Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Scarface

Polecane posty

A co do ugrzecznienia:

Już 24 listopada będzie miała premierę gra akcji Scarface: Człowiek z blizną. Jest to komputerowa adaptacja słynnego filmu Briana De Palmy, opowiadająca o losach Tony'ego Montany - kubańskiego emigranta, który w Stanach Zjednoczonych tworzy wielkie, narkotykowe imperium.

Gra Scarface: Człowiek z blizną przedstawia dalsze losy Montany. W filmie główny bohater ginie podczas wielkiej strzelaniny w swojej posiadłości. Fabuła gry ujawnia jednak, że Tony przeżył i powraca do Miami, aby odzyskać utracona potęgę i rozprawić się z wrogami. Do wykonania czekają setki zadań przybliżających głównego bohatera do ostatecznej zemsty. Podobnie jak filmowy oryginał, gra jest wyjątkowo brutalna, a Tony Montana nie szczędzi ostrych i wulgarnych słów.

CD Projekt zdecydował się nie cenzurować gry. Usunięcie niecenzuralnego słownictwa spowodowałoby utratę klimatu filmowego pierwowzoru. W związku z tym gra przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich odbiorców.

Scarface: Człowiek z blizną zostanie wydany w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Hehe no fajnie :P, a więc Tony w pełnej okazałości, że tak powiem :] Ciekawie jak będzie/jest wydana gra w Niemczech :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jest w stanie powiedziec mi czy Sempron 2800+, 1024 Ram i GeForce 6600GT pozwola mi na komfortowe granie w Scarface. Mam monitor 15, wiec nie wychodze poza rozdzielczosc 1024 na 768. slyszalem dosc odmienne opinie na temat wymagan tej gry.

a z innej beczki.. w grze powinien byc uwzgledniony aspekt brania prochow przez Tonego, ktory przeciez nie stronil od nich. dawalo by to pozytywne i negatywne efekty i istnialoby oczywiscie ryzyko uzaleznienia sie co utrudnialo by znaczaco rozgrywke. taki mi wpadl pomysl do glowy. mam nadzieje ze pamietacie lekcje nr. 2: Never get high with your own supply...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;] moim problemem w grze scarface jest to, ze po uruchomieniu obraz jest rozmazany, ekran sniezy ;| slychac normalnie muzyke , nawet moge chodzic po menu, ale nie wiem , bo nie widze, co wciskam ;| moja karta to gf 7600 , mam najnowsze sterowniki do niej... co moze byc problemem? ;> pls o szybka odpowiedz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troszkę nie na temat. Zakup której gry polecilibyście?? Goodfather czy Scarface?? Ceny plasują się na podobnym poziomie a mam ochotę pograć w coś o gangsterskich klimatach.

P.S. Sry za oftop ale sam nie mogę się zdecydować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź, czy nie sprawisz sobie obu tych produkcji :) W sieci MM i niektórych marketach zauważyłem, iż GODFATHER jest już w "EA Classics" i kosztuje ok.49 zł. Scarface zapewne nadal kosztuje ok.90. Nie jest to ULTRAOGROMNIASTA KWOTA za sprawienie sobie ładnego prezentu na święta :P A jeśli chcesz konkretnie: Scarface na pewno wystarczy Ci na dłużej, ale nie zachwyci Cię oprawą graficzną. Godfather z kolei pozwoli Ci na pełne rozkoszowanie się grafiką, ale czas na przechodzenie gry będzie o wiele krótszy...

Tak, Godfather jest już za 49 zł. Kupując przez gram.pl Scarface wyjdzie mnie coś ok 75.

Słyszeliście, że Scarface ma wyjść na PSP?? Z tym, że będzie to chyba strategia....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och yeah! Chyba dzięki Gram.pl zakupiłem tą super wypaśną grę. Gdyby nie ich promocja noworoczna z 50% zniżką to chyba o kupnie jej nigdy bym nie pomyslał. Aha...filmu nie oglądałem, ale to na pewno nadrobie kiedyś :D. Na razie przy grze spędziłem 2 ładne godziny, przy których ani trochę się nie nudziłem ;]. Sam początek gry jest po prostu zarąbisty, takiej akcji, tyle wulgaryzmów i brutalności...hoh chyba jeszcze w żadnej grze z takim nadmiarem tego co wymieniłem się nie spotkałem. Gra jest po prostu super! Nie wiem czemu tak niektórzy na siłę się czepiają, że grafa jest fe! Powinna iść do domu itp. Mnie się tam podoba, jak na moje oko San Andreas o wiele gorszą ma. Zaskoczony także zostałem bardzo soundtrackiem gry. Tyle wspaniałych utworów można posłuchać, że normalnie aż chce się grać ^_^. Tylko jedno mnie nieco zdziwiło, są tam chyba cztery ładne utwory, które były w GTA3 w Flashback fm. Z tego co wiem R* wynajął jakąś grupkę, aby nagrała im muzyke do gry, więc jednak do tej pory się myliłem i tak naprawdę chłopcy z R* wykupili cztety piosenki ze soundtrack`u filmu "Scarface"?

