Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Pytania do redakcji cz. 5

Polecane posty

Pafeł, rozwaliłeś mnie :P

Hmmm, pytanko... Pewnie już 1000 razy się pytano oto :P Ale starego tematu przekopywać nie będę. Jak wygląda wybieranie gier do recenzji przez redaktorów?

Czy to jest tak że podchodzi Cormac - poproszę Gothica IV!

Nie, nie, jest tylko Gothic III.

Może być!

I wyskakuje np. Czarny Iwan - a ja bym se go zrecenzował! Bo tyś współpracownik, a ja stały bywalec itd. itp. Jak to w końcu jest... Czy ciągniecie losy czy jak :P A może "Kto pierwszy ten lepszy"?

Ciągle mnie to dręczy :P

Naczelny lub wice dostaje gre i mowi "jest X, kto chetny" (przy zalozeniu, ze sam nie kladzie gry na biurku danego kolesia, bo wie, ze on i tylko on ja moze zrecenzowac :)).

Aha, czyli właśnie dlatego recenzowałeś Garfielda ;P

Następne pytanie : Ile macie aktualnie redaktorów i współpracowników?(tak na oko :P)

I kto decyduje o pełniakach w CDA? Naczelny :P ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądre pytania Volancie, też bym chciał na nie znać odpowiedź.

Delikatnie zwracam uwagę, że tego typu posty uznawane są oficjalnie za statsiarskie. Tak więc na przyszłość wstrzymaj się z takowymi, bo potem będziesz pytać, ża co ostrzeżenie masz... Colidor.

Rozumiem, przepraszam już nie będę pisać takich postów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na Coverkach, to exclusive dla CDA i niech sie nim ciesza tylko ci, co CDA kupili. Po to sie zalatwia exclusivy, nie? :)

:shock: , :shock: i jeszcze raz :shock: :!: Normalnie mnie zniosło z krzesła :) Dzięki Wam wielkie :D

Naczelny lub wice dostaje gre i mowi "jest X, kto chetny" (przy zalozeniu, ze sam nie kladzie gry na biurku danego kolesia, bo wie, ze on i tylko on ja moze zrecenzowac :)).

A jak duży jest rozrzut gier wśród redaktorów? Znaczy, o jakie gatunki jest największa bitwa (bo jak przychodzi np. Syberia III to zapewne dostanie ją EGM, jak przyjdzie Kubuś Puchatek i Miłomisie to dostanie ją Iwan)? A jak np. przyjdzie jakiś RPG albo FPS na którego wszyscy czekaliście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak duży jest rozrzut gier wśród redaktorów? Znaczy, o jakie gatunki jest największa bitwa (bo jak przychodzi np. Syberia III to zapewne dostanie ją EGM, jak przyjdzie Kubuś Puchatek i Miłomisie to dostanie ją Iwan)? A jak np. przyjdzie jakiś RPG albo FPS na którego wszyscy czekaliście?

No coz, zwykle jest mala przepychanka o hity (Oblivion, GTA, HL) ale bez mordobicia. Czasem trzeba rzucac moneta, jak sie paru uprze na jedna gre (np. CoD 2 :))) albo pisac wspolne recenzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie? W czymspecjalizują się redaktorzy? Bo wiem że EGM w przygodówkach Czarny Iwan w grach dla dzieci, a ELD w sportowych.

>>>Tez tak nie jest do konca. BO Eld rowniez lubi strategie i drugowojenne FPSy, a Iwan lubi praktycznie wszystko. Nie za bardzo mozna nas wrzucic do takich szufladek, chyba ze na zasaddzie

Gem - RPG, RTS, samochodowki, space symulatory

Allor - RPG, RTS, samochodowki (realistyczne), symulatory,

Tiges - symulatory (realistyczne), samochodowki (ultrarealistyczne) itd.

I co się dziecje z khedronem i NDSN?

