Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BARON

Neostrada TP

Polecane posty

Tak samo jest nawet na czystym kompie po formacie i sprawdzeniu dodatkowo kompa antyvirem podczas rozruchu. Właśnie transfer mam na granicy 4 KB :/ ale czasami jest wypas że nawet GG nie mogę odpalić i widzę, że wtedy jest to nieszczęsne 0.35. Mam nadzieję że z nowym miechem dadzą co należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób sobie nadziei tylko składaj pismo. Jesli jesteś pewien, że nie zużyłeś limitu, nie masz wirusów itd. to jest to zapewne ich wina. A jak się potem okaże, że rzeczywiście to możesz domagać się zwrotu abonamentu za każdy stracony miesiąc. Wystarczy tylko mieć podstemplowaną kopię reklamacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 września składam ww. zażalenie jeśli nie zostanie mi przywrócony poprawny transfer. Pewności co do przekroczenia limitu nie mam, bo nie mogę nawet odświeżyć strony TP (czytajta: zawsze się słabo ładowała – obecnie wogóle). Dobrze, że po wyłączeniu animacji gifów, obsługi Javy i innych pierdół mogę na Forum pisać…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest mozliwe, ale taki spadek transferu to chyba jednak trojan. Znaczy rozne rzeczy juz widzialem i slyszalem o Neostradzie, ale tak, zeby ograniczyli transfer bez przekorczenia limitu to jeszcze nie. Mimo wszystko wywiazuja sie z umowy. Takze, dobrze przeskanuj kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko mi rozłącza, awarii praktycznie nie ma wcale (była jedna chyba z pół roku temu, ale to było coś większego). Na dwóch komputerach z winxp+sp2, oba korzystają z autoconnect, modemy sagem - jest tak, że po starcie czasem nie może się połączyć - wystarczy wyciągnąć i włożyć wtyczkę z usb i pomaga. Przeciążeń nie odnotowałem, prędkości transferu są ok.

Jest limit 15GB, ale czasem mam problem z jego wykorzystaniem, nie ściągam aż tak wiele. Mankamentem jest cena, ale są promocje.

Ogólnie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.., nie lubicie tego programu neostrady, co? Tylko ciekawe czy naprawdę ze względu na zasobożerność (to mógł być problem 5 lat temu jak kompy miały po 128 MB RAM) czy po prostu nie lubicie tp. Mnie ten program odpowiada i raczej nie jest on powodem rozłączeń z internetem (które wcale nie są aż tak częste, przynajmniej u mnie) jak twierdzą niektórzy, he he. Anyway, mam małe pytanko : limit na neo jest naliczany od nowa co miesiąc od daty rejestracji, czy od początku każdego miesiąca? I jeszcze jedno: Da się sprawdzić ile pozostało do przekroczenia limitu na stronie neostrady bez aktywacji osobistego konta (szczerze mówiąc wcale nie mam na to ochoty i nie chcę też instalować jakiegoś programu zaśmiecającego traya:))?.

A, cosik mi się przypomniało. Można zaoszczędzic te kilka mega ram poprzez minimalizację aplikacji tp (z resztą to nie dotyczy jedynie tego programu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię jej bo jest wielka, nieporęczna i brzydka. poza tym po co korzystać z aplikacji, skoro można sobie zrobić połączenie systemowe, a klienta poczty czy przeglądarkę odpalać z paska szybkiego uruchamiania, czy ze startu. dodatkowo autoconnect ma tą zaletę, że włącza net razem ze startem systemu, pilnuje wznawiania połączenia i prowadzi bardzo fajne statystyki.

licznik możesz sprawdzić w panelu administracyjnym na stronce neo, trzeba podać numer ID oraz PIN. kiedyś był licznik na głównej, ale teraz go nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko odnośnie samego internetu. Otóż mam Neostradę 128 (dzieloną przez Router na dwa kompy). Problem tkwi w tym, że czasem (chociaż jak jest zły dzień to kilka razy w ciągu godziny) po prostu przestaje działać. Wszystko jest niby połączone, ale stron ładować nie chce. W czym może być problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inne rzeczy, np gg czy mail, działają? jeśli tak, to proponuję sprawdzić system pod kątem wirusów i spyware. poza tym czy problem występuje na obu komputerach, a jeśli tak to czy jednocześnie? co robisz gdy takie coś się stanie? z jakiej przeglądarki korzystasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inne rzeczy, np gg czy mail, działają? jeśli tak, to proponuję sprawdzić system pod kątem wirusów i spyware. poza tym czy problem występuje na obu komputerach, a jeśli tak to czy jednocześnie? co robisz gdy takie coś się stanie? z jakiej przeglądarki korzystasz?

Otóż przestaje działać cały internet. GG się wyłącza. Skanowałem ostatnio komputer jeśli chodzi o wirusy. No i zdarza się to tylko na moim kompie. Gdy przestaje działać zostaje tylko ponowne uruchomienie komputera, wtedy łączę się od nowa i działa. Używam Firefoxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lacze neostrada 256.Bylo ok teraz sciagam gora 5kb/s i przegladarka muli jak byk.Nie wiem czy w neo cos pokrecili czy ja w kompie

Niestety przekroczyłeś limit neostrady, czyli najgorszy pomysł TPSA, jaki mogli wymyślić przeznaczony tylko po to, żeby oni nabili sobie kasę i żeby utrudnić nam życie. W zależności od prędkości twojej neostrady masz określony limit gigabitów do ściągnięcia jak go przekroczysz to masz coś takiego. Dodam jeszcze, że strona neostrady, która powinna pokazywać ilość ściagniętych gigabitów często ma nawet tygodniowe opóźnienie a mi ostatnio limit zaczął wariować. Taa brawa dla TPSA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kornel T.

Mi w sumie limit 15GB przeszkadzał tylko w pierwszym miesiącu korzystania z neta, kiedy to "zadławiłem" się ogromem zawartych tam informacji.

Teraz, z perspektywy drugiego miesiąca wiem, że ten limit nie jest wcale wyśrubowany, powiem więcej - jest wystarczający. Oczywiście jeśli ktoś bez przerwy zdziera jakieś pliki w sieci P2P ma prawo narzekać, ale przykładny odbiorca szerokopasmowego internetu (taki jak ja :P ) ma prawo być zadowolony. Szczególnie, że net to tak na prawdę tylko zbiór śmieci, na każdej stronie wszystkie informacje się powtarzają i w końcu kiedyś się nudzi (mówię tu o sobie :P ).

W tym miechu ledwo wykorzystałem 13%, a praktycznie cały czas surfuję po różnych forach i serwisach w tle słuchając radia internetowego. Dla mnie 15GB to wartość wystarczająca (heh, a pomyśleć, że wcześniej całe dwa lata łączyłem się przez modem i jak zdarłem w miesiącu z 200MB to była to wręcz kosmiczna ilość danych :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...