Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Lineage

Polecane posty

Sam klient jest darmowy ale wszystko zalezy od tego na jakim servie grasz, bowiem sa servery prywatne, ktore sa zarazem darmowe oraz servery publiczne czyt. oficjalne czyli platne. Roznia sie one dopracowaniem, tzn. nie wszystko co jest na publicznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrr... no ludzie, ja się chyba zamorduje... po kolejnych przeprowadzkach z serva na serv, patche mi się wymieszały i gra odmówiła działania... no nic to... ściągam L2 ze strony głównej, prubuje rozpakować WinRARem a tutaj mi wyskakuje

! D:Documents and SettingsMichałPulpitL2_C4_Installer(2).zip: Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone

uszkodzone? Ściągając z głównej strony? JAK? a jak ten format jest niewłaściwy, to jaki jest? Za pierwszym razem problem nie wystąpił... miał ktoś kiedyś podobną przypadłość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam piwo przeciw oranżadzie że używasz Winrara :D Zwyczajnie zainstaluj winzipa i po sprawie :wink:

Tak przy okazji to po pomieszaniu patchy nie musiales wcale sciagac od nowa calego l2, wystarczy czysty katalog "system" :) Jesli nie masz, uderzaj do mnie na priw :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daamain: Fajnie jest się zakładać, kiedy się wie, ze się wygra :P

ściągam L2 ze strony głównej, prubuje rozpakować WinRARem
:D

faktycznie rozpakowując ZIPem, wszystko poszło gładko... ach.. i Daamain, dzięki za poradę... problem w tym, że na niektórych serverach patch podmienia ci updater do oficjala, na swój updater + plus kilka innych plików, że w końcu zniknął mi plik uninstall :P więc teraz na świeżutkim L2 nie mam śmieci-pozostałości po starych servach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick rekomendowanego osobnika przechodzi powoli z białego w niebieski przez wszystkie możliwe odcienie, a jeśli się nie mylę, to przy bodajże 100 rekomendacjach staje się bladozielony i wraz z kolejnymi coraz bardziej zielenieje. :) A potem chyba staje się żółty. Jednak pewien nie jestem, nigdy tak dużo rekomendacji nie miałem. ;)

Poza tym te rekomendacje chyba nic nie dają. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zawsze marzyłem o tym, żeby świecić jak żarówa. ;) Heh, ale na Allseronie (na którym swego czasu pogrywałem) zaraz po wprowadzeniu opcji rekomendacji zaczęło się istne szaleństwo - każdy tylko żebrał o rekomendacje. No cóż, tak to bywa, jak się nagle dostaje do łap takie fajowe cuś i chce się być oryginalnym... a po jakimś czasie uświadamia sobie, że to osobnicy z białrmi nickami zaczynają stawać się oryginalni i wyjątkowi. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daamain: Fajnie jest się zakładać, kiedy się wie, ze się wygra :P
ściągam L2 ze strony głównej, prubuje rozpakować WinRARem
:D

faktycznie rozpakowując ZIPem, wszystko poszło gładko... ach.. i Daamain, dzięki za poradę... problem w tym, że na niektórych serverach patch podmienia ci updater do oficjala, na swój updater + plus kilka innych plików, że w końcu zniknął mi plik uninstall :P więc teraz na świeżutkim L2 nie mam śmieci-pozostałości po starych servach :D

Cóż, nie zauważyłem że wspomniałeś o Winrarze :D

W takiej sytuacji to tez mozna bylo kombinowac z zalatwianiem plikow od znajomych ale lepiej sciagnać od nowa całość chociaż mi nie chciało by się znów czekać 12 godzin :P

Mam nadzieje że zrobiłeś sobie kopie katalogu system i paru innych plików, oszczedzi ci to problemów w przyszłości :)

Rekomendacje: Z tego co wiem poza zmianą koloru nicka nie dzieje się absolutnie nic. I tak, mozna w koncu dojsc do zlotego nicka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej sciagnać od nowa całość chociaż mi nie chciało by się znów czekać 12 godzin :P

Ja mam znacznie lepszy sposób - rozpakowany winzipem instalator wypalić na DVD albo po prostu trzymać na dysku. ;) Poza tym, dla wielu z nas to byłoby raczej więcej, niż 12 godzin... przypominam, że żyjemy w Polsce, a nie w Nibylandii. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znacznie lepszy sposób - rozpakowany winzipem instalator wypalić na DVD albo po prostu trzymać na dysku.

Wręcz niesamowicie odkrywczy pomysł czyż nie? :mrgreen:

Poza tym, dla wielu z nas to byłoby raczej więcej, niż 12 godzin... przypominam, że żyjemy w Polsce, a nie w Nibylandii.