>>>O Khedronie powiem tylko jedno: naprawde CIEZKO nam sie z nim ostatnio dogadac, mimo naprawde dobrej woli z naszje strony. On pewnie to samo by powiedzial o nas... no ale jakos z innymi ludzmi dogadac sie mozemy. Z nim jakos nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volant - polecam temat "Jak wygląda praca w CDA" :P

Smuggler - to tak samo jak ja :P Tylko ja ostatnio nawet i Garfielda nie lubię, bo jego archetyp cynicznego sukinsyna sarkasty przetarł się na miejsce archetypu kota_podróżnika (vide te debilne kinówki) :)

Wolałem komiks :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - ze mną się możecie dogadać :P

A co do recenzji - a ty Smugglerze co lubisz poza Garfieldem? :)

Powiem czego NIE lubie: sportowych i symulatorow wspolczesnych samolotow.

Hmm... w numerze 11/2003 w Gamewalkerze jednym z pytań w ankietach dla redaktorów było "Jakich gier nie lubisz recenzować" i MacAbra odpowiedział : "cRPG, SPORTOWYCH, WSPÓŁCZESNYCH SYMULATORÓW"... wnioski pozostawiam do samodzielnego przemyślenia... Co ty na to Smuggler ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w numerze 11/2003 w Gamewalkerze jednym z pytań w ankietach dla redaktorów było "Jakich gier nie lubisz recenzować" i MacAbra odpowiedział : "cRPG, SPORTOWYCH, WSPÓŁCZESNYCH SYMULATORÓW"... wnioski pozostawiam do samodzielnego przemyślenia... Co ty na to Smuggler ?

Nic. Posiadanie podobnych preferencji jak inny czlowiek w redakcji nie jest chyba karalne? :) Poza tym ja lubie CRPGi, choc nie za bardzo mam czas w toto grac (taki KotoR to jedna z moich ulubienszych gier ostatnich lat, a i Fable zaliczylem i to dwa razy), a wspolczesne symulatory (poza samolotami) mi tam pasuja, samochodowki dla przykladu. No i turowe strategie tez jakos nie sa dla mnie swiezym mieskiem...

Wiec dowody masz dosc watle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fable co prawda nie grałem ale za to KoToRa przeszedłem dwa razy, raz jako jedi morderca raz jako jedi świętoszek. Dwie różne gry po prostu :P

<<<Ja dokladnie tak samo - tylko 3x. Raz tak, jak rzeczywiscie bym sie zachowal (w sumie bylem Jedi ale do Sitha za wiele nie brakowalo), drugi raz starajac sie byc skrajnie zlym, a potem dla odmiany anielsko dobrym (ciezko bylo :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w numerze 11/2003 w Gamewalkerze jednym z pytań w ankietach dla redaktorów było "Jakich gier nie lubisz recenzować" i MacAbra odpowiedział : "cRPG, SPORTOWYCH, WSPÓŁCZESNYCH SYMULATORÓW"... wnioski pozostawiam do samodzielnego przemyślenia... Co ty na to Smuggler ?

Nic. Posiadanie podobnych preferencji jak inny czlowiek w redakcji nie jest chyba karalne? :)

>>No nie... czy ja coś takiego mówię ? Poza tym ja lubie CRPGi, choc nie za bardzo mam czas w toto grac (taki KotoR to jedna z moich ulubienszych gier ostatnich lat, a i Fable zaliczylem i to dwa razy),

>> "(...) jedna z moich najulubieńszych gier z 16-to bitowców" czy coś takiego powiedział również (o ile się nie mylę) MacAbra w GameWalkerze (numeru już nie pamiętam) - to chyba również nic : odzywki też możecie mieć takie same...

a wspolczesne symulatory (poza samolotami) mi tam pasuja, samochodowki dla przykladu. No i turowe strategie tez jakos nie sa dla mnie swiezym mieskiem...

Wiec dowody masz dosc watle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fable co prawda nie grałem ale za to KoToRa przeszedłem dwa razy, raz jako jedi morderca raz jako jedi świętoszek. Dwie różne gry po prostu :P

<<<Ja dokladnie tak samo - tylko 3x. Raz tak, jak rzeczywiscie bym sie zachowal (w sumie bylem Jedi ale do Sitha za wiele nie brakowalo), drugi raz starajac sie byc skrajnie zlym, a potem dla odmiany anielsko dobrym (ciezko bylo :)).

Ja w tej grze "na sitha" (a to było moje pierwsze podejście do KoToRa) chciałem na poczatku grać normalnie, ale jak już się "wkręciłem" w fabułę to stwierdziłem, że skoro i tak przejdę dwa razy to co szkodzi zacząć od sitha :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...