Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

Oczywiście, że nie mają :D IMO jednak można o tym pogadać, bo przecież Amerykanie nawet nie wiedzą gdzie leży Polska więc o czym my tu mówimy? Bo bym zapomniał, dobry tekst ;]

Poza tym kolejny egzamin z bańki (piąty do kolekcji)... takie pewnego rodzaju pocieszenie do twojej sesji =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie mają :D IMO jednak można o tym pogadać, bo przecież Amerykanie nawet nie wiedzą gdzie leży Polska więc o czym my tu mówimy? Bo bym zapomniał, dobry tekst ;]

Poza tym kolejny egzamin z bańki (piąty do kolekcji)... takie pewnego rodzaju pocieszenie do twojej sesji =)

Ja jeszcze żadnego nie miałem ;). Za 2 tyg oddać peirwszy rozdział, 5 tłumaczeń i jakieś pierdolotto tylko, właściwa sesja będzie na koniec roku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci Berlinie życzę powodzenia w nauce.

Niech moc będzie z tobą, a jak nie to znajdę tą moc i kopa dam jej.

:P

Nie, nie, nie! Kluczem jest własnie to żeby zdać i się nie uczyć! ;)

Coooo? @_@ Nie wiem czy już pisałeś, ale rany... co ty studiujesz, że masz jeszcze większe luzy niż ja na politologii? :D

BTW. słuchasz może starszego Incubusa czy ten gatunek ci kompletnie nie podchodzi?

Filologia angielska ;)

Nie, Incubusa nie dzierżę - tylko "Drive" jak już, ale to i tak jest ten rodzaj piosenki, którego nie da się nie lubić. Wogle nie lubię takich rzeczy jak Incubusy, Weezery itd. Wczoraj próbowałem się do QotSA przekonać i też za cholerę nie jestem w stanie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie jestem specjalnie zaskoczony odpowiedzą, w jakimś stopniu mogłem się jej spodziewać :D Niemniej pora na kolejne pytania ;]

(1) oglądasz może Homeland? Sam tego nie obczaiłem, ale mówią, że dobre ^_^

(2) jakieś konkretne plany na przerwę między semestralną są czy jedziesz na totalnym spontanie?

(3) zacząłeś może coś ogarniać z rzeczy, które polecaliśmy jakoś wcześniej (nie tylko książki, ale i anime ;D)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie jestem specjalnie zaskoczony odpowiedzą, w jakimś stopniu mogłem się jej spodziewać :D Niemniej pora na kolejne pytania ;]

(1) oglądasz może Homeland? Sam tego nie obczaiłem, ale mówią, że dobre ^_^

(2) jakieś konkretne plany na przerwę między semestralną są czy jedziesz na totalnym spontanie?

(3) zacząłeś może coś ogarniać z rzeczy, które polecaliśmy jakoś wcześniej (nie tylko książki, ale i anime ;D)?

Oj tam zaraz - prawdę mówiąc niewiele nawet pamiętam z tego wczesnego Incubusa, to było "odsłuchane, niepolubione, zapomniane", musiałbym jeszcze raz przysiąść, ale póki co znajduje się w przegródce "Eee, niekoniecznie" razem z Placebo, Oasis, Weezerem i innymi ;)

1. Nie, nawet nie wiem co to jest :D. Co to jest? :]

2. Przerwa międzysemestralna... eee... No ten, wiesz, ja jestem w szkole raz na dwa tygodnie, a w sumie dwa razy, to ciężko mi powiedzieć coś na temat jakichś dodatkowych przerw międzysemestralnych :D. Praca prawdopodobnie, praca praca praca i pewnie jakiś wyjazd na stolicę na weekend.

3. Yeah, cały czas próbuję się przebić przez Book of Bantorra i powoli zabieram się za Sayonara Zetsubou Sensei, ale w międzyczasie były trzy odcinki Sherlocka (WOOOOAAAAH!!!!), Californication się zaczęło, Family Guy i American Dad, zaraz nowy House... Dude, ciężko tak oglądać anime mając tyle rzeczy do zrobienia!

Ta moja miłość do anime/mangi to trudna miłość, zabieramy się do siebie jak pies do jeża, a potem już jest bardzo romantycznie i namiętnie, a potem znowu trzeba się rozstać i robić podchody ;). Jak jest czas, to łykam sezon na dzień/dwa - FMA tak zrobiłem na wakacjach, a do Brotherhooda do tej pory nie mogę się przemóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(1) Serial od twórców 24 godziny. Fabuła kręci się wokół amerykańskiego żołnierza, który wraca do kraju po kilka latach niewoli... i może być sleeper agent ;p Temat na forum jest jakby co ;]

(2) Heh, mam podobnie, ale nie tylko z m&a, ale książkami też - jeśli jest coś dobre, czasami świetne to przebijam się przez to z prędkością światła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(1) Serial od twórców 24 godziny. Fabuła kręci się wokół amerykańskiego żołnierza, który wraca do kraju po kilka latach niewoli... i może być sleeper agent ;p Temat na forum jest jakby co ;]

