Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Lineage

Polecane posty

Ulubiony boss?? W sumie to Baium... a tak dokładniej, jak go utłukę z kumplami to jesteśmy z siebie dumni, no i wyrzyca fajne itemki... Napewno daje najwięcej satysfakcji... :D

Mam za to zdecydowanie najbardziej znienawidzonego bossa... Orfen. Nie dość, że bydlak jest ogromny (chyba nawet większy niż Baium) i cholernie trudno mu coko9lwiek zrobić, to jeszcze jest otoczony całą masą upierdliwych, jadowitych mobów... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bossy w duzej mierze zalezą od serwera :P Swego czasu bedac w SoS przypadkiem zahaczylem orfena i uciekając samemu zabralem mu calkiem sporo zycia :) W kilka osob spokojnie mozna by go zabic.

Baium ma ten swoj "super-hiper atak" ktory w zaleznosci od ustawien serwa moze rozwalic kazdego w okolicy albo zadac jakis 1k dmg :P Jesli ten atak jest przegiety Baium jest wlasciwie nietykalny.

Generalnie na raid bossach mozna niezle sie oblowic, swego czasu na jednym serwerku prawie brakowalo nam miejsca w cwh na itemki A & S, wszystko z raidow :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego tego serwa nie lubilem ;) Mi osobiscie najwieksza satysfakcje dala Lilith :P W sumie dziala na podobienstwo Ant Queen jeno ze ofkoz jest wraz ze switą nieporównywalnie silniejsza. Leczące lidera moby to nielada problem problem dla challengera ;)

Orfen- a jak najbardziej :) Skubana jest diablo wybredna- kumpel stal kolo niej i nawet nie drgnela, a mnie wypatrzyla przez polowe SoS i szla za mna tak dlugo az... nie utknela miedzy grzybami ^^' Problem o tyle gorszy ze jak sie ma ochote z nia rozprawic to juz jest niebieska i zaatakowanie niej konczy sie paralizem/skamienieniem...

Z kolei Core jest juz bardzo rzadko odwiedzany poprzez ciezkosc dostepu (a i czesto przed samymi drzwiami sie jakis dodatkowy raid boss trafi).

Z rozrzewnieniem wspominam bossów EG i RoD jak gralem na samym poczatku na rate'ach x2 - ma swoj urok ;)

A Baium i Antharas mnie nie kręcą w ogole :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie tu się może przydać pomoc... przypomniałem sobie jednego fajnego Raida... problem, że zapomniałem jak się nazywa... Jest on w Dragon Valley, wygląda jak Headless Knight, ma 78 lvl i z tego co przeczytałem to jest jakiś duch zdrajcy czegośtam... ktoś pamięta jak się nazywał?? W każdym razie był wyzwaniem dla największych pro gamerów i to pomimo tego, że ma żadnej obstawy... kiedyś poszedłem tam moim dumnym Destroyer w Najlepszej zbroi S grade, z dual dragon slayerami (ech to jest dopiero broń, jak ja chcę wrócić na serv z takimi weaponami ;)) w dodatku naładowany buffami, dancami i singami kumpli i byłem na 80 lvl... i co?? Zmiażdzył mnie 8 ciosami... dopiero grupa złożona z 10 kumpli zdołałą go utłuc i było to cholernie satysfakcjomujące... ^^

Acha... i musze dodać, ze najfajniejszy z wyglądu jest ten wielki biały tygrys niedaleko Hunters Village... jest przy okazji łatwy, ale aż szkoda mi było ubijać takie fajne stworzenie... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o tej wielkiej Haningkce ? ;) Ja ja mialem na poprzednim servie za Giran kolo Orkow :P W sumie- co serw to inne ustawienie i inne staty- u nas ona byla cholernie wymagajaca. Solo nie bylo szans polozyc glownie przez Silenosy w obstawie. Ale sam wyglad dawal kopa- te blekitne oczka + szeroki usmiech :lol: Czlowiek czul sie nieswojo gdy tam expil ;) Ogolnie wie ktos moze jaka jest zasada otwierania Zigguratha w katakumbach do Lilith i Anakim ? Bo szczerze mowiac nie mialem okazji jej poznac, bo raz teleport dzialal, raz nie chcial mnie przepuscic bo costam costam (lv wymagany mialem) acz akurat wtedy wygralo Dawn, wiec moze dlatego do Lilith wbic sie nie moglem. Ot- moze ktos bardziej obstukany ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak:

Przez jeden tydzień katakumby są dostępne dla wszystkich...

