Skocz do zawartości

CDA 07/2011 zawartość


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Świetna okładka, pełniaki mnie nie interesujące, bardzo średniawo w jednym z moich ulubionych działow czyli Publicystyce, i zatrważająco mała ilość recenzji(oco oczywiście żeby nie było nie winie redakcji) Ogólnie jednak dla mnie nadchodzący numer, najsłabszym numerem 2011 roku. Cieszą mnie oczywiście za to teksty z E3, i jak zwykle pewnie zdjęcia hostess na całe dwie strony :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w sezon ogórkowy bywa, recenzji nie jest zbyt wiele, ale za to jakie są! Duke Nukem Forever, Dungeon Siege 3, InFamous 2, Alice: Madness Returns..Dla samych tych recenzji bym kupił. A jeszcze jest pełniak no. 2(pozostałe już posiadam), relacja z E3, ciekawa publicystyka i niezła okładka(W ogóle to zauważyłem, że te lipcowe z reguły są najlepsze xD. Przynajmniej ostatnimi czasy tak jest). Kupuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalizm to tylko i wyłącznie Game Informer :P Mniam.

Ale tak w ogóle, to czy mi się zdaje, czy wydawca też ma coś do powiedzenia w sprawie okładki? Ona w końcu też jest częścią "layoutu", a badania udowodniły (przynajmniej tak na zajęciach słyszałem ;P), że jakaś bardziej widoczna zmiana potrafi odrzucić sporą część czytelników. Człowiek się przyzwyczaja po prostu, nie wyobrażam sobie CDA z "gołą" okładką Game Informera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę offtopując to jeśli EDGE reprezentuje światowy poziom to ja dziękuję, postoję...Czy wiecie jak słabo ocenili Wiedźmina 2? :P

Do piachu z nimi, poza tym wolę zdecydowanie layout CD-A niż ten EDGE-a. Ale to już rzecz gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer - ciekawa zarówno zawartość samego pisma jak i pełniaki.

Okładka dobra, a nawet bardzo dobra. Z pisma szczególnie interesuje mnie:

- relacja z E3,

- recenzje DNF, Dungeon Siege III, nieSławny: InFamous 2, The Tiny Bang Story,

- i cała publicystyka.

Postaram się też zagrać w każdy z pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer do prawdy fantastyczny. Zapowiada się naturalnie najlepiej w tym roku, i z pewnością będzie najlepszy. Kapitalne pełniaka (choć specjalnie mnie nie interesują - brawa), no i ta relacja z E3 pełną gębom. Będzie grubo, ojjj grubo :)

PS Ciekawe co tam napisaliście o Duke Nukem Forever :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę ciekawy numer CD ACTION :) Sam przechodzę jeszcze Resident Evil 5 wielkie pozdro dla redakcji za dodanie tej wspaniałej gierki :)

Jak zobaczyłem tylko King?s Bounty: Wojownicza Księżniczka podskoczyłem z radości, bo miałem okazję grać w 1 część i była świetna więc 2 część będzie równie świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę offtopując to jeśli EDGE reprezentuje światowy poziom to ja dziękuję, postoję...Czy wiecie jak słabo ocenili Wiedźmina 2? :P

To oficjalne! Aby prezentować "światowy poziom" (cokolwiek by to miało znaczyć), trzeba dobrze ocenić Wiedźmina 2. :rolleyes:

Najnowszy numer CDA - mało recenzji, za to ciekawych gierek. Fajna publicystyka. Tekst o Jade Empire heh, a ostatnio sobie w to grałem. No i relacja z E3, to jest główne danie w numerze...

