzi. Spokojna głowa :icon_biggrin:

Jeszcze jedno pytanie mam (tylko z ciekawości):

Jak to jest, że ustalacie, która gra jest 1,2,3 pełniakiem?

Z tego co widzę to Supreme Commander ma wyższe oceny od RSV2 ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłacało się czekać na ostatni przeciek, bo mamy prawdziwą perełkę. Grałem w R6 Vegas 2 już sporo wcześniej, ale twierdzę, że jest o wiele lepszy od pierwszej części. Prędzej czy później sequel musiał trafić na krążek, ale nie myślałem, że trafi tak szybko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie mam (tylko z ciekawości):

Jak to jest, że ustalacie, która gra jest 1,2,3 pełniakiem?

Z tego co widzę to Supreme Commander ma wyższe oceny od RSV2 ;p

Czy to ma jakies znaczenie? Nr 1 powinna byc gra, ktora naszym zdaniem trafi do najszerszego grona odbiorcow i u wiekszosci wywola pozytywna rekacje. SC jest trosze zbyt niszowy jak na "lokomotywe", a w FPSy kazdy zagra (no chyba, ze nie chce :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Assassin's Creed - zauważyłem, że np. Smuggler na każdą wzmiankę o tym tytule dostaje w temacie o pełnych wersjach gier lekkiej nerwicy. Tak więc obstawiam, ze ten tytuł możemy postawić bok gier Rockstar'a i Lucas Arts (czytaj: nieosiągalne).

Zaś główny pełniak mnie nie rusza. Po prostu jest. Ale w dobie L.A. Noire, Batmana AC, AC:R i TR:U z poprzedniego cover'a tylko tytuł, w który chciałem, ale nigdy nie miałem okazji zagrać, może mnie zainteresować.

Czkam na jutro i recenzje (Batman AC - może w końcu 10 dla gry akcji, bo ME2 nie zasługiwał na nią wcale - chociaż pewnie nie, bo RDR też nie miało; Red Orchestra 2, PES 2012, Forza Motorsport 4, Might & Magic: Heroes VI, nowy Spidy, nowi X-Men, FM2012, może Battlefield 3, Rage, Game of Thrones, The Cursed Crusade, Dark Souls, NBA 2K12, NHL 12 może, The Ico i SoTC Collection) - dużo tego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie średnio jeśli chodzi o gry. Ale "tekst" zapowiada się świetnie.

Szkoda że nie dali Prince of Persia (2009) zamiast Raibow Six.

princefan: Wiesz, że recenzja NHL 12 była już w numerze 10/2011?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw gier znakomity jak dla mnie. Still Life, na to czekam najbardziej. Ale reszta też się chwali, gry są z różnych gatunków, więc chyba każdy, mam nadzieję, znajdzie coś dla siebie :smile: Do tego jestem ciekaw jak się gra w Supreme Commander, chyba nigdy nie grałem tak na poważnie w rts-y, myślę, że czas zacząć :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Smuggler czemu ganisz forumowicza za to, że kupuje CDA tylko dla pełniaków? Sam kiedyś pisałeś w AR, że jest taka grupa kupujących CDA i jest to ok bo każdy ma swój własny powód dla którego to CDA kupuje (nie pamiętam które to AR, był tam taki świetny komiks Lenca :)). Może niektórym nie podoba się obecna forma większości tekstów w piśmie (tak jak np. mnie) w takim stopniu jak kiedyś? Ich prawo.

A RSV2 to uznana, dobra gra. No i uzupełnia się kolekcję bo jedynka już była. Ale jak wyżej już pisano - ja też nie przepadam za taktycznymi FPS-ami. Dlatego, moim nr jeden w tym miesiącu jest SupCom. Mam nadzieję, że niedługo dorzucicie dodatek.

P.S. Dzisiaj miałem dobry dzień jeśli chodzi o gry - wstąpiłem do Pepco a tam Defcon tylko 5 zł. Od razu kupiłem, zwłaszcza, że 3 tyg. temu był za 12 zł :) (No i nie mogłem się doczekać w CDA, tak jak Zombie Drivera). Defcon to świetna gra strategiczno-taktyczna chwalona w CDA. Przeczytajcie recenzję.

P.S.2 Czytelnik21 ale z ciebie lizus :) :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.2 Czytelnik21 ale z ciebie lizus :) :) :)

E tam, niech się poczują dowartościowani, bo dali takie znakomite pełniaki ;J Jako dodatkową nagrodę macie moje 15 +/- zł (no, raczej plus, a nie minus :tongue:) . Poza tym Vegas mi się bardzo podobał, a z tego co słyszałem, dwójka jest jeszcze lepsza, dlatego musowo zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...