Przez kolejny mają do nie go dostępy tylko wybrańcy... jak zostać wybrańcem?? Nigdy nie grałem w Dawnach więc nie wiem jak jest tam, ale u Duków musisz walczyć o Seal of Gnosis i po wygraniu przez Duski masz jako nagrodę "tereny łowieckie" w postaci necropolis i catacombs...

A przynajmniej tak mi się wydaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeno ze w sumie ja mialem ciagly dostep do katow, mniemam iz to dostep do Lilith i Anakim jest tylko dla wybrancow, bo owszem- bylem wybrancem Dawn i wtedy akurat wizytowalem Lilith ;) To ogolnie by sie zgadzalo. Jeszcze jedna z tajemnic L2 odkryta metoda dedukcji :P A przynajmniej tak mi się wydaje xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jeszcze tego bossa w RoD... Nie raida, ale i tak budził powszechny szacunek i strach. Death Scavenger, czy jakoś tak (wyglądał jak Specter i miał obstawę szybkich i micnych szkieletów). Magia prysła gdz zaczęły przychodzić koksy i zabijać go kilkoma ciosami :(

A z raidami dużego doświadczenia nie mam. Byłem tylko na kotku (przy mrowisku) i Orfen, ale niestety ona jest nieco zabugowana (przynajmniej na Allseronie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montezuma: To screeny z jakiejs stronki czy twoja prywatna kolekcja? :D

Taki np. Orfen ma 50 lvl i zalatwia sie go postaciami okolo tego lvlu ale earing juz jest A i kurka nie pobawisz sie nim od razu po ubiciu bossa :D To najwieksza wada tej bizuteri :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montezuma: To screeny z jakiejs stronki czy twoja prywatna kolekcja? :D

Taki np. Orfen ma 50 lvl i zalatwia sie go postaciami okolo tego lvlu ale earing juz jest A i kurka nie pobawisz sie nim od razu po ubiciu bossa :D To najwieksza wada tej bizuteri :)

Nie zawsze... nie wiem na jakiej zasadzie, ale mam takiego fajnego buga (na każdym servie na którym gram i nie wiem jak to się stało), że jak mam 20 lvl (jakikolwiek zresztą) to nawet nosząć bronie i zbroję S grade nie jestem ani trochę spowoilniony...

A tak teraz sobie przypomniałem innego fajnego Raida: Warden of Execution Ground... może nagrody nie było za wysokiego, ale bardzo przyjemnie się z nim walczy (oczywiście, jeśli kumple zajmą się całą masą jego obstawy)

a tak właściwie... jakie jest wasze ulubione miejsce "do zwiedzania" świat Lineaga jest pełen pieknych terenów ale moimi miejscami są wodospady niedaleko Swampland... kiedyś tam zawędrowałem przy robieniu questa na gladiatora i widoki były naprawdę przednie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daamain nie, nikt nie ma pelnej kolekcji tej bizuteri na zadnym serwerze oficjalnym.

Nie zawsze... nie wiem na jakiej zasadzie, ale mam takiego fajnego buga (na każdym servie na którym gram i nie wiem jak to się stało), że jak mam 20 lvl (jakikolwiek zresztą) to nawet nosząć bronie i zbroję S grade nie jestem ani trochę spowoilniony...

Takie glupie bugi sa tylko na piratach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie glupie bugi sa tylko na piratach.