Dla niektórych więcej dla niektórych mniej... 12 Godzin to czas potrzebny na sciagniecie C4 na łączu 512, dość popularnym w polsce :)

W większości europejskich "landii" ściągniecie l2 zajęłoby nie więcej niż godzinke, takie łącza są tam standardem :)

Sam pamiętam jak cały (międzynarodowy) klan ssał Chronicle 4, byłem ostatni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz niesamowicie odkrywczy pomysł czyż nie? :mrgreen:

No właśnie o to mi chodziło, że to oczywiste. ;)

A wracając do tematu - wielkimi krokami zbliża się Chronicle 5: Oath of Blood. Powstał już podobno nawet serwer testowy. Ja sam widziałem nową mapę i przejrzałem z grubsza listę zmian - wygląda na to, że spore zmiany zajdą w systemie pvp, jeszcze bardziej uwydatnić się ma zasada "kamień, papier, nożyce" w pojedynkach między różnymi klasami. Co o tym sądzicie? Bo ja, choć w L2 już tak nie gram, nie sądzę, żeby był to dobry pomysł. Lubię, gdy czasem wynik takiego pojedynku nie jest taki oczywisty - na przykład krasnolud zjadający magów... (choć to w sumie całkiem zrozumiałe, dla dobrze prosperującego krasia na 5x naenchantowany komplet Black Ore to niewielki problem ;)) Sam nieźle się uśmiałem, jak zobaczyłem, gdy Prophet zmiażdżył Gladiatora, a Elven Elder zabił Destroyera i zremisował ze Spellhowlerem... Przyznaję, że działo się to na privie (Allseron) - ale wcale nie aż tak różniącym się od oficjala... Tak, czy owak, takie pojedynki robią wrażenie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chronicle 5: Nie podoba mi się to, szczerze mówiąc... ledwio wprowadzili Chronicle 4, to już wypuszczają 5... niby Gnomy dodają, niby inne bajery, ale boje się, że przesadzą i na dłuższą metę, zniechęcą graczy... gdzie te czasy, kiedy C3 był spełnieniem wszystkich marzeń :)

Rekomendacje: W grze to ci nic nie daje, ale jak masz już ciemno niebieski nick, to widzisz że ktoś jest ważny i nikt nie odważył siemnie PKnąć... przydatna rzecz ;) a najprostszą metdoą jest wziąć kumpla i już masz 3 reci... jak masz buffy to żądaj za nie reci... kilka osób wie, że tak naprawde jesteś zwyczajnym graczem, a większość, myśli że jesteś rispektowanym Pro wymiataczem ;) Naprawde warto o to walczyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajkol >>
gdy Prophet zmiażdżył Gladiatora, a Elven Elder zabił Destroyera i zremisował ze Spellhowlerem...
Wiesz ja widzialem jak prophet rozwalil sam trzy postacie. Mial on 56lvl a one kolejno 44,47,49. Malo kto docenia propheta w pvp a jest on bardzo silnym przeciwnikiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie nigdy nie kapowałem, na jakiej zasadzie Prophet jest wymiataczem w pvp. Ja rozumiem, że ma duży casting speed i że może się nabuffować, ale 3 naraz? nawet jak na nich rzuci Dryad Root/Sleep to dalej może ich trafiać... Wind Strike'ami -_- ponadto jak któryś z przeciwników ma dobre jewelery, to ja już wogóle nie kapuje, jak to możliwe... No chyba, że to było starcie "Pro vs N00bs" bo nooby nie wiedzą jak grać niektórymi klasami :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja widzialem podczas tej walki to po root zabil maga a pozniej tylko usypial po kolei wojownikow podchodzil siepal ile moze z duali albo walil z luku (po zbuffowaniu sie wali naprawde imponujacy dmg z luku) jak zostal ostatni to byl chyba destroyer z najwyzszym z tej trojki poziomem to robil tak ze podbiegal nawalal ile moze pozniej usypial odbiegal zwracal sobie cale hp i tak do skutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh, prawie wrzuciłem na forum 40 kb tekstu i 2mb grafik :P

Z tej racji: tutaj znajdziecie listę zmian - http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?...asc&start=0

http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=33503

http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=29552

Heeh jeszcze bardziej udupią nukerów i summonerów, a liczba OL wzrośnie pewnie trzykrotnie :P Uwagę zwróciły też tereny, są po prostu pikne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro już o kapłanach... cóż, kapłani zawsze są potrzebni, a jak się umie takim grać, to można naprawdę powymiatać. :) Spójrzmy na takiego Elven Eldera, i co widzimy..? Wątłego kalekę, który leczeniem nie wyrabia przy biskupie, a z aurami odpada w przedbiegach w porównaniu s SE i Prophetem. A taki kaleka potrafi rozwalić dobrego (chodzi mi o skilla, nie o lvl) Destroyera, który po prostu połyka nukerów... Powiem tak: jeśli kiedyś jeszcze mnie najdzie chętka na L2, to chyba sobie zrobię kapłana - elfiego, lub propheta (choć skłaniam się raczej ku temu pierwszemu, po pół roku grania Sorcererem zbrzydł mi lekko design ludzkich mistyków ;)). Po prostu ciekawe klasy, choć do samotnego koksu się nie nadają - ale wskażcie mi człowieka myślącego, który nie skorzysta z możliwości wzięcia Propheta do drużyny. ;)

NC wywija tymi kronikami, żonglerka normalnie... ;) Racja, nowa kronika zaraz po poprzedniej to trochę bezsens - ale może chcą w ten sposób jeszcze bardziej wyprzedzić prywatne serwery..? Bo jeszcze się na nich C4 do końca nie rozgościło, a oni już C5... ;) Zresztą, może się tak spieszą z tymi kronikami, bo chcą też szybko wydać Lineage 3... niezbadane są wyroki NCsoftu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...