Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kejn

Knights of the Temple

Polecane posty

Witam ' date=' mam problem w 9 poziomie , nie wiem w jakiej kolejnosci mam naciskac te dzwignie zeby zablokowac dostep wody , probowalem na rozne sposoby ale kiedy zamkne 3 tamy to albo nie idzie zamknac 4tej albo otwiera mi sie inna , pomozcie :([/quote']patrząc od lewej naciskaj 1 2 3 4 2 1 3 1

:Dj:..+-->

(..:Dj:..)
Mam problem w chyba 12 lvl . Zaraz po wejsciu do lochow i rozwaleniu kilku bucow sa drzwi a kolo nich dwie dzwignie .Chyba trzeba tak ustawic wzor na scianie jak sa pozostale . Zrobilem tak i gdy chcialem otworzyc nic sie nie dzialo , tyle ze nie pisalo juz zeby poprzestawiac dziwgnie . W takim razie co tam trzeba zrobic
mam ten sam problem, to jest 12 lvl (city of jerusalem) jeśli ktoś wie, niech pomoże
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś miał problem z instalacją tej gry?

autorun się uruchamia, potem klikam install, i nic się nie dzieje

setup tak samo nie działa

cały folder da się przekopiować na dysk, ale przy próbie instalacji z twardziela jest dokładnie to samo - czyli nic się nie dzieje

w dodatku od jakiegoś czasu nie mogę uruchomoć menu płyt z cd-a, inne płyty - filmy dvd i gry działają bez problemu

A nie używasz czasem Sunbelt Kerio Personal Firewall 4.3.268? Miałem dokładnie te same objawy. Po całkowitym wyłączeniu Kerio wszystko chodziło. Zainstalowałem KPF 4.2.2 i wszystko działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomozcie.

Mam problem w levelu 16, a dokladnie chodzi o dziure ktora trzeba przeskoczyc i w jakis sposob trzeba podniesc poziom wody, zeby skrzynki wyplynely wyzej.Juz nie mam pojecia jak to zrobic. :evil:

Sprawdź poprzednią stronę tematu, tam podałem odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP!!!

Witam mam prosbe w sprawie gry knights of the temple w listopadowym CDA

Gram sobie w gre i uwazam ze jest fajna gdy nagle na 14 poziomie gry

nie moge przejsc dalej! Jakas glupia zagadka Szukalem poradnikow ale tylko do kupna SMS'em za 7zl Prosze o pomoc. Tam jest takie kolo i trzeba krecik takimi malymi kolami zeby to sie zmienialo a po lewej jest plan tego jak to trza ulozyc ale ja nie daje rady prosze o pomoc

SCREEN LEVELU ZAGADKI :

beztytuubr3.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up

... Poradniki po 7 zł SMS'em. Chłopie od czego masz mózg, google i czas? Poradniki do tej gry są ( darmowe oczywiście ) i tylko czekają, aż je znajdziesz. Ja niestety nie pomogę Ci z przejściem gry, bo jeszcze tam nie doszedłem.

A tak BTW:

Gra jest dość denna. Wałęsasz sie po jakichś dziurach i mordujesz Bogu ducha winnych mnichów ( fajny mi templariusz! ) oraz innych średniowiecznych kmieciów. Od czasu do czasu znajdzie się nowe żelastwo itd.

Dziękuję, postoję. Wolę sobię przypomnieć pierwszego Gothic'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exadriel nie wymadrzaj sie tutaj bo umiem szukac jak takis madry to sam to znajdz do cholery :evil: Nie ma innych poradnikow tylko po 7 zl smsem... jak mi znajdziesz poradnik to ci dam 5groszy :P

A tak wogole to sam do tego doszedlem bo nie czytalem ksiazki wczesniej... Trzeba wszystkie ustawic od polnocy do slonca po koleji i drzwi sie otworza :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam problem z ułożeniem tych planet :( Kręce tymi kółkami i kręce, ale nic mi nie wychodzi. Mam prośbę do kogoś kto ma save po ułożeniu tych cholernych planet, proszę o zuploadowanie go na jakiś serv np. rapidshare i podanie linku. Uprościłoby to sprawę wielu osób, które męczą się z tymi planetami (tak jak ja). Z góry dziękuję :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, domyślam się że nie masz zewnętrznego IP. Mam podobny problem, nie pisze ci że ściągasz TEN plik tylko prawdopodobnie jakiś inny, oczywiscie nie robisz tego Ty, ale ktoś inny jednak zewnętrzne IP musi być to samo. Właściwie to nie jestem jakimś specjalistą, ale w sieci miejskiej mam podobnie, ściąganie plików z rapidshare to katorga :/

poczekaj troche i może będziesz mógł ściągnąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czytaj temat caly a nie jest wytlumaczone jak byk na 3 stronie ale dobra napisze ci :P

Musisz sie wrocic do tylu kawalek tak abys byl po drugiej stronie ale widzial to miejsce gdzie wsadziles to aby ta dzwignia nie szla znowu w gore. Wyciagasz luk i strzelasz ale nie ze schodow bo nie zadziala! Wiem ze troche ciezko namierzyc chociaz ja za 1 razem po 5 sekundach to zrobilem. Po prostu namierz to lukiem i strzel i wtedy znowu woda zaleje ale ty bedziesz po drugiej stronie i idzziesz znowu do tych skrzynek. One wyplyna a ty tylko sobie przechodzisz dalej :) Cala filozofia. Pomyslcie troche!!! Boze Polska schodzi na psy :P Nikt juz nie mysli.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jako ze widze ze pomocy sie od was spodziewac nie mozna zadnej, powiem ze przeszedlem juz ta misje z otwieraniem drzwi w Jerusalem. Pomogla mi w tym pewna mila osoba ktorej dziekuje ^^. Otoz, aby je otworzyc nalezy popatrzec sobie jak wyglada wzorek na pozostalych drzwiach, tzn ta krotsza czesc musi byc na dole - dluzsza na gorze. Potem wystarczy ustawic druga czesc, krecic do skutku i juz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka dźwiękowa z pentagramem:

wciskajcie po kolei te niebieskie płomyki (czy co to tam jest), jak zgaśnie jeden zapamiętajcie go - potem wciskajcie tak, żeby kolejny też zgasnął i tak dalej, aż do skutku.

Melodyjka, która trzeba odtworzyć jest łatwa - wciskajcie coraz wyższe (lub niższe, nie pamiętam już za bardzo) tony.

PS. Mętnie napisane, ale mam nadzięję, że jakoś sobie poradzicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exadriel nie wymadrzaj sie tutaj bo umiem szukac

Po pierwsze:

Moja ksywka to EXADRIEL, nie Exadriel

A po drugie:

Widzę, że nie bardzo skoro nie znalazłeś.

jak takis madry to sam to znajdz do cholery

Nie muszę. A to dlatego, że nie cierpię przechodzić gier z poradnikami. Poza tym to ty potrzebujesz pomocy nie ja.

Zapewniam Cię, że 30 min. z Google i masz poradnik. Jeśli nie chce Ci się szukać, cóż, pozostaje chyba tylko SMS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...