Skocz do zawartości
Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

Cóż, nie jest to do końca pytanie, ale pewnego rodzaju ciekawostka, ew. dowcip związany z grą, o której była już tu mowa. Polecam :D

Klasyyyk! :D

Lubisz Afro Samurai ?

Grasz w Magicka ?

Nadal wierzysz w serie Duke Nukem ?

Moim zdaniem skupiają się na tym co cieszyło parę lat temu i ciągle próbują odgrzać mielonego w coraz to lepszej mikrofalówce bez jakiś ważniejszych czy nawet zauważalnych zmian

Czasem się zastanawiam czy Duke Nukem poszedł do trumienki i czeka na nowego Godnego księcia atomowego rozpier..olu

1. Nie miałem zbyt dużo kontaktu, muzyka z tego jest OK, ale do anime muszę przysiąść ;)

2. Grałem chwilę, ale nie przeszedłem i nie ogarnąłem zbyt dobrze. Z dwa wieczory z ziomkiem na coopie spędziłem i tyle mojej przygody z tym było ;)

3. Nie - chyba, że ktoś ogarnięty się tym zajmie i zrobi to porządnie. Np. People Can Fly ;)

Mówisz, że z niecierpliwością czekasz na Postala 3. Nie sądzisz, że przejście z FPP na TPP było kiepskim pomysłem? Wydaje mi się, że ta gra nie będzie już taka jak genialna dwójka.

Tam jest tryb FPP z tego, co ogarniam z zapowiedzi... Ale nie, raczej nie powinno być z tym problemu, bo w Postalu nigdy nie chodziło o wcielenie się w gracza-bohatera, tylko bezpośrednio w bohatera napisanego i namalowanego przez twórców, a w tym TPP nie powinno przeszkadzać. Prawda - ciężko mi sobie TPP wyobrazić na Source, ALE...

Czytałeś jakieś książki R.Kosika np Felix Net i Nika ?

Lubisz Komiksy Jeża Jerzego albo film z jego udziałem ?

1. Niet, nie ogarniam co to jest ;)

2. Nie, nie rozumiem tego w ogóle :)

Kupujesz sobie jakąś edycję kolekcjonerską na święta ?

Ja sobie sprawiam Bioshock 2 Ed.Kol i Duke Nukem z promocji na Muve.pl

Żal mi hajsu, raczej wszystko przepuszczę na wyprzedaży na Steamie :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlin !! Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt które jeszcze nie nadeszły XD

Kiedy masz Urodziny ?

Choinkę w domu/mieszkaniu będziesz miał żywą czy sztuczną ?

Kupisz Orcs must die na steama i jeśli tak to pod jakim względem Ci się spodobała ?

Yo, wszystkiego naj dla Ciebie też z okazji swieta karpia:)

Choinki chyba mieć nie będę, bo miejsca na to nie mam, ale jak już to jakas maliznę w doniczce (tak to się pisze?).

na orcs must die patrzę od jakiegos czasu, ale nie wiem czy warto... Nawet nie wiem o co w tejb grze chodzi :D zobacze co będzie na wyprzedaży i ogarnę czy Gog nie ma lepszej oferty tym razem.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Orcs Must Die to zakłada się pułapki dla natarczywych orków zaczynając od kolców w podłodze po strzałki w ścianach i piły tarczowe XD czasem nieźle trzeba się postarać bo orkowe mięso armatnie może przychodzić nawet z kilku kierunków naraz.

Ja już przy samym Demie Świetnie się Bawiłem i nie mogę się doczekać aż przyjdzie do mnie egzemplarz tej gry z muve.pl {Można dostać wersje pudełkową jak Magicka}

Wolisz Arkham Azylum czy City ?

Spodobały Ci się któraś z ekranizacji Batmana ?

Sprzedajesz niepotrzebne rzeczy na Allegro ? Czy po prostu Chomikujesz je dla młodszego pokolenia

Wolisz Steelbooki czy normalne opakowania gier ?

Edytowano przez Loghain
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Orcs Must Die to zakłada się pułapki dla natarczywych orków zaczynając od kolców w podłodze po strzałki w ścianach i piły tarczowe XD czasem nieźle trzeba się postarać bo orkowe mięso armatnie może przychodzić nawet z kilku kierunków naraz.

Ja już przy samym Demie Świetnie się Bawiłem i nie mogę się doczekać aż przyjdzie do mnie egzemplarz tej gry z muve.pl {Można dostać wersje pudełkową jak Magicka}

Kupilem, ogarne niedlugo ;)

Wolisz Arkham Azylum czy City ?

Nic nie wole, nie przeszedlem jeszcze Asylum, wiec sie za City nie bralem :)

Spodobały Ci się któraś z ekranizacji Batmana ?

