Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kejn

Knights of the Temple

Polecane posty

mam malo zycia i malo many

Z many korzystaj tylko do leczenia i to na końcu każdej walki w finale. A taktyka to blok, czekanie na moment i sprawdzony atak [tab] + [e] oraz [tab] + [r]. Ew. ściągnij save do levelu 29 podany przeze mnie parę stron wcześniej i próbuj od nowa atakując toporem. Aha, cały atak skupiaj na jednym przeciwniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dałeś już radę temu ognistemu gigantowi ? Jeśli się nie mylę, nic dalej nie powinno sprawiać Ci problemów oprócz ogników z mieczami i kolosków z toporami. Ja zrobiłem to tak: odciągnij 1 z nich dookoła tej otoczki Bishopa [żeby jeden został, a drugi poszedł za Tobą] i wtedy go wykończ. Próbuj walczyć tak: podbiegaj do niego, by wyprowadził kombosy, odsuń się, wtedy Twój szybki [np. tab +r lub e]. Jeśli przeciwnik jest na glebie, wtedy od razu tab + r. Jakoś powinno pójść ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie ja jeden mam problemy z KotT...

Moze przejde do opisu mojego problemu - mianowicie - Wczoraj (31.10.06)

zainstalowalem ową gre... Wszystko cudownie (bez przycinki) dzialalo ;]

Nacieszylem sie, pogralem (przeszedlem do planszy z arabami xD).

Natomiast dzisiaj mialem ochotę dokończyć grę... Uruchamiam KotT'a, a tu psikus : O Monitor sie wylacza, komp pracuje dalej... slysze dzwieki z filmikow startowych gre.. az w koncu muzyke z glownego menu gry... Ale co z tego jezeli nic nie widze? Poszperalem przy kablu laczacym monitor z karta, ale nic nie dało... Zdesperowany nacisnąłem ALT + TAB, ku mojemu zdziwieniu (xD) monitor sie włączył... Gra KotT została zminimalizowana na pasku...Chcąc sprawdzić czy działa, zmaksymalizowałem grę. Jak łatwo sie domyśleć - monitor znów się wyłączył. Gra działała bo słyszałem dzwieki z gry. Nacisnąłem ALT + TAB, zamknąłem grę (przez alt + ctrl + delete). Uruchomiłem ponownie grę - to samo. Uruchomiłem ponownie komputer - zainstalowałem najnowsze sterowniki oraz directx 9.0c. Dalej ten sam problem... Wiec reinstalkę gry "walnąłem"... Hmm.. to samo (problem) ; O

Sprawdziłem czy inne gry w oparciu o grafike 3d działają... Uruchomiłem ET - wszystko poprawnie działa... Bfme - poprawnie... Kotor2 - poprawnie...

Ze tak spytam - ocb?!

Czy ktoś byłby na tyle dobry i pomógł mi w rozwiązaniu mojego problemu? Chciałbym dokończyc gre ; P

Z góry dziekuje : *

Pozdrawiam ^^

----------

EDIT

Problem sam się rozwiązał, uruchamiając dziś grę wszsytko było "o.k"

I jak tu nie kochać "Winde" o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo problem z misja 12 ustawieniem tych kamiennych kręgów Sad Ustawiam je w taki wzór jaki jest pokazany na kamieniach wiszących na ścianie ... i nic Ekhm... Może ma ktoś screena z ustawieniem tych kamieni ?? Ewentualnie wie jak mają być ułożone bo próbowałem 10000 kombinacji i nic Sad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam problem z KotT ale z innej beczki. Mianowicie czy komuś udaje się grać w Knights z gamepada? Mam Apollo GP3080 i guzik, po skonfigurowaniu przycisków w grze postać porusza się inaczej niż powinna. Nie zauważyłem zewnętrznego setupa do wyboru kontrolera. Można coś z tym zrobić, czy lepiej dać spokój i grać z klawiatury?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "Pezet89" Sprobuj zmienic rozdzielczosc ekranu na taka jaka ustawilesw gre. Ewentualnie czestotliwosc odswierzania ekranu (wlasciwosci ekranu->ustawienia->zaawansowane->monitor). Jeszcze jedna mozliwosc. Nie istalowales ostanio jakichs kodekow albo filtrow np. ffdshow ? Jesli tak to je odinstaluj na czas grania i sprawdz czy pomoglo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dawno ten numer CDA ale dopiero teraz zachciało mi sie zagrać w KOTT ponieważ skończyłem grać w Devil My Cry 3 na PS2

Lecz mam problem z zaistalowaniem gry . Dochodzi instalator do 7 % i płyta przestaje wogole czytać lub czyta ciągle a wyskakuje ten sam błąd. Na początku myślałem że jest to płyta, pobrudzona lub coś, lecz przetarłem ja szmateczka a gra i tak ni chciała sie zaistalować. Nie ma żadnej ryski na płytce.