(2) Heh, mam podobnie, ale nie tylko z m&a, ale książkami też - jeśli jest coś dobre, czasami świetne to przebijam się przez to z prędkością światła :D

1. Eee, jak o żołnierzach to jestem kompletnie niezainteresowany. Jak już dostałem tę kategorię "D" to muszę się trzymać moich pacyfistycznych poglądów, nie? ;)

2. Yeah, ostatnio mam jakiś okres książkowy i tłukę sporo (poza tym, no, co muszę...) - chyba zima jest na książki, a wakacje na anime. Boże ja chcę wakacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, wiesz co, nie zniechęcałbym się założeniami serialu po usłyszeniu jednego zdania od kogoś kto go nie oglądał :D Zresztą zerknij tutaj chyba, że w serdecznej 'rzyci' masz cały mainstream i serwisy pokroju Metacritic a wolisz prezentować się jako zbuntowany hipster... ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, wiesz co, nie zniechęcałbym się założeniami serialu po usłyszeniu jednego zdania od kogoś kto go nie oglądał :D Zresztą zerknij tutaj chyba, że w serdecznej 'rzyci' masz cały mainstream i serwisy pokroju Metacritic a wolisz prezentować się jako zbuntowany hipster... ;p

Nie no, po prostu "opinia ogółu" nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem, a Metacritic, który trzyma 81% dla RAGE tym bardziej ;]. Już parę razy przejechałem się na opiniach pokroju "universal acclaim" - było tak przy Justified, przy Dexterze... Mam chyba dziwny gust po prostu ;). Ale spoko: poczytam, zobaczę, tym bardziej że zaraz się seriale skończą wszystkie i trzeba będzie coś robić przez resztę roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, rozumiem, ale z drugiej strony nikt z nas nie jest aż tak bogaty, żeby wszystko sprawdzać na własnej skórze a potem narzekać, że kasa poszła w błoto :D W żadnym wypadku nie patrzę na Metacritic jak na wyrocznię - zwłaszcza po przypadkach trollingu przez userów - ale jest całkiem sporo serwisów growych, fora Internetowe w tym FA więc można chwycić całkiem sporo opinii ;]

...co nie zmienia faktu, że implikacja "podoba się 100 osobom to i 101szej też" może być i jest często mylna ;)

PS. Tak ucichło to podniosłem upuszczony wątek ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, rozumiem, ale z drugiej strony nikt z nas nie jest aż tak bogaty, żeby wszystko sprawdzać na własnej skórze a potem narzekać, że kasa poszła w błoto :D W żadnym wypadku nie patrzę na Metacritic jak na wyrocznię - zwłaszcza po przypadkach trollingu przez userów - ale jest całkiem sporo serwisów growych, fora Internetowe w tym FA więc można chwycić całkiem sporo opinii ;]

...co nie zmienia faktu, że implikacja "podoba się 100 osobom to i 101szej też" może być i jest często mylna ;)

PS. Tak ucichło to podniosłem upuszczony wątek ;p

Ja czytam recenzje kilku autorów i raczej się nie zawodzę ;)

No a lepiej mi powiedz Shadow i reszta jak wam się ACTA podoba? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA bardzo ładnie napisał na swoim blogu co myśli o ACTA, ja się nim wyręczę, bo mam podobne zdanie :P

Najlepsze w całej tej aferze są tony ludzi, którzy najgłośniej krzyczą, nie mając zielonego pojęcia o samej ustawie. Wczoraj, grając w TF2, dowiedziałem się, że FBI będzie mogło mnie pozwać do sądu, no i że policja bez nakazu zabierze mi komputer :P

P.S. Czekasz na Resident Evil: Revelations? Kupujesz Circle Pad Pro do 3DS-a? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA bardzo ładnie napisał na swoim blogu co myśli o ACTA, ja się nim wyręczę, bo mam podobne zdanie :P

Najlepsze w całej tej aferze są tony ludzi, którzy najgłośniej krzyczą, nie mając zielonego pojęcia o samej ustawie. Wczoraj, grając w TF2, dowiedziałem się, że FBI będzie mogło mnie pozwać do sądu, no i że policja bez nakazu zabierze mi komputer :P

P.S. Czekasz na Resident Evil: Revelations? Kupujesz Circle Pad Pro do 3DS-a? :P

Ta, właśnie widzę w komentach na głównej panikę, paranoję i wyzywanie nas od kłamców. Zaraz pewnie polecą "gnoje" i kolejne słowa, których nie mogę tu przytoczyć ;).

Nie bardzo - nawet dema nie odpaliłem na 3DS-ie jeszcze, bo nie mam czasu, ale ogólnie RE mnie nie jara. A Circle Pada NA PEWNO nie kupię dopóki nie będzie mi absolutnie potrzebny, czyt. dopóki nowe Pokemony nie będą go wymagać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A BIT.TRIP Collection łykniesz na Wii albo 3DS? Chociaż, rozumiem, że grasz też na PC, więc w sumie na tej platformie te same gry można dostać taniej...