Yo, te najnowsze sa MEGA. Jaram sie nowym, ale ostatni trailer to cienizna straszna.

Sprzedajesz niepotrzebne rzeczy na Allegro ? Czy po prostu Chomikujesz je dla młodszego pokolenia

Jakby mi sie chcialo wystawiac rzeczy na Allegro, to bym sprzedawal, ale mi sie nie chce, wiec masa smiecia zalega w kartonach ;)

Wolisz Steelbooki czy normalne opakowania gier ?

Wisi mi to totalnie, prawde mowiac :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem szefuniu, masz ostatnio czas na ciułanie w jakieś produkcje? :D ...oraz drugie pytanie - obczajasz czasami produkcje indie jak, powiedzmy, Jamestown albo Bunch of Heroes? ^_^

Duuude, mam teraz wolne więc W NIC NIE GRAM! Jakaż to radość se nawet nie wyobrażasz ;D. Pograłem parę minut w Pokemony na GBA siedząc w wucecie, ale poza tym chyba ani jednej gry nie odpaliłem w ostatnich dniach - siedzę i teksty klepię tera raczej ;).

Indie - uwielbiam, jak już w coś gram dla przyjemności to w takie rzeczy właśnie :). Jamestown kupiłem ostatnio, ale jeszcze nie miałem czasu na to - muszę ogarnąć. Fajne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah, ale mnie się zdawało, że nie ciułanie w multi bardzo... pozwala skompresować czas poświęcany na granie :D Niemniej cóż... rozumiem. A co do indie to spytałem sam właściwie nie mając z nimi większego kontaktu a takie Jamestown to widziałem tylko na jakiś filmikach na YouTubie i wygląda to dla mnie bardzo oldschoolowo, ale też... fajnie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę i jęczę i skomlę i marudzę, ale to niestety ani ode mnie, ani od nikogo z redakcji nie należy. [blogi - dop. Vantage]

W takim razie od kogo? Od INTERII? Bauera? Pytam z ciekawości naturalnie, bo nie wiem, komu "polecane blogi" przeszkadzały na samiutkim dole, a w usterki przez tabelkę nie za bardzo wierzę (od lat zajmuję się webmasteringiem).

Poza tym, co sądzisz o serii Half Life? Grałeś w cokolwiek z serii? Czekasz na HL3 / Episode Three? Jakby nie patrzeć, to przełomowe FPSy, w które wpakowano kupę pasji i pracy, nie to co te konsolowe shootery z autoregen HP i dwoma pukawkami za pazuchą (acz do konsol nic nie mam - sam posiadam PS3 ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah, ale mnie się zdawało, że nie ciułanie w multi bardzo... pozwala skompresować czas poświęcany na granie :D Niemniej cóż... rozumiem. A co do indie to spytałem sam właściwie nie mając z nimi większego kontaktu a takie Jamestown to widziałem tylko na jakiś filmikach na YouTubie i wygląda to dla mnie bardzo oldschoolowo, ale też... fajnie ^_^

Tylko, że wiesz - trzeba chcieć ;). Pracując w grach można narobić se w głowie czegoś w stylu "gram = pracuję", a to nie jest fajne ;)

W takim razie od kogo? Od INTERII? Bauera? Pytam z ciekawości naturalnie, bo nie wiem, komu "polecane blogi" przeszkadzały na samiutkim dole, a w usterki przez tabelkę nie za bardzo wierzę (od lat zajmuję się webmasteringiem).

Jak pojedziesz na dół strony głównej, to zobaczysz tam napis "Interia". Z tego można wyciągnąć parę wniosków, między innymi taki jeden, że strona CDA podlega pod Interię, a nie - jak magazyn - pod Bauer. I chociaż Bauer i Interia to, z tego co ogarniam, jedna grupa medialna, to jednak są to dwie różne komórki i nie mają ze sobą wiele wspólnego. Blogi na stronie głównej zależą więc od Interii i ich mocy przerobowych, czy też czegokolwiek tam im brakuje. To, że wrzucenie jednego widgeta na zmodyfikowany wordpress jest kwestią pięciu minut to jedna sprawa i "ty to wiesz i ja to wiem", to że CDA jest ogromne to druga sprawa. Interia to korporacja, co sprawia, że przysłowiowe pięć minut wiąże się z biurokracją i innymi pierdołami wyciągającymi je w - jak widać - coś pokroju pięciu miesięcy. Najbliższy termin na jakiekolwiek zmiany jaki znam - początek nowego roku, najdalszy - okolice wakacji. Nic nie jestem w stanie zagwarantować, mogę tylko powiedzieć, że problem blogów przewija się za każdym razem, kiedy jakiekolwiek "dyskusje" mają miejsce.

