Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Lineage

Polecane posty

A ja może zadam trochę inne pytanie:

z czym to się je że tak powiem? Znaczy się, co to takiego jest? Bo na stronie to jest tylko jakiś poradnik łowienia ryb (co mnie totalnie rozbawiło) i w sumie tyle z przydatnych informacji. A chciałbym coś wiedzieć na ten temat. Bo na podstawie skrótwó klawiaturowych wyczjam, że to jakiś RPG, ale nic więcej.

I drugie pytanie: czy to jest po angielsku?

(nie to że stanowiłoby to dla mnie jakiś problem, ale warto wiedzieć, zwłaszcza jak gada się tam zinnymi graczami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może zadam trochę inne pytanie:

z czym to się je że tak powiem? Znaczy się, co to takiego jest? Bo na stronie to jest tylko jakiś poradnik łowienia ryb (co mnie totalnie rozbawiło) i w sumie tyle z przydatnych informacji. A chciałbym coś wiedzieć na ten temat. Bo na podstawie skrótwó klawiaturowych wyczjam, że to jakiś RPG, ale nic więcej.

I drugie pytanie: czy to jest po angielsku?

to jest MMORPG bo cóż by innego (pewnie niektórzy nazwą to MMOHack&Slash, ale ja sięz nimi nie zgadzam) Na stronce TYLKO poradnik łowienia rybek?? LOL na stronie jest coś takiego jak New Player Guide i tam są wszystkie informację o Rasach, klasach umiejetnościach itp. tam naprawdę jest wszystko a ty pewnie kliknąłeś na link do poradnika wędkarza :) ja tylko dodam, że uczyć sięw to grać i poznawać wszystko robiłem w trakcie gry...

http://www.lineage2.com/ masz tutaj link do głównej strony i zajrzyj do New Player Guide

Tak to jest po angielsku... więc jeśli nie znasz języka to mogą być problemy (chociaż zdarza mi się znajdywać na servach polaków nie znających angielskiego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo możliwe... mi sięna niektórych serverach zdarzało znaleźć zablokowane questy (np. Na Mimir's Elixir i Star of Destiny) i jedyny sposób aby je zdobyć to kupić w sklepie za ogromną cenę...

a przy okazji... zna ktoś sposób na bezpieczne enchanty?? No wiecie... tak aby się nie rozwaliły zostawiając ci tylko kryształki... do tej pory znalazłem tylko jeden serv na którym można było bezstresowo wyenchantować do +50

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok juz sie dowiedzialem ze te Spellbooki w c4 wypadaja z innych mobow :P. A co do enchantowania to wedlug mnie dobrze, ze sie rozwalaja przynajmniej nie jest tak monotonnie, ze kazde lata z +50. Bezpieczny enchant broni ogolem jest do +3 pozniej jest jakas tak szansa na skopanie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w PL doszło pare serverów Lineage2, godnym polecenia chyba jest GraveLand działający pod C4 bo choć admini nie olewają graczy

Co do samej gry gdy ktoś zaczyna początkowo ciężko się połapać w tym wszystkim jednak później potrafi ładnie wciągnąć ;) Grafika równierz stoi na wysokim poziomie więc dla każdego coś miłego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika równierz stoi na wysokim poziomie więc dla każdego coś miłego :)

Grafika stoi na wysokim poziomie na KAŻDYM serverze do L2 grafa nie zależy od serva (a jeśli już to w małym stopniu)

i taka mała uwaga: O servach to piszemy w dziale "Gramy w sieci" tutaj piszemy komentarze o grze itp. nie żebyś zrobił coś złego ale modek już dawał ostrzeżenie żeby nie było dubli tematów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carollo: efekt HDR u mnie jest już dawno włączony... :roll:

Ps. W coś ty wyprawiaszł?? na 12 lvl pakować się na całą hordę quest monsterów co to expów wogólę nie dają?? nieopłacalne... chyba, że to w ramach TWOJEGO questa... wtedy spoko

Zikmu: TO najlepsze dye jakie możesz dać magowi :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carollo: efekt HDR u mnie jest już dawno włączony... :roll:

Ps. W coś ty wyprawiaszł?? na 12 lvl pakować się na całą hordę quest monsterów co to expów wogólę nie dają?? nieopłacalne... chyba, że to w ramach TWOJEGO questa... wtedy spoko

Zikmu: TO najlepsze dye jakie możesz dać magowi :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zawedrowalem na strone lineage, poczytalem troszke o tej gierce i troszke mnie zafascynowala. Jako ze byl to moj pierwszy kontakt z RPGiem MMO wiec nie za bardzo zrozumialem o co chodzilo przy tworzeniu jakiegos MasterAccount (czy jakos tak, tam trzeba bylo podac dane osobowe). No i tu moje pytanie, czy Lineage 2 jest platne? A jezeli nie to po co im te dane? :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff... dobrze żeś tutaj zawędrował zanim cokolwiek zrobiłeś :) na stronie głównej TYLKO ściągasz grę (Lineage 2 Chronicle 4 [można też ściągnać na FilePlanet, lub ze strony prywatnych servów]) w nic się nie ładuj bo za grę na głównym servie płacisz 100$ za miesiąc... ale znajdz sobie jakiś prywatny serv... (zaraz podam ci adres toplisty servów) i tam możesz ściągnać patche do modyfikacji pod server... i tam grasz za darmo...

Ps. Toplista servów: http://www.gamesites200.com/lineage2/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... te servy z wielkiej półki są zawyczaj tak przeludnione (L2 eXtreme), że szansa wbicia na server jest nikła... ja bym poszukał wśród servów od miejsca 10 do 30 tam powinny być pożądne i nieprzeludnione servy... wybierz sobie jakiś... acha: Uważaj na rate. Jeśli chcesz szbko expić to weś sobie serv gdzie XP rate będzie wysoki (tak od 30x w górę) a jak jesteś Hardkorowcem to idz na serv gdzie rate nie przekracza 10x...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla SPS sety z CASTING SPEED tylko i wylacznie! I jezeli chodzi z jaka bronia ma ciekac to staff... I mam pytanko --> Yossarian może zagramy razem ?:) Na jakim servie grasz ?:)

Chwilowo nie gram nigdzie... (w wyniku jakiegoś błędu rozdielczość mi sie zmieniła w 100x100 i wszystko było tak dużę, że nawet nie byłem w stanie przekonfigurować to na normalną rozdielczość) i zrobiłem reinstall... jeśli proponujesz jakiśserv to daj adres... z chęcią se pogram (warunek: tylko w weekendy bo egzaminy sięzbliżają i uczyć się muszę :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: wchodzę na stronę Lineage i kiedy klikam na "Full size download" pokazuje się pusta strona i komunikat: "421 Too many users are arleady logged on. Please try again in 10 minutes.". Próbowałem już masę razy i nic, ani po kilku minutach, ani po godzinie nic się nie zmienia. Może ściagnąć Lineage z jakiejś innej strony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...