Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kejn

Knights of the Temple

Polecane posty

Już mnie coś zaczyna strzelać... Jestem w ostatnim etapie już od kilku dni i nadal nie potrafię sobie poradzić z tymi kamiennymi (or magmowymi) pajacami z toporami. :/ Moje ciosy w ogóle ich nie odrzucaja, a praktycznie każdy ich cios rozbija mój blok ;/ Normalnie supermany. Macie jakieś skuteczne pomysły na tych bęcwałów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi pomoże :?: Proszę jeszcze raz o save po wykonaniu zagadki melodyjnej (tych głosów i płomyków).

Przeszukanie tematu nie boli i nie zabiera zbyt dużo czasu, ale proszę:

Zagadka dźwiękowa z pentagramem:

wciskajcie po kolei te niebieskie płomyki, jak zgaśnie jeden zapamiętajcie go - potem wciskajcie tak, żeby kolejny też zgasnął i tak dalej, aż do skutku.

Melodyjka, która trzeba odtworzyć jest łatwa - wciskajcie coraz wyższe (lub niższe, nie pamiętam już za bardzo) tony.

No i o ile mnie pamięć nie myli, to trzeba klikać płomienie metodą rysowania pentagramu.

PS. Mętnie napisane, ale mam nadzięję, że jakoś sobie poradzicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś chciał wiedzieć to czytałem tamte posty i wciskanie pokolei płomyczków nie pomaga bo żaden nie chce zgasnąć. Prosiłbym Cię Kruku Drugi o przejście tej zagadki i upload save'a na rapidshare (lub inny serwer) a link podanie w poście. Z góry thx :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...