A jeżeli chcesz odnieść się do tych pierdół i bzdur na temat blogów, które powypisywał u siebie CzytelNICK ostatnio, to... spoko - pośmiejmy się razem, bo to naprawdę był najlepszy kabaret ostatnich tygodni ;)

Poza tym, co sądzisz o serii Half Life? Grałeś w cokolwiek z serii? Czekasz na HL3 / Episode Three? Jakby nie patrzeć, to przełomowe FPSy, w które wpakowano kupę pasji i pracy, nie to co te konsolowe shootery z autoregen HP i dwoma pukawkami za pazuchą (acz do konsol nic nie mam - sam posiadam PS3 ;)).

Wiesz co - wisi mi czy coś jest konsolowym szuterem, czy innym, dla mnie szutery mają być po prostu dobrą zabawą i świetną rozrywką, czyli tym, co np. Bulletstorm. Nie kumam strzelanin wojennych, ale Half-Life 1 i 2 uwielbiam - to są gry, które rządzą absolutnie i zastanawiam się co się stało w historii gier, że poszliśmy w jakąś dziwną stronę w pewnym momencie... i zamiast kopiować HL2 wszyscy zaczęli kopiować jakieś pierdoły doprowadzając do tego, co mamy dzisiaj.

Na HL3 nie czekam - będzie, jak będzie, nie mam parcia na to jakiegoś szczególnego. Nie lubię hajpu, wkurza mnie to strasznie, jestem cierpliwym graczem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - bo mam akurat dziwne fazy na zadawanie pytań, ergo w dziwnych porach mi się załączają :P - planujesz jakoś ciekawie spędzić Sylwestra... epicko, hucznie czy może w domowym zaciszu z wybranką serca? ;]

PS. I co tam mówiła o drugim sezonie The Walking Dead? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - bo mam akurat dziwne fazy na zadawanie pytań, ergo w dziwnych porach mi się załączają :P - planujesz jakoś ciekawie spędzić Sylwestra... epicko, hucznie czy może w domowym zaciszu z wybranką serca? ;]

PS. I co tam mówiła o drugim sezonie The Walking Dead? :D

Dziwne pory OK! :D

Nie, sylwestra jak na razie planuję spędzić na kanapie odpoczywając, albo ewentualnie żrąc pizzę i oglądając jakieś pierdoły ;) Nie chce mi się już na imprezy chodzić, znudziło mi się to ;D. Ale jeszcze nie wiem - zobaczymy. Ty jakie plany?

Obejrzała jeden odcinek, stwierdziła, że to jest głupie nieziemsko i więcej nie ruszyła ;). Za to Suits łyknęliśmy całe i Mad Men w końcu skończyliśmy - dooobre to jest!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suits? Pierwsze słyszę o takim serialu :D Dobre to to jest?

Sylwestra spędzam w Warszawie... kilka osób z forum postanowiło zebrać się u P_aula za jego zgodą co by świętować nadejście nowego roku. Coś czuję, że będzie dobra impreza ;)

Imprezy forumowe spoko są! :)

Suits jest MEGA. Na razie tylko jeden sezon niestety, ale łyka się to w dwa wieczory, bo miażdży. O ile się lubi takie rzeczy - to taki serial dla amerykańskiej młodzieży z ADHD, czyli np. dla takich Berlinów ;). Świetna rzecz, dobrze nakręcona, fajne dialogi bazujące na panczlajnach, mocno inspirowane stylem jakimś Californication i Mad Men właśnie z domieszką House'a i wszystkiego, co teraz popularne. Polecam - dobre, rozrywkowe coś na wieczór. Bez głębi, bez jakiegoś tam ambitnego szajsu, po prostu do ogarnięcia z pizzą "po godzinach" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej przewinął się jakoś wątek filmów... lubisz produkcje z Jimem Carreyem w roli głównej (przykładowo Ace Ventura, Kłamca, kłamca, ale też chociażby Truman Show)? :D Mnie szczerze mówiąc gość rozwala, zwłaszcza swoją mimiką oraz podejściem do życia co pokazuje także na różnego rodzaju imprezach. Żeby daleko nie szukać, tutaj ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko panie B. ;)

Będzie może jakiś twój tekst w 200. numerze ? - mam nadzieję, że tak, bo po prostu jaram się twoim stylem i waleniem prosto z mostu :)

Spiraciłeś jakąś grę kiedyś ? Nie ma co się bać, baniaczka nie dostaniesz chyba ;)

Jest jakaś kosolowa gierka na którą się zajawiłeś ostatnio ? I czy wiążesz jakieś nadzieję z pojawieniem się na polskim rynku PSVita ?