Prosze was o pomoc, bo może akurat komuś także wyskoczył taki błąd.

Jak co to mam komputer:

AMD Sempron 2800+ 64bit

Sapphire Radeon X1600XT 256bit/128 ram DDR3 (jak sie nie mylę)

1024 Ram

Płyta główna Gygabyte lecz nie pamiętam jaka

Dysk 250 GB , myszka , klawiatura :) no i monitor :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoje w 12 levelu, - A way out.

Mam do otworzenia jakiś okrągły zamek, a obok mam dwie dźwignie, które zmieniają mi położeniu (obracają się dookoła) dwóch pierścieni względem siebie. W jakim położeniu mam ustawić te okręgi (pierścienie) aby to zaskoczyło? Bo zrobiłem nawet tak samo jak na pozostałch ścianach, ale nic mi to nie dało... HELP.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki śmieszny problem: wszystko mi dobrze działa, ale w losowych miejscach robi się czarny ekran z napisem że mój dysk jest zniszczony lub brudny. Po kliknięci obojętnie jakiego klawisza gra się wyłącza. Na takie rzeczy pomagała mi tylko reinstalka, ale kiedy błąd nie wychodzi np. w 2 misji to wychodzi w 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ta plansza, o której myśle (że niby trza jakiś wzór, składający się z trzech okręgów ustawić- ze znakami z horoskopu) to musisz tak ruszać kołami aby w jednym rzędzie (jest to możliwe tylko w jednym jedynym położeniu koła- kierunek północny-zachód) były: czarny znak skorpiona (koło najbardziej na zewnątrz), potem biała (a jak nie to czarna:P) wenus lub jutrzenka (takie koło z rogami jakby- obok na plakacie masz oznaczenia symboli) a w kole w środku czarna chyba jutrzenka (ten symbol którego jeszcze nie było wcześniej, już nie pamiętam jak wygląda).

To chyba tyle...rozpisałem sie a nawet nie wiem czy to ta plansza :D

Ale mimo wszystko radze samemu pokombinować, to nic nie kosztuje a jest satysfakcja jakaś tam :P

Aha a tam na tym plakacie chyba jest narysowane jak te znaki zodiaku zrobic czy nie

Bo jak nie to moj trud z ustawieniem tych znakow na tym samym miejscu jak jest na plakacie to byl prozny trud

I tez chyba nie trzeba sie glowic gdzie jest polnoc na tym kole i na plakacie nie ??? Jak tak to fajny ze mnie DOWN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark Knight

JA zacząłem pykać w to dzisiaj, jestem na 14 lvl i mam problem.. :/ stoje w miejscu z takim wielkim kołem na ścianie w jakby bibliotece, niewiem jakto kolo ustawic, sa 2 "pokrętła" a do tego jest zagadka zaczynajaca sie od: "When scorpion travelling to the north..."..POMOCY!!

_____________________________________________________________

ok, to już jakimś cudem sam zrobiłem :P teraz mam innym problem...w grze nieda się skakać, a ja musze jakos przejsc na 2 strone rozpadliny z woda w srodku..cos mi tam pisze ze gdyby woda byla wyzej to moznaby przejsc p odeskach w niej...ale jak podniesc wode?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zacząłem pykać w to dzisiaj, jestem na 14 lvl i mam problem.. :/ stoje w miejscu z takim wielkim kołem na ścianie w jakby bibliotece, niewiem jakto kolo ustawic, sa 2 "pokrętła" a do tego jest zagadka zaczynajaca sie od: "When scorpion travelling to the north..."..POMOCY!!

_____________________________________________________________

ok, to już jakimś cudem sam zrobiłem :P teraz mam innym problem...w grze nieda się skakać, a ja musze jakos przejsc na 2 strone rozpadliny z woda w srodku..cos mi tam pisze ze gdyby woda byla wyzej to moznaby przejsc p odeskach w niej...ale jak podniesc wode?

A jak zrobiłeś tę zagadkę z tym kołem, jak ustawiłeś te znaki ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...