Może się skuszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<starsiludzie mode> Szatanistyczne gry konputerowe i goła baba na okłatce. Toż to śfińsfo</starsiludzie mode>

YEEE tak trzymać. Wreszcie nie jakiś mięśniak na okładce z mieczem/pistoletem/piąchą tylko porządna dawka magicznego tyłeczka (lol jak to brzmi). Wszystko, by zapewnić dobrobyt i dostatnie życie ludziom uzależnionym od grania (niekoniecznie tych "jestem druid level 80"). Gothic 3 w najpełniejszej wersji, do tego Kings bounty. A miałem kupować. Teraz nie muszę bo kupię CDA. Ciekawe gdzie są teraz ci narzekacze - RE 4 i 5, teraz to - sam dobre gry dajecie. A audiobooki są genialnym posunięciem (i dobrze się słucha, robiąc coś w gimpolu)

DNF zapewne będzie miał to na co zasłużył - recenzja na jedną stronę albo i na pół z tekstem "czy to żart? Taaaaak". Znacznie bardziej opłaca się teraz czekać na Preya 2. Ale wróćmy do magazynu - Alice: Madness może być nawet swoistym czarnym koniem (Kucem?) tego sezonu, bo jest dobra, może trochę zbyt psychodeliczna (minigierki na przykład).

Ciekawi mnie czy Rayman: Origins dostanie swoje miejsce w artykule o E3, ostatnio sporo się ruszyło w tym temacie. Przez rok istniał oficjalny blog z pierwszym trailerem, screenami i tekstem od grudnia 2010 "still working on the game". Na szczęście wszystko idzie ku lepszemu i nie skończy jak nieszczęsny Książę Niezpersji.

DSIII i Starcraft - będzie dodatkowo o czym czytać. A na deser publicystyka. Zapewnicie trochę rozrywki na tych zalanych deszczem wakacjach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wciąż daleko jest do światowego poziomu, ot choćby patrząc na okładkę nowego Edge'a >>> http://img23.imageshack.us/img23/6876/aeujy.jpg

Podajesz to jako przykład pożądanego minimalizmu w kwestii napisów? :)

No, tak trochę. Ale wkurza mnie, ze inni mają fajne okładki, a CDA ma zawsze duże litery i tą samą czcionkę. A poza tym, ten EDGE wygląda naprawdę fajnie! Ogólnie mam jakieś wrażenie, że tego typu czcionka (mała, chuda, taka jak w waszym kalendarzu z grami) jest ostatnio modna w różnorakich mediach.

O Neo Plus ma też fajną okładkę, z nawet dużymi napisami http://neogo.pl/files/2011/07/08_cov.jpg A co gdyby następne CDA miało podobną, tyle że na okładce byłyby same ręce i minimalistyczne napisy w stylu podtytułu "absolution"(ładnie by się komponowały z logiem).

Tak trochę offtopując to jeśli EDGE reprezentuje światowy poziom to ja dziękuję, postoję...Czy wiecie jak słabo ocenili Wiedźmina 2? :P

Do piachu z nimi, poza tym wolę zdecydowanie layout CD-A niż ten EDGE-a. Ale to już rzecz gustu.

To, że mają dennych recenzentów, którzy mają problemy z przejściem czegoś innego niż kolejny CoD, to inne, śmierdzące onuce. Ale sam wygląd czasopisma sprawia "elitarne" wrażenie... no nie wiem... takie luksusowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie numer całkiem całkiem. Jak już dużo osób mówiło - recenzji mało, ale za to dosyć ciekawe. No i pełniaki świetne :D Szczerze mówiąc jestem trochę zawiedziony publicystyką, ale i tak pewnie ją przeczytam :D A okładki? Hm... moim zdaniem CDA troszkę za bardzo stawia na jeden schemat, są jakby wszystkie robione według takiego samego schematu... Tymczasem zagraniczni wydawcy stawiają raczej na urozmaicenie, coś, czego ludzie jeszcze nie widzieli. Jeśli chodzi o polski rynek okładki CDA wymiatają, ale jest kilka zagranicznych pism, które wg mnie mają lepsze okładki (głównie dzięki ich pomysłowości:D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrystyczna okładka :D i wyjątkowo odpowiadające mi pełniki. Jako że zostaję słomianym wdowcem na tydzień lub dwa to będzie w sam raz co robić... znaczy w raportować co się robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...