Pozdrowionka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej przewinął się jakoś wątek filmów... lubisz produkcje z Jimem Carreyem w roli głównej (przykładowo Ace Ventura, Kłamca, kłamca, ale też chociażby Truman Show)? :D Mnie szczerze mówiąc gość rozwala, zwłaszcza swoją mimiką oraz podejściem do życia co pokazuje także na różnego rodzaju imprezach. Żeby daleko nie szukać, tutaj ;]

Carrey rządzi - uwielbiam gościa i to jest jakiś nostalgic win. Chociaż z czasem wolę "Eternal sunshine..." i "Truman show" od komedii, to jednak - mistrz. Serio, gość jest naprawdę woah.

BTW OGARNIAJ, ŻE JEST NOWY SHERLOCK JUŻ! Ten serial w sensie, nie film - nowy odcinek drugiego sezonu. Mistrz. Epickość!

Siemaneczko panie B. ;)

Będzie może jakiś twój tekst w 200. numerze ? - mam nadzieję, że tak, bo po prostu jaram się twoim stylem i waleniem prosto z mostu :)

Spiraciłeś jakąś grę kiedyś ? Nie ma co się bać, baniaczka nie dostaniesz chyba ;)

Jest jakaś kosolowa gierka na którą się zajawiłeś ostatnio ? I czy wiążesz jakieś nadzieję z pojawieniem się na polskim rynku PSVita ?

Pozdrowionka

Yo duuude!

Thx za komplementa, ale w 200 numerze nic mojego nie będzie :). Na razie mój jeden tekst jest na "za parę miesięcy" wstawiony chyba, ale to, co nie będzie w 200 numerze chyba będzie niedługo na stronie, więc wielkiej straty nie ma :). Podpowiem, że o grze dosyć mocno kontrowersyjnej - możliwe, że jeszcze w tym tygodniu się pojawi :).

Każdy spiracił kiedyś jakąś grę, nie? ;)

Man, jest sporo konsolowych gier na które się ślinię od dawna, ale wolę o tym nie myśleć, bo brak konsoli doskwiera. W Dark Souls bym pograł, w El Shaddai, W FF13-2... Masa tego, masa :(. A PSVita... wiesz co, nie bardzo siedzę w przenośkach Sony i marnie się orientuję dokładnie w tym temacie, ale myślę, że na _polskim_ rynku masa ludzi (jak na nasze warunki) to kupi o ile przyjdzie do nas już z obniżoną ceną (ostatnio obniżkę w Japonii zrobili, bo sprzedawało się tragicznie). Nie wiem czemu jesteśmy jednym z nielicznych krajów, które wolały PSP od DS-a, ale domyślam się że dzięki temu będziemy woleli też PSV nad 3DS-a, co akurat ma trochę sensu z powodu rzeczywistej różnicy między tymi konsolami. Czy coś. Bredzę dzisiaj, bo łeb mnie boli. Strasznie.

Ale żeby jakieś nadzieje z tym wiązać? To tylko PSP2 z funkcjami, które ma każdy droższy telefon - nie wiem czy można jakiekolwiek nadzieje jeszcze wiązać z konsolami przenośnymi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Yup, widziałem i czytałem, że premiera miała być w Polsce na początku stycznia, ale teraz szczerze mówiąc nie filmy mi w głowie...

...zwłaszcza, że wielce uczynna baba od takiego przedmiotu jak statystyka i demografia przyszła sobie na wykład, walnęła papierami i rzekła, że za tydzień egzamin. Nie termin zerowy, ale normalny egzamin :/

Czy muszę dodawać, że nie chodząc na wykłady (bo nudne i późno) zechciałem zacytować doskonałego klasyka z Seksmisji z hasłem...? Chyba nie... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Yup, widziałem i czytałem, że premiera miała być w Polsce na początku stycznia, ale teraz szczerze mówiąc nie filmy mi w głowie...

...zwłaszcza, że wielce uczynna baba od takiego przedmiotu jak statystyka i demografia przyszła sobie na wykład, walnęła papierami i rzekła, że za tydzień egzamin. Nie termin zerowy, ale normalny egzamin :/

Czy muszę dodawać, że nie chodząc na wykłady (bo nudne i późno) zechciałem zacytować doskonałego klasyka z Seksmisji z hasłem...? Chyba nie... :P

O, właśnie mi przypomniałeś, że sesja się zbliża. SUPER SHADOW NIE MA TO JAK PSUĆ LUDZIOM HUMORY, NIE?! :[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi zwłaszcza, że na moim kierunku przez niemalże cały semestr był luz a nagle przychodzi styczeń i mamy Armageddon :D A do licha ciężkiego, do początku sesji jeszcze ponad dwa tygodnie :|

Ja nawet nie wiem czy był luz, bo widzenie szanownego grona profesorskiego raz na dwa tygodnie wydaje mi się totalnym lajtem... ale coś czuję, że będzie pogrom, bo powinienem sam się uczyć chyba. Czy coś? Nie? Nie wiem, po co się uczyć? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...