Ogółem pewnie jeszcze coś napisze o tej wypas gierce, jak tylko przejdę nieco dalej ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz! Czyli tylko pogratulować polskiej ekipie, która spolszczała grę. Musieli coś nabałaganić w silniku, a patch jednak naprawdę by się przydał :/. Tekstury mapy po prostu za późno się doczytują i nie raz już przywaliłem w jakiś słup, który przed chwilą nie był w ogóle widoczny :|. No i znalazłem dwa miejsca, które mają ruchomy beton, czyli dziura w planszy. Już parę razy przez to ustrojstwo zaliczyłem zgon ;/. Może jednak doczekamy się polskiej łaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, misie - pograć to można i na GF FX 5200 64mb ;] Grałem :P Cardi też, może poświadczyć :P

A czy gra taka genialna? ;] Można znaleźć moją recenzję na gram.pl. I moje zdanie jest takie - gdyby nie postać Montany, a w szczególności aktora podkładającego pod niego głos, gierka mogłaby mieć max. 3-4/10. Jest marna, kiepska graficznie (gorsza niż GTA:SA...), a wymagania ma wyśrubowane. Fabularnie skrzeczy nieco, bo nudzi po jakimś czasie.

Gra się przyjemnie - ale tylko do pewnego momentu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podoba, jest ciekawa, choć jak mówisz co za dużo to nie zdrowo. Grafika jako tako nie najgorsza, po dobrym wyśrubowaniu ustawień można się przyzwyczaić. Co jest na pewno denerwujące to AI twoich towarzyszy, wieszają się, czasem stoją bezmyślnie w miejscu, i tak na prawdę niewiele działają, a dopiero przy jeżdzie samochodem jako tako ci pomagają. Trzeba pochwalić jednak polonizatorów za nieocenzurowanie słownictwa Montany, byłoby to ogromne zubożenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj zamówiłem gre z empik.pl i tak mam nadzieje w piątek będzie.Sądząc z filmików na Youtubie Scarface to takie połączenie GTA z Ojcem Chrzestnym.Gra nawet fajnie wygląda,cut-scenki są dużo ciekawsze niż w Mademanie,audio też nawet spoko.Jedyne co mnie martwi to polonizacja,rozumiem że gangsta i wogóle ale czy naprawde co 2 wypowiedż to musi być przekleństwo.Mimo wszystko nie moge się doczekać sieki jaką będe robił Tonym Montaną :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem Scarface'a kilka tygodni temu i ogólnie mi się spodobał. :thumbsup:

Kilka bardzo ciekawych pomysłów mniej(pościgi z policją) lub bardziej(system zakupów) trafionych. Miła odmiana od GTA, szczególnie gdy w tle przygrywają kawałki z filmu lub pozostałe ze ścieżki dźwiękowej gry.

Rozczarowała mnie natomiast warstwa fabularna. Oczekiwałem czegoś więcej po grze reklamowanej jako nowe zakończenie filmu, i to jakiego filmu. W grze natomiast zadania ograniczają się do tego, aby poprzejmować biznesy i zabić kilku wrogów Tony'ego.

Oprócz tego zdecydowanie niedzisiejsza jest grafika, ale to nie ona jest przecież najważniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jago że Scarface (film), strasznie mi się spodobał w grę musiał zagrać. Instalacja długa nie była i dobrze mogłem się zabrać za grę.

Pierwsze spotkanie było rewelacyjne, cała ucieczka z posiadłości Montany i pierwsze misje wciągły mnie i myślałem że dalej będzie równie dobrze.

Bo i było dobrze, ale nie tak dobrze jak mogło by być bo czym dalej tym było gorzej. Jeszcze misje w Hawanie były ok. bo większość dodawały coś do fabuły ale już dalej to straszna nuda.

Scarface jest schematyczna do bólu. W większości gier mi to aż tak bardzo nie przeszkadza ale muszą mieć dobrą fabułę a tu przez większość gry jej nie widać. Ot Tony chodzi sobie od sklepu do sklepu i go zajmuje potem do banku i kasa na konto.Nuudy.

Graficznie gra już gdy wyszła była średnia a teraz jest jeszcze gorzej, muzyka jest całkiem całkiem ale takiego GTA:VC przebić nie przebije.

Scarface to średniak dałbym mu 7/10 ale jako że nie lubię jak twórcy paprzą dobrą licencje, obniżam ocenę o jeden czyli 6/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra tak jak film jest genialna. Gra ma taki klimat fantastyczny. Fabułę gry tez fajnie poprowadzono. Niektóre niezwykłe misje. Zdobywanie i wydawanie pieniędzy na samochody, rzeczy itd. Lokacje mi się podobały. Graficznie to nie powalało ale i tak mi się podobała gra pod tym względem. Muzyka - genialna i taka miodna. Jedyne co mogło wkurzać to stopniowo wzrastający poziom trudności. ALL to było takie głupie ale zawsze nadrabiali ilością a w ostatniej misji w ilości hurtowej chciała zabić Montane. Wkurzające też było rozwożenie koki.

Jak dla mnie 9/10 za muzykę i klimat tej gry.

Hehe tu mam fajny bug: oo_7_min.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scarface jest schematyczna do bólu. W większości gier mi to aż tak bardzo nie przeszkadza ale muszą mieć dobrą fabułę a tu przez większość gry jej nie widać. Ot Tony chodzi sobie od sklepu do sklepu i go zajmuje potem do banku i kasa na konto.Nuudy.

Zgadzam się z tobą. Ja filmu nie oglądałam, a w grę zagrałam tak z ciekawości, bo byłam troszkę znudzona GTA ;) Pierwsza misja to typowa naparzanina, nawet nieźle się bawiłam. Ale im bardziej szłam w głąb tym bardziej mi się nie podobało. W zasadzie Tony ciągle robi to samo i gra jest przez to nużąca. Dlatego po przejściu iluś tam misji odinstalowałam ją i odstawiłam na półkę z nudów. Ci co nie są ogromnymi fanami filmu - nie polecam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...