Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kejn

Knights of the Temple

Polecane posty

Witam. Ma / miał ktos może problem z wychodzeniem gry do windowsa po koncu każdego etapu? Niby mozna grać bo save mi zostaje ale trochę to irytujace. Jesli ktoś ma jakąś radę będę wdzięczny. Mój komp PIV 3 GHz, 1024MB ram, gf 6600 256 mb. A no tak jeszcze głosik lubi się często zawieszać ale mniejsza o to, mozna puścić muzyke na słychawkach :). Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do fullbody:

w pewnym momencie umieszczasz dżwignię żeby zablokować dopływ wody, potem przechodzisz na drugą stronę ( po schodach) i strzelasz do tej dżwigni z łuku . Potem idziesz do tej dziury i juz normalnie przechodzisz sobie po tych skrzyniach. Good luck!

do wrzystkich ktorzy zacieli sie na lev 14:

podchodzisz do tej mapy i czytasz nazwy planet potem krecisz tak zeby wrzystkie te planety co byly na mapie zeby byly na górze w linii pionowej ale srodkowy symbol musi byc na bialym tle 8)8)8) jakies pytania- służe pomocą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomozcie jestem w levelu ostatnim ](*,) 29 pokonalem smoka , niwidzialnych rycerzy, tego mocnego rycerza, potwory, pokonalem tez tych ogniowych, ale po nich jest takich dwóch jakby zrobionych z lawy i za chiny nie mogę ich pokonać please o odpowiedz :?: :?: :!:

Na początku walki (albo tuż na zakończneiuj poprzedniej, tej z dwoma ogniowymi) aktywuj tarczę ochronną (chyba [spacja] + [e]) i atakuj jak tylko możesz. Potem blokuj uderzenia cały czas, a jak wyczujesz okazję, że stoją bez ruchu atakuj [tab] + [e] (tym wirującym atakiem, żeby padli). Potem wciskaj ile wlezie [tab] + [r] albo [tab] + [q]. Jak masz mało życia (tak poniżej 1/4), lecz się. Jak ich pokonasz, podejdź do bishopa i uderz go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUUUUUDZIE!!!!

pomozcie mi!!

mam taki problem (zreszta nie tylko ja):

Gra wylacza sie po kilku minutach, komp sie zwiesza i nic nie mozna zrobic (poza resetem). Wiele juz przeczytalem na temat tej gry i chcialbym w nia pograc ale nie moge!! pomozcie!! wiem ze juz kilka osob w tym temacie szuka rozwiazania tego problemu ale nie uzyskali pomocy wiec prosze!! niech ktos mi pomoze (a przy okazji innym)

Moj sprzet:

AMD Athlon XP 2400+ Barton Mobile

GeForce 5200 Ultra (128MB/128Bit)

512 MB DDR

Windows XP Pro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bodajże w czwartej planszy.

Zabijam mnicha, rycerzy, potem zakapiora z tym czymś do przypalania.

Następnie zabieram topór zabitemu zakapiorowi.

Później jest scenka a po niej pojedynek z wielkim, tłustym katem.

Jak mogę go pokonać? W środku komba ten śmierdziuch ( zapewne :D ) uderza mnie z kolana i leje toporem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bodajże w czwartej planszy.

Zabijam mnicha, rycerzy, potem zakapiora z tym czymś do przypalania.

Następnie zabieram topór zabitemu zakapiorowi.

Później jest scenka a po niej pojedynek z wielkim, tłustym katem.

Jak mogę go pokonać? W środku komba ten śmierdziuch ( zapewne :D ) uderza mnie z kolana i leje toporem...

Moja rada na wszystkich tego typu przeciwników: blokować ciosy cały czas, wyczekać na odpowiedni moment i atakować. Jak możesz, to zamiast kombosów używaj [tab] + [q].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Up

Jeśli oczekujesz zaawansowenego symulatora machania żelastwem - lepiej odpal Die By The Sword ( stare ale baaardzo jare ).

Natomiast jeśli chcesz pograć w dość prostą ( nie chodzi o poziom trudności tylko konstrukcję gry ) grę akcji z elementami logicznymi ( dość nieliczne ) zainstaluj śmiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszy pełniak w CDA w tym roku (no niecałkiem, bo niewiadomo co nam zgotują w przyszłym numerze ). Bardzo przyjemnie się sieka kolejnych wrogów, czasem może troche wkurza, ale ogółem jest naprawdę fajnie. Gra wciąga a to jest najważniejsze.

Eee... Zaraz, zaraz my dyskutujemy o KoTT?

Chyba żartujesz. Najlepszy pełniak?

A co z Bad Day LA, Hitman 2, Commandos 2, Street Racing Syndicate, THPS 4 czy wreszcie Frater, Xpand Rally czy wspaniały Gothic?! Nie liczą się? Chyba przegapiłeś cały roczny ( do tej pory ) nakład jeśli wypisujesz takie głupoty :evil: .

KoTT to niestety jedynie dość prymitywna zręcznościówka... Fakt, pograć można. Zainstalować w piątek, grać w sobotę a w niedzielę odinstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszy pełniak w CDA w tym roku (no niecałkiem, bo niewiadomo co nam zgotują w przyszłym numerze ). Bardzo przyjemnie się sieka kolejnych wrogów, czasem może troche wkurza, ale ogółem jest naprawdę fajnie. Gra wciąga a to jest najważniejsze.

