Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Dota 2

Polecane posty

W DoTA, a pewnie i DoTA2, był/będzie item zwany Necronomicon, który pozwalał przywoływać sobie dwie jednostki, którymi następnie kierowaliśmy. Poza zwykłym atakiem posiadały także własne zaklęcia. Na dobrą sprawę zatem każda postać mogła mieć własne summony ;) Poza tym, to było może z 15 postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wypełniłem, choć miałem problemy z wybraniem ulubionych bohaterów, bo jeszcze nigdy wcześniej w Dota 2 ani DOTA nie grałem :cheesy: Zresztą napisałem maila do Valve, żeby brali w ankiecie pod uwagę totalnych nowicjuszy, którzy są po prostu fanami gier Valve i są zaciekawieni Dota 2.

Aha, komiks bardzo fajnie narysowany, ten sam artysta zrobił ostatnio okładkę komiksu halloweenowego TF2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie wiem czy było to tu wspominane ale Valve wydało komiks z świata Doty 2.

http://www.dota2.com/comics/are_we_heroes_yet/

Ja zaś z znajomymi pracujemy nad spolszczeniem.

Jesteśmy trochę do tyłu z odcinkami ale zamierzamy przetłumaczyć cały komiks.

część 1: http://borealis.net.pl/wiki/Opowie%C5%9Bci...etnego_Sklepu/1

część 2: http://borealis.net.pl/wiki/Opowie%C5%9Bci...etnego_Sklepu/2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając już od jakiegoś czasu w betę(gram od 2-giej połowy października) bugów praktycznie nie doświadczam, za to wraz ze wzrostem ilości graczy w becie boli fakt że coraz więcej ludzi w niej to po prostu sieroty, które biegają jak kury bez głów.

Zaś fale zaproszeń dla osób które wzięły udział w ankiecie zdarzają się bowiem co tydzień więc wystarczy czekać i mieć trochę farta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie, udało mi się załapać ;p

Wrażenia? Muzyka, grafika i klimat jest zrobiony idealnie, bardzo mi się podoba.

Co do rozgrywki, to jest na pewno gra w którą trzeba trochę grać zanim zacznie się wygrywać, jest znacznie bardziej wymagająca od LoLa i nawet nie próbuje temu zaprzeczać, ktoś kto jest słaby i nie ma cierpliwości by ćwiczyć, odbije się od tej gry dość szybko. Póki co, jest na tyle mało graczy, że system wyszukiwania ludzi na naszym poziomie jest niezbyt skuteczny, po prostu jedni to całkowici pro, drudzy to nowi, co ledwo dostali klucz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze mam pytanie.

Pewno uznacie za głupie ale zapytam.

Na steamie można wypełnić ankietę dot. naszego pc która NIE jest anonimowa.

I teraz pytanie.

czy jest to bezpieczne? w sensie czy dane dot pc nie dostana sie w niepowołane ręce.

I o co chodzi z tymi zaproszeniami do dota2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie powinny, ponieważ podlegają pod twój konfig ERGO są tak samo strzeżone jak twoje dane na Steamie.

Jeśli chodzi o zaproszenia - to, że keye są rozdawane losowo i falami to pewnie wiesz. Każda osoba która dostanie od Valve keya ma prawo zaprosić 2 osoby do gry, przy czym te osoby tej możliwości nie dostaną.

Dzisiaj dostałem keya :trollface: Chyba LoL pójdzie w odstawkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...