Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Pytania do redakcji cz. 5

Polecane posty

Gazeta to jest to coś czarnobiałego w którym otrzymujemy informacje z polityki itd. np. Gazeta Wyborcza itp. I uważam, że na miano gazety nie zasługuje żadne czasopismo o grach, nieważne czy to CDA, czy Click, czy inne XXX. Po prostu nie zasługują.

Formalnie roznica pomiedzy gazeta a czasopismem nie polega na kolorach i tematyce, tylko na czestotliwosci ukazywania sie - gazeta ukazuje sie codziennie lub co najmniej 2 razy w tygodniu, natomiast czasopismo nie czesciej niz 2 razy w tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie roznica pomiedzy gazeta a czasopismem nie polega na kolorach i tematyce, tylko na czestotliwosci ukazywania sie - gazeta ukazuje sie codziennie lub co najmniej 2 razy w tygodniu, natomiast czasopismo nie czesciej niz 2 razy w tygodniu.

czyli to oznacza że jak coś wychodzi dwa razy w tygodniu

to jest i czasopismem i gazetą :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to oznacza że jak coś wychodzi dwa razy w tygodniu to jest i czasopismem i gazetą :lol:

Opieralem sie na definicjach PWN i tez zauwazylem zbior wspolny. :) Ale niby dlaczego cos nie mogloby podpadac pod dwie kategorie? Sprawdzilbym jeszcze w slowniku Kurpisza, ale nie chce mi sie po niego isc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.mam propozycję

a może by tak smuggler pokazał swoje zdjęcie :lol:

albo najlepiej cała redakcja cda

no wtedy to było by rewelacyjnie

ale dobrze że chociaż Cormac się odważył

siebie pokazać :lol:

ps.żart :lol:

A ja

mam

propozycję

nie

pisz

w ten sposób

bo to wkurza

jasne?

Do

tarło?

Mam nadzi

je.

Sluszna uwaga - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja

mam

propozycję

nie

pisz

w ten sposób

bo to wkurza

jasne?

Do

tarło?

Mam nadzi

je.

Sluszna uwaga - CormaC

tak myślałem że będziecie się czepiać

a nawet nawet a nie będę tego mówił

a może ostrzeżonko byście mi dali

albo bana :lol:

dobra sorry skończmy tą dyskusję o zdjęciach cormaca smugglera i całej redakcji cda

bo i tak zapewne ich nie dacie

a może jednak?

przemyślcie to sobie :lol:

nie mówię tego żeby was obrazić

ale skoro cormac pokazał swoje zdjęcie to może...

no nieważne :wink: :lol:

Albo zaczniesz pisac normalnie, albo wylecisz z forum. 3 ostrzezenia juz masz - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zaczniesz pisac normalnie, albo wylecisz z forum. 3 ostrzezenia juz masz - CormaC

ok sorry ja cię kręce pożartować sobie nawet nie można

cormac nie masz poczucia humoru

no ale nic jeszcze raz sorry

ale ja naprawdę nie mogłem się powstrzymać żeby nie napisać o tych zdjęciach

no ale ok ok

zrozumiałem pisać normalnie

tak jest sir!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sorry ja cię kręce pożartować sobie nawet nie można

cormac nie masz poczucia humoru

no ale nic jeszcze raz sorry

ale ja naprawdę nie mogłem się powstrzymać żeby nie napisać o tych zdjęciach

no ale ok ok

zrozumiałem pisać normalnie

tak jest sir!

Nie chodzilo mi o zdjecia. Chodzilo mi o to, ze wbijasz entera co kilka slow, co jest wkurzajace (i jak zauwazylem nie tylko mnie to irytuje). Zacznij pisac posty normalnie, albo naprawde bedzie sie zegnac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc ze mielibyscie 700mb miejsca wolnego na dvd i niewiedzieli co z tym zrobic dalibyscie tam demo Microsoft Light Symulator X??:D Bo niestety 700mb to nie na moje łącze... To niejest duzo jak na dema większości wspolczesnych gier a niektorym zapalencom sprawi duża radość:) Zapewne niema tutaj dużo fanow MsFSa (Chociaż kto wie??:P), ale prosze niebić, niemoja wina ze wole to od dema najnowszego fpsa 8) Jeśli dacie to na dvd bedzie to chyba pierwsze demo jakie zainstaluje z cda:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się oprzeć, żeby Ci tego nie napisać...Zazdroszczę Ci takiej roboty i takich zdjęć z samicz...z targów etc. :P /Sorki za little offtopic/

