Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Peryferia: myszy, klawiatury, pady, joysticki

Polecane posty

pomijajac kwestie tego czy kova + to dobra myszka czy nie to nie polecam jej, wszedzie klej wylazi, przynajmniej mi, nawed spod slizgaczy... ten panel gumowy po prawej stronie caly mi sie odkleil, no ok wyczyscilem, wszystko niby bez kleju, wcisnalem, trzyma sie ale po tygodniu dalej klej wychodzi, nie wiem co to ma byc ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuborg to pochodna RAT, więc nie polecam, taka sobie jakość wykonania i kiepski sensor.

Kova + ma tylko dobry sensor, jakość wykonania jest tak, jak wskazuje na to post wyżej.

A4Tech to już nie to samo, do dobrych myszy(do których x750 się nie zalicza) z optycznymi sensorami Avago ADSN 3060 i 3080 zaczęli ładować kiepskawe PixArty.

O Lycossie początkowo było głośno ze względu na jej awaryjność, całość ucichła po premierze klawiatur z serii Sidewinder od Microsoft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,wiem że to nieodpowiedni dział na takiego typu rzeczy ,ale nie wiedziałem gdzie to wstawić :)

Otóż chciałem kupić jakiś marker ,najlepiej białego koloru ,którym można podpisać autograf na myszce Zowie FK. Myszkę mam zamiar kupić i chciałem odrazu na jakimś turnieju poprosić Neo o podpis (najlepiej na lewym przycisku) i tak żeby ten autograf się trzymał jak najdłużej ,a najlepiej trwale. Może to dla was dziwne ,ale dla mnie to dużo znaczy taki podpis :)

Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

I co teraz, wszyscy narzekacze na Razera? Ich produkty są najbardziej funkcjonalne szczerbaty.gif

To jest tylko marketing, grupa osób wyszkolonych, tylko po to by wciskając kit potem coś sprzedać. Im droższy dany produkt tym większe ich ciśnienie/parcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Leciutki odkop, ale mam pytanko ;D Czy w myszkach A4Tech z serii X7(mianowicie X748) da się ustawić ten przycisk przy scrollu na jednoczesne kliknięcie LPM i PPM. Standardowo ustawiony jest na potrójne LPM, a potrzebowałbym ustawić to na jednoczesne LPM i PPM :) Czy da się to ustawić? Ja takiej możliwości nie widzę, ale może jednak jakoś się da :D PS. Wiecie skąd wziąć to oprogramowanie do tych myszek, ponieważ zgubiłem płytkę od myszki, a na kompie znalazłem to oprogramowanie, tylko że nie działa prawidłowo i przydałby się reinstall ;D Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziwne pytanie. Mam Pada x360 PC. na środku jest logo x360 a do okoła cztery cyfry od 1 do 4. każda ma osobną diodę, ale świeci mi się tylko jedynka. Jak naciskam na logo to nic się nie zmienia. Do czego są te diody?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Func+MS-3+Gaming+Mouse+Top+View.jpg?t=original&k=9e1ee6f1

Func MS-3 - w środku siedzi Avago ADNS-9500 (i chwała za to producentowi, że nie wziął udziału w wyścigu na dpi i nie dał tam 9800 - chociaż znajdą się "profesjonalni" recenzenci, którzy myszkom z 9500 piszą w wadach, że "sensor jest starej generacji" :wallbash: ). Budowa myszki stawia na ergonomię, kabel jest w bardzo dobre jakości oplocie (sugerując się zdjęciami), jest trochę dodatkowych przycisków, delikatnie się świeci rolka i jeden z bocznych przycisków., według recenzentów powierzchnia myszki jest miła w dotyku.

To taki streszczony opis tej myszki. IMO warta polecenia, aczkolwiek cena trochę wysoka jest - w EU jest to około 280zł, u nas na razie słaba dostępność jest tej myszki.

Jeszcze taka ciekawostka - producent informuje na pudełku (w jego środku) o tym, jaki... sensor został zastosowany (jest napisane - Avago ADNS-9500, bez żadnych marketingowych nazw sensorów typu 4G u Razera itp).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...