Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kejn

Knights of the Temple

Polecane posty

A ja mam prob w 7 lvlu ^^ Wchodze do pokoiku z kolami zebatymi i pisze "Maybe u could jam it with something?" czy cuś w tym stylu. Ponaciskałem się R, pomachalem mieczem, postrzelalem a tu nadal kapa ;)

Nawprost schodow do tej budki, powinno byc cusik, dzieki ktoremu zablokujesz te zebatki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed tą dziurą był zalany kanał (czy coś takiego) - osusza się go blokując taką dźwignię. A po przejściu tego kanału wystarczy usunąc dźwignię strzelając w nią z łuku; wtedy właśnie dziura zostanie zalana, a będące na jej dnie skrzynie sie uniosą i będzie można przejść dalej. Trochę mętnie napisałem, ale chyba wiadomo o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc najwiekszym lamerem by uzywac do tej gry kodow -.-

Mala rada dla cieniasow... Zmiencie sobie klawisze... Na atak dajcie myszke i jest git...

A w ostatnim etapie te "ogniste stworki" najlepiej blokowac i zaczekac az obydwoje przestana atakowac... wtedy tab + e oni leza i tab+ r i polowy hp jeden nie ma :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakolpet jak ktoś prosi o pomoc to a) pomagasz mu B) nie odzywasz się

w twoim przypadku to drugie, bo widac że nie masz nic sensownego do powiedzenia

Kolega ma rację, nie wszyscy muszą znać angielski. A może ktoś zna a woli sobie pograć w wersji Polskiej tak jak np. Ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w chyba 12 lvl . Zaraz po wejsciu do lochow i rozwaleniu kilku bucow sa drzwi a kolo nich dwie dzwignie .Chyba trzeba tak ustawic wzor na scianie jak sa pozostale . Zrobilem tak i gdy chcialem otworzyc nic sie nie dzialo , tyle ze nie pisalo juz zeby poprzestawiac dziwgnie . W takim razie co tam trzeba zrobic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś miał problem z instalacją tej gry?

autorun się uruchamia, potem klikam install, i nic się nie dzieje

setup tak samo nie działa

cały folder da się przekopiować na dysk, ale przy próbie instalacji z twardziela jest dokładnie to samo - czyli nic się nie dzieje

w dodatku od jakiegoś czasu nie mogę uruchomoć menu płyt z cd-a, inne płyty - filmy dvd i gry działają bez problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...