Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kejn

Knights of the Temple

Polecane posty

A ja z zupełnie innej beczki. Pewnie w czasie gry komuś udało się znaleźć ukrytą broń, ja znalazłem 3 sztuki. Może komuś udało się więcej ?

Moje odkrycia:

- misja, w której pokonujesz bossa z toporem (chyba 4) lub jedna wcześniej, nie pamiętam dokładnie, w jednej z komnat jest sarkofag a za nim krzyż na ścianie, kiedy go "użyjemy" odsówa siębiblioteczka a za nią jakiś dobry mieczyk jak na ten moment gry

- pierwsza misja w świętym mieście, zaraz na początku jest coś na wzór kanłu z wodą a obok kawałek muru który można zniszczyć, co powoduje odpływ wody a my możemy zejść do zalanego wcześniej miejsca i wziąć zakrzywiną szablę, identyczną jaką mają saraceni (bardzo dobra broń, chodziłem z nią przez kilka ładnych plansz)

- osławiona misja z zalanym przejściem, z którym wielu ma kłopoty. W pierwszej komnacie można spuścić wodę niszcząc kawałek drewna na ścianie , na dole leży chyba topór o ile dobrze pamiętam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś zabawny, specjalnie dodałem tego posta aby każdy napisał co mu się udało znaleźć. Więc lepiej dodaj coś od siebie zamiast komentować.

PS. Nie miałem na myśli broni które leżą sobie od tak na wierzchu na drodze, bo te to faktycznie ciężko ominąć

PS2 A szukać mi się samemu nie chce, ta gra to nie Gothic, żebym ślęczał godzinami szukając eliksirów podnoszących statystyki i szczawiu królewskiego <lol2>. Knights of the Temple - zakupic, zaliczyć, zapomnieć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wciskać płomyki w odpowiedniej kolejności, a tą rozpoznasz po tym że nie pojawiają sie z powrotem, nie ma zbyt wielu kombinacji. Jak dobrze pamiętam to pierwszy jest dolny po prawej stronie patrząc od wejścia.

To pytanie juz padło wcześniej więc szukaj też odpowiedzi w poprzednich postach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba z 5 raz widze te pytanie i na dodatek niedokladnie zadane tym razem, mniemam ze nie mozesz przejsc bo masz dziure ktorej sie nie da przeskoczyc. Wystarczy stojac od strony tej dziury, strzelic w przed chwila zablokowane kolo z luku. To znowu podniesie poziom wody. Nie bedzie sie dalo juz wrocic ale za to dziura zaleje sie woda, a na nie jplywaja jakies deski, wiec przejscie gotowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...