A propos Pokemonów, pewnie już słyszałeś plotki o Pokemon Gray :P Ciekawe czy wydadzą to na nową konsolkę, czy na DS, czy też może na obydwie. W Japonii ma też ukazać się jakieś dziwadło - Pokemon X Nonbunaga's Ambition, kieszonkowe potwory u boku szoguńskich generałów, niezły odjazd :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A BIT.TRIP Collection łykniesz na Wii albo 3DS? Chociaż, rozumiem, że grasz też na PC, więc w sumie na tej platformie te same gry można dostać taniej...

A propos Pokemonów, pewnie już słyszałeś plotki o Pokemon Gray :P Ciekawe czy wydadzą to na nową konsolkę, czy na DS, czy też może na obydwie. W Japonii ma też ukazać się jakieś dziwadło - Pokemon X Nonbunaga's Ambition, kieszonkowe potwory u boku szoguńskich generałów, niezły odjazd :P

Bit.Trip Collection mnie jara mocno, ale akurat nie za taką cenę niestety. Na PC kiepsko się w to gra, na Wii np. było super, ale 200 zeta za kilka teoretycznie mini-gierek to jednak nie mój pomysł na wydanie pieniędzy ;)

Gray pewnie będzie na DS-a - wątpię, żeby to na 3DS-a puścili, jak na razie takie rzeczy się jeszcze nie działy, żeby ulepszone PokePoke szło na "lepszą platformę". A Poke+Nobunaga... człowieniu, ślinotok mam jak o tym myślę - gra taktyczna, szogunat i pokemony? Toż to jest tak absurdalne, że aż głupio nie kochać ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a lepiej mi powiedz Shadow i reszta jak wam się ACTA podoba? :D
Szczerze mówiąc to nie podoba mi się parę rzeczy...

(1) zrobiło się o tym głośno dopiero w momencie strajku w Sieci, wcześniej polski mainstream jak np. tvn24.pl nie pisnęli ani słówkiem o całej sprawie

(2) szczerze mówiąc wisi mi na ile panika wobec ACTA jest prawdziwa a na ile nie... dla mnie podstawowe pytanie brzmi do obrońców tego aktu - skoro wszystko jest cacy to czemu do licha całe negocjacje nad tym projektem przebiegały w tajemnicy a wszystko wyszło na jaw dopiero po przeciekach z Wikileaks?

(3) podobnie jak NDAA (National Defence Authorization Act) jest IMO tak skonstruowane, że daje pole do nadużyć...

Co tam jeszcze? Media mają kolejny temat do rozmów, ot co :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lewis: Widziałem, zostałem zaorany totalnie całym backgroundem tej gry - opowieść o bombach atomowych zamknięta w historyjce o ganianiu księżniczki? Me gusta jak cholera!

@ziomciops2: Większych głupot dawno nie słyszałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(1) zaglądasz może czasami na taką stronę jak That Guy with the Glasses czy w ogóle o niej nie słyszałeś? :D

(2) czytujesz może Internetowe komiksy?

Dwie szybkie kwestie, na które akurat mnie naszło ;]

PS. Sesja skończona ;p

1. Nie - 5SecMov oglądam tylko, jak kumpel z warszawy wbije i odpali coś nowego w swoich subskrypcjach z rana, a nostalgia critic mnie tylko i wyłącznie denerwuje ;)

2. Rzadko i niewiele - niewiele mnie interesuje na tyle, żeby mi się chciało wchodzić na stronę (a większość niestety nie ma RSS-ów). Zawsze i wszędzie Sinfest (geniuszyzm), XKCD, Daily i Ohmygod, a raz na jakiś czas Penny Arcade i Wulffmorgenthaler... No i cały czas się zbieram do Cyanide, ale coś z RSS-ami się rozwaliło i zapomniałem naprawić, ale jak ogarniam to mnie jara ;).

BTW - Big Bang Theory wreszcie zmęczyłem, pierwszy sitcom od A do Z w mojej karierze!

Sesja... Nie odczułem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że bierzesz się za porównywanie i pisanie o klasykach o których masz takie pojęcie jak małpa o hamlecie. Twój super podpis przy jednym ze skrinów w CDA pozwala na wyciągnięcie takich wniosków. Dali Bóg lepiej by było gdyby to Ramzes dołączył do grona, a nie Ty ze swoim pisaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że bierzesz się za porównywanie i pisanie o klasykach o których masz takie pojęcie jak małpa o hamlecie. Twój super podpis przy jednym ze skrinów w CDA pozwala na wyciągnięcie takich wniosków. Dali Bóg lepiej by było gdyby to Ramzes dołączył do grona, a nie Ty ze swoim pisaniem.

co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...