Błagam! Nie zaczynaj znowu tej głupiej dyskusji... Chimaira już wszystko wyjaśnił... poza tym tylko JA mam ten bug... żaden z dziesiątek innych kolegów grających w L2... a skoro tak mam na każdym serverze, to znaczy, że coś musiałem pochrzanić w kótrymś folderze... reinstalka powinna pomóc... zresztą ostatnio na L2 siedzę coraz rzadziej, a jak się okaże że Silkroad będzie świetnągierą to chyba L2 pójdzie w odstawkę...

EDIT: Qrczak: Bo ludzie wolą L2 Ot, co... nie każdemu pasuje Chiński klimat, a w SR nie ma takiej różnorodności klas... a powodów może być dużo, dużo więcej... jeden lubi krupnik, inny pomidorową...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym miejscem jest chyba Enchanted Valley :) Naprawde piękne miejsce. Kilka screenshotow:

http://mad_1.fm.interia.pl/Shot00013.jpg

http://mad_1.fm.interia.pl/Shot00014.jpg

http://mad_1.fm.interia.pl/Shot00015.jpg

Ten topic to dobre miejsce zeby zamieszczac linki do screenów z l2 :) Pochwalcie sie swoimi osiągnięciami, pokażcie ladny krajobraz czy tez jakąś smieszną sytuacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... tak sobie przegladalem temat i przypomnialem sobie o screenie jaki kiedys ustrzelilem...

shot000048wg.th.jpg

Co do miejsc w ktorych lubie wedrowac... Okolice Miedzy Giran a Heine. Slicznie tam jest. No i ladnie bylo tez na Swamplandzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yossarian z tego co widziałem na forum będziesz grał na Myscie? :) Czy to był ktoś inny?

Zdecydowałem się wreszcie na jakąś klasę oO zaryzykuję i spróbuję grać Warcryerem ^^ Jakieś szczególne wskazówki? A no i do expa duale czy blunt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaje białej gorączki... mam insatlke c4.. instaluje wsyzstko dorbze już grałem jakiś czas na dragonie (server) (dokładnie gram na inifnity x5) dziisiaj było przy długie DC klikłem ctrl+alt+del i wyłaczyłem gtre po czym nei mogłem jej uruchuomić zrobiłęm reinsallke ściągnęłem loadera.. i nadal nic... litośći właczam gre i pisze raport o błedach.. błagam pomocy..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carollo - Ja?? Na myście?? Dziwne... wydawało mi sie, że nic takiego nie pisałem

Warcryer - Jest to po prostu orczy Buffer, więc jak grałeś Prophetem albo Elderem to powinieneś być obeznany... ponadto Warcryer ma jedne z pożądniejszych buffów (zwłaszcza Chant of Vampire). Duale, jeśli wolisz mieć wszystko pod kontrolą bez ryzyka, że mob do ciebie dobiegnie a ty będziesz uziemiony, a Staff kiedy ci zależy na Casting Speed i trochę większym M.Atk

Muszkieter - Trochę chaotycznie piszesz... możesz dokładniej wytłumaczyć o co ci chodzi>> No i treść raporu też mile widziana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Ci skopiowac raport? ;/ człowiku to troche za dużo nastąpiłproblemz aplikacją "l2.exe" wystarczy? dzisiaj było DC gra sie zacieła wyłączyłęm ja ctrl+alt+del chciałem łaczyć jeszcze raz robiął sie jakaś śmiesnzie wielka rozdziałka mysz była na półe kranu nie dało sie nic zrobić.. wkurzyłem się zrobięłm reinsat;lke ściągnęłęm loadera i wyskakuje przy uruchamianiu RAPORT O BŁĘDACH prościej sie nie da pomóż yoss..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... a czy po instalce zupdatowałeś gre zanim ściągnąłeś patcha i go wwaliłeś do folderu?? Bo jeśli tak to możliwe, że oficjal gryzie się z twoim folderem system...

Inna sprawa, że po tym ctrl + alt + del wcale nie musiałeś reinstalować... w folderze l2.ini można ustawić rozdzielczość manualnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...