Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Pytania do redakcji cz. 5

Polecane posty

Dokładnie. To gwizdanie podczas instalki wkurzyło mnie już po dwóch minutach... Nie wyobrażam sobie słuchania tego jakoś dłużej, niż wymaga tego instalka. Swoją drogą byłem wkurzony, że nie dało się tej piosenki wyłączyć.

zawsze mogłeś wyciszyć głośniki. Za to obrazki przy instalacji były świetne!!!

Zwłaszcza ten pierwszy z ewolucją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie każdy, czasem są texty czytelników :P

Pytanko: Troche takie głupie... ale niech będzie :P

Kiedy robicie okladkę do numeru? Jeszcze przed napisaniem większości textów, czy raczej np. tydzień przed deadlinem?

Edit:

Aha, przypomniało mi się - Czy dział "Veto" Ma szansę reaktywacji, jeśli texty z tym działem związane do was dotrą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie niektórzy użytkownicy mają pretensje, że są ludzie, którzy maja za dużo postów względem swojego stażu na forum. Dwa, że posty są za krótkie i zawierają za dużo emotionek. Trzy, że za często użytkownik się udziela na forum...I wreszcie cztery, że nie zawierają takiej treści jaką oni by sobie rzyczyli...Podczas gdy oni sami też piszą posty o krotkiej budowie i nie zawsze na temat. To jest chyba syndrom Moderatora albo...Cenzora. Czy takie zachowanie jest wporządku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy temat z pytaniami do redakcji, to dobrze i związku z tym nasuwa mi się pierwsze pytanie: Czy pusta strona była spowodowana ogromną ilością stron w tym temacie? - Zdarzało się bardzo często i ostatnia strona tego topiku była pusta i wyświetlał sie komunikat: "Temat nie istnieje...".

Dalsze pytanie jakie mi sie nasuwa to czy podczas recenzowania jakiegoś tytułu cena ma wpływ na jej wartość. Bo często spotkać się można iż jeden recenzat przywiązuje dość sporą uwagę do ceny tytułu, a drugi w ogóle o niej nie wspomina w swojej recenzji. Dlaczego to tak ważne? Ano bo nie których cena gry nie interesuje bo są wstanie wydać każde pieniądze na tytuł, mają wujka w USA. Tudzież po latach (np. 5) cena będzie tak niska, że już nie będzie odpowiadała tej kiedy CDA wystawiało jej ocenę.

pozdrawiam redaktorów. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ww|1

434 posty w ciągu ok.miesiąca :shock:

zatkało mnie

to w ciągu jednego dnia będzie

ok 10 postów

wow!

Mam pytanie niektórzy użytkownicy mają pretensje, że są ludzie, którzy maja za dużo postów względem swojego stażu na forum.

ty jesteśmy idealnym przykładem takiego użytkownika 8)

a tak poza tym mam pytanie

podobno Planujecie drobny lifting strony

(czy już to zrobiliście)

kiedy to zamierzacie zrobić

czy macie już jakiś termin(mniejwięcej)

oto link

http://www.cdaction.pl/_nowa/

jest tam wersja beta nowej oprawy strony

pytam się tak z ciekawości

i przydało by się jakieś info w tej sprawie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ww|1

434 posty w ciągu ok.miesiąca :shock:

zatkało mnie

to w ciągu jednego dnia będzie

ok 10 postów

wow!

Wejdź do działu komentarze i sprawdź obojętnie jaki temat przekonasz się o jego jałowych dyskusjach nt. wyższości FarCry'a nad FEAR'em czy też wielokrotnych spammingach, już nie wspomnę o języku którym posługuje się użytkownik - błedy logczne, składniowe i ortografy do których już nas polskie społeczeństwo internetowe przyzwyczaiło. Ja próbowałem dyskutować z tym użytkownikiem jednak nie idzie go przekonać, że np. FEAR i FarCry to dwa zupełnie inne FPPeki. Powiem, że zwracałem uwagę użytkownikowi odnosząc go do regulaminu działu komentarze, jednak spotkały się one z ignorancją z jego strony...

Mam pytanie niektórzy użytkownicy mają pretensje, że są ludzie, którzy maja za dużo postów względem swojego stażu na forum.
Już nie chodzi o ilość postów z przebywaniem na forum, a jakość ich!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego cię zatkało 10 postów dzienie uważasz za jakiś imponujący wynik :shock: . Co do drugiej kwesti to dlaczego jestem idealnym przykładem takiego uzytkownika ja tej dyskusji nie zaczołem a tylko odpowiadam na pretensje innych, ktorzy w dodatku popełnili ten sam błąd 8). Bo do ciebie np też ktoś się może przyczepiś, że za dużo emotionków dajesz albo za czesto piszesz i w dodatku za krótko...i jeszcze nie w jego guście. Teraz rozumiesz? Każdy ma prawo się wypowiadać oczywiście przestrzegając zasad dobrego wychowania i nie można mu tego zabronić to nie PRL.

Koniec offtopu! - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na jaką polską grę teraz czekacie???

Ja osobiscie na Two Worlds - rozmawialem z tworcami w Lipsku, obejrzalem to, co mieli do pokazania i bylem bardzo zaskoczony.

3.Czy jest w planach CDA zrobienia specjalnego nr. do np. Wiedźmina,TwoWorlds,Gothika3,PES 6,albo jeszcze czego innego

A co to jest "specjalny nr."?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Czy jest w planach CDA zrobienia specjalnego nr. do np. Wiedźmina,TwoWorlds,Gothika3,PES 6,albo jeszcze czego innego

A co to jest "specjalny nr."?

Chodzi mi o taki nr. w którym dokładnie opisuje się jedną grę.Spis czarów,solucja itp.

PS.Czy jest możliwość wymiana linków pomiędzy ForumActionum a moim forum?Mogę podać nazwę na PW,a teraz nie podam bo boje się o ostrzeżenie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki numer był TYLKO z np. Quake II albo Gunmetalem (bo to była gazetka+gra).

Wątpię, by to Bauer wiązał się z wydaniem Wiedźmina w Polsce :D

A jesli chodzi Ci o wydania specjalne numerów to jest to raczej domena umierającego już Komputer Świat Gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazeta to jest to coś czarnobiałego w którym otrzymujemy informacje z polityki itd. np. Gazeta Wyborcza itp. I uważam, że na miano gazety nie zasługuje żadne czasopismo o grach, nieważne czy to CDA, czy Click, czy inne XXX. Po prostu nie zasługują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...