Eee... Zaraz, zaraz my dyskutujemy o KoTT?

Chyba żartujesz. Najlepszy pełniak?

A co z Bad Day LA, Hitman 2, Commandos 2, Street Racing Syndicate, THPS 4 czy wreszcie Frater, Xpand Rally czy wspaniały Gothic?! Nie liczą się? Chyba przegapiłeś cały roczny ( do tej pory ) nakład jeśli wypisujesz takie głupoty :evil: .

KoTT to niestety jedynie dość prymitywna zręcznościówka... Fakt, pograć można. Zainstalować w piątek, grać w sobotę a w niedzielę odinstalować.

Wszystkie gry ktore wymieniłes prócz Bad Day LA i Fratera posiadałem juz wczesniej więc dla mnie to KoTT jest najlepszym jak narazie pełniakiem. Gdybym mial wybierać ogólnie - to Gothic ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry ktore wymieniłes prócz Bad Day LA i Fratera posiadałem juz wczesniej

A więc gratuluję wydanej kasy/prądu zmarnowanego na ściąganie piratów przez p2p :P

A tak na marginesie BD LA i Frater i tak biją na głowę KoTT'a 8)

Wydanej kasy :) żebym wiedział że te gry ukażą się w przyszłości w CDA po takiej cenie to inna sprawa ;) KoTT może rzeczywiście nienalezy do zbytnio zaawansowanych tytulów ale to własnie ta prostota czyni ją naprawdę fajna gierką na chłodne wieczory :) Tylko te zagadki sa troche lekko mowiac głupie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk przejsc rycerza w czarnej zbroi? przypomne, ze to lev.11 Ra praiwe udalo m ise go ubic, ale on byl ciutke szybszy, tylko ze mnie sie wydaje, ze jest jeszcze lepszy sposob na pokonanie go :D>

Broń się gdy atakuje . jeśli masz chociaz pierwszy specialny atak , to gdy ten skonczy machac to uderzaj i zaraz po uderzeniu dalej sie bron . ja nie mialem z tym problemu , choc rozwalilem go bez tej taktyki lecz ona zawsze dziala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc?? Mam problem z ułożeniem mozaiki nieba w levelu 14... Jest tam książka z opisem i mapa gwiazdozbiorów, ale jakoś nie mogę tego ułożyć... Poszę o pomoc... Może screen jakiś...

Dla wszystkich : Aby ułożyc ta mozaike trzeba wszystkie wspomniane na scianie (obok ukladanki) znaki ulozyc pionowo do gory . Czyli wszystkie musza byc na gorze . W drugim rzedzie (chyba) sa 2 takie same znaki , wiec trzeba wybrac ten ktory odroznia sie kolorem od powiedzmy Juno

Sory za post pod postem , ale wolalem wczesniej napisac aby nie czekac na iinych a od razu pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma / miał ktos może problem z wychodzeniem gry do windowsa po koncu każdego etapu? Niby mozna grać bo save mi zostaje ale trochę to irytujace. Jesli ktoś ma jakąś radę będę wdzięczny. Mój komp PIV 3 GHz, 1024MB ram, gf 6600 256 mb. A no tak jeszcze głosik lubi się często zawieszać ale mniejsza o to, mozna puścić muzyke na słychawkach :). Pozdrawiam.

Mam ten sam problem :? (i jeszcze muzyka sie tnie) POMOCY!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma / miał ktos może problem z wychodzeniem gry do windowsa po koncu każdego etapu? Niby mozna grać bo save mi zostaje ale trochę to irytujace. Jesli ktoś ma jakąś radę będę wdzięczny. Mój komp PIV 3 GHz, 1024MB ram, gf 6600 256 mb. A no tak jeszcze głosik lubi się często zawieszać ale mniejsza o to, mozna puścić muzyke na słychawkach :). Pozdrawiam.

Mi bezproblemu działą mimo ze mam gruchotaXD pozdro dla całej redkacji CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pytam. Na początku wielkie dzieki za pomoc djforever. jako ze nie sprecyzowalem o jaki level chodzi uzyskalem odpowiedz przyszlosciową ale i tak dzieki za pomoc jak znam zycie pewnie za chwilę się przyda. z poprzednim problemem jakos sobie poradzilem chociaz prawde mowiąc sam nie wiem jak to zrobilem ale niewazne byle do przodu i oczywiscie po trupach a jakze :twisted: {to lubię}. obecnie jestem w levelu 12 i po zabiciu paru kolesi dostalem w prezencie laskę{niezbyt urodziwą ale jak mawia moj znajomy "jak za darmo to choćby się porzygać" teraz przede mną kolejne wyzwanie : dwie wajchy do kręcenia ktorymi trzeba ustawic wzór ale kręce kręce i ukrecic nie mogę zatem pomóżcie dobrzy ludzie bom zdesperowan wielce a z krecenia to zelastwem krecic wole 8) .z góry dziękuje za wskazówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dziala w pelnym wypasie i bez zastrzezen, lecz po wyjsciu do windowsa zamiast pulpitu i paska zadan widze delikatnie mowiac cyfrowe wymiciny choc kursor porusza sie bez zarzutu; nie dziala nic oprocz twardego resetu :(

Poniewaz gra jest spatchowana firmowo, nie mam pomyslu co moze byc przyczyna.

GF5200 Athlon1,6+ 1gb ram xp+sp2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...