Zdjecie zdjeciem. Kiepsko na nim wyszedlem, bo poprzedniej nocy pisalismy relacje z targow i malo spalem (na oryginalnej fotce w wysokiej rozdzielczosci widac, ze mam przekrwione oczy). :) Rownie wazne jest to, ze mialem okazje zamienic pare slow z Karimą (tak prywatnie na imie ma oficjalna Lara) i przekonac sie, ze jest absolutnie przeurocza. No i pochwale sie jeszcze, ze nie kazdemu dala potrzymac pistolety. :twisted: "You want my guns? Do a Hitman". :) Tak po prawdzie, to jest to jedyny moment, ktory na dluzej zapamietam z tegorocznego GC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) i przekonac sie, ze jest absolutnie przeurocza.

Kurcze, CormaC byłem na targach GC ale jakoś Pani Karima nie była na dniu prasowym. :) A normalnie zazdroszczę Ci spotkania z nią. ;] Masz więcej z nią fotek może? A może byś się podzielił? :)

Kurcze, no że akurat jej nie było jak byłem ja ;/ Ale fakt, że jest strasznie urocza z wywiadów jakie czytałem wynika że jest miła i wogóle. Fajny ma akcent jak mówi - przynajmniej fajny miała w tv. Ehh, :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, CormaC byłem na targach GC ale jakoś Pani Karima nie była na dniu prasowym. :)

Przyjechala chyba dopiero na pierwszy otwarty dzien. Ale wtedy byla nie tylko na stoisku Eidosu, ale rowniez sama chodzila po halach.

A normalnie zazdroszczę Ci spotkania z nią. ;] Masz więcej z nią fotek może? A może byś się podzielił? :)

Jest cala galeria fotek Lary na naszej stronie - newsowy dzial Games Convention.

Kurcze, no że akurat jej nie było jak byłem ja ;/ Ale fakt, że jest strasznie urocza z wywiadów jakie czytałem wynika że jest miła i wogóle.

Yep. Trzeba bylo widziec, jaka byla mila dla kilkuletniego dzieciaka, ktory chcial sobie z nia zrobic zdjecie. Za pare lat chlopak bedzie pokazywal kumplom fotki, na ktorych Lara trzyma go na rekach i caluje w policzek. :) Ale mysle, ze starczy offtopu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Może zdradzi ktos jakiej oceny mozemy sie spodziewac po red orchestrze, albo ile stron? (czasem coś powiecie wiec bez wykrętów że nie możecie ;PP)

A tak właściwie co to za różnica czy recka ma dwie czy trzy strony? Zresztą dowiesz się jutro. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Gamewalkerze Redakcja pisała jaka jest najważniejsza,najlepsza itp gra którą ich zdaniem zamiesciliscie w CDA

Pytanie: Czemu nikt nie wymienił Wolfenstein - Enemy Territory??

wkoncu dopiero WoW was oderwał od ET : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Gamewalkerze Redakcja pisała jaka jest najważniejsza,najlepsza itp gra którą ich zdaniem zamiesciliscie w CDA

Pytanie: Czemu nikt nie wymienił Wolfenstein - Enemy Territory??

wkoncu dopiero WoW was oderwał od ET : D

Tylko czy można porównywać gry SIECIOWE do gier SINGLE PLAYER ...WoW i ET są sieciówkami, ale tu chodzi chyba o SINGLE'ówki...

Raczej Redakcja miała wolną renke patrząc na inne oddpowiedzi a wspomniec mozna było wkoncu na Coveze była jako pełna wersja ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś tam na forum pisał że morze w tym miesiącu przedłużyć prenumerate ale była opcja tylko z DVD i pisało że już nie będzie CD-ACTION z CD. Czy to prawda że CD-ACTION będzie niedługo już tylko z DVD.

PS: Mnie to na rękę bo będzie CD-ACTION z DVD w większej ilości sklepów a tak to miałem tylko jeden sklep z CD-ACTION z DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się całkiem szczerze, więc nie śmiać mi się tam :x.

Czy coś wam się zaczyna psuć z serwerem? Przez ponad całą ostatnią godzinę próbowałem wejść na stronę forum CDA, lub chociażby na stronę główną i ciągle wyskakiwała mi informacja o błędzie na stronie forum, lub po prostu pokazywał się komunikat "nie można wyświetlić strony".

Pytam się, bo nie wiem, czy to u mnie coś przerywa, czy to jednak wy macie kłopoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...