Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Lineage

Polecane posty

fajnie, tylko ze na fileplanet chce zeby sie zalogowac a jakos mi sie nie widzi kupowac jakiegos pakietu. Gre sciagnalem jako c4 client a dostalem c3 :? Jak znalazlem jakies linki, to sie okazalo ze nie dzialaja albo tez chca jakies hasla dostepu. I tu moje pytanie, czy znalazlby sie ktos to moglby mi wypalic na plytke c4 i przeslac? Z gory dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boooże... kliknij na logowanie. Tj jak chcesz ściągnąć jakiś plik to ci wyskoczy jakiś tam napis i będzie button Log In. Kliknij na to, a na następnej stronie, w prawej kolumnie ekranu będziesz miał bezpłatną rejestrację.

A tak wogóle zacząłem daggerem grać. Ma ktoś jakieś pomysły gdzie najszybciej lvle lecą i jednocześnie jest dobry drop? Mowa o rate 5x.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle zacząłem daggerem grać. Ma ktoś jakieś pomysły gdzie najszybciej lvle lecą i jednocześnie jest dobry drop? Mowa o rate 5x.

hmm... no to podaj jeszcze drop rate tego servera... no i twój obecny lvl. Wtedy będe w stanie ci pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carollo: Ale mi pomagasz :P inne miejsce jest dobre do nabijania lvl na 10 poziomie a inne na 50... jeśli idzie o levele 1-19 to najlepsze są miejsca startowe (Talking Island, Elmore Area Orcs, Dwarfs itp.) bo są stworzone akurat do nabicia lvla do pierwszej zmiany klasy tak od 23 lvl polecam pójść do Giran Harbor a później w stronę Catacomb of the Branded (i nie wchodź do środka tylko zabijaj lizardmeny i Silenosy obok), później to już próbuj w... Cruma Marshlands (tak wiem, dużo jestem ludzi, możliwe, że cię nawet PKną kilka razy ale tam mimo wszstko najszybciej wchodzi lev) Są jeszcze inne miejsca ale informację o tych miejscach udzielam tylko za adenę 8) moge tylko powiedzieć, że na każdym serverze z L2J jest pewien bug... stoi sobie JEDEN stwór (i to tylko jeden wokół mnóstwa innych) i kiedy go zabijesz ZAWSZE wskoczy 1 lvl aż nie dojdziesz do maksymalnego... no ale to cziterstwo i psuje radochę zgry więc tym bardziej nie musisz wiedzieć o tym miejscu :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tu jest problem. Pliki "data1" są spakowane WinZipem, kiedy chcę je odpakować pokazuje się kolejny komunikat :) : "WinZip cannot open

C:GryLineage2data1.cab because it is not in the standard Microsoft CAB format (as defined in mid-1998). The "signature bytes" required by the Microsoft CAB specification are missing."... Eh... cały czas jakieś problemy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tu jest problem. Pliki "data1" są spakowane WinZipem, kiedy chcę je odpakować pokazuje się kolejny komunikat :) : "WinZip cannot open

C:GryLineage2data1.cab because it is not in the standard Microsoft CAB format (as defined in mid-1998). The "signature bytes" required by the Microsoft CAB specification are missing."... Eh... cały czas jakieś problemy:)

Nie jest to WinZip, tylko pliki instalatora, a nie wiedzieć czemu WinZip i WinRAR sobie je podporządkowywują. Skąd ściągałeś instalkę? Jak z Fileplanet to rozpakuj total commanderem. Podaj jeszcze rozmiar ile ci to wszystko zajmuje (rozpakowane)

Yossarian - thx, o coś takiego póki by co mi chodziło ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge tylko powiedzieć, że na każdym serverze z L2J jest pewien bug... stoi sobie JEDEN stwór (i to tylko jeden wokół mnóstwa innych) i kiedy go zabijesz ZAWSZE wskoczy 1 lvl aż nie dojdziesz do maksymalnego... no ale to cziterstwo i psuje radochę zgry więc tym bardziej nie musisz wiedzieć o tym miejscu :)

1 lvl za stwora? Pierwszy raz slysze o tym bugu... Skad sie o tym dowiedziales? I czy jestes pewien ten bug wystepuje na kazdym serku l2j? Pytam z ciekawosci, w L2 gram juz dlugo, nie toleruje żadnych cheatow, jestem tylko ciekawy :) Jesli nie chcesz tego pisac dla wszystkich to wal na GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 lvl za stwora? Pierwszy raz slysze o tym bugu... Skad sie o tym dowiedziales? I czy jestes pewien ten bug wystepuje na kazdym serku l2j? Pytam z ciekawosci, w L2 gram juz dlugo, nie toleruje żadnych cheatow, jestem tylko ciekawy :) Jesli nie chcesz tego pisac dla wszystkich to wal na GG.

Jak już mówiłem ten bug jest na każdym serverze L2J (a przynajmniej był na 6 serverach L2J na których grałem ;P) ale udestniam ten bug tylko za adenę :P sam go nie stosuje chyba, że przed siegem potrzebuje kilku levelów. Nie podam go dopóki nie dostanę forsy :P (wirtualnej oczywiście)

Zły Wilk: Zamiast z FilePlanet ściągnij C4 Client ze strony któregoś z prywatnych serverów... będzie mniej nerwów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje tego bugu, potrafie expic sam. Nie musisz mi mowic co to za mob, gdzie on jest i takie tam. Powiedz tylko jak to dziala, jak sie o tym dowiedziales i jakim cudem zaden admin o tym nie wie?

Działa prosto. Podchodzisz do stwora, zabijasz go. Respawnuje się po 15 sekundach, zabijasz go i kolejny lvl w górę.

Skąd się dowiedziałem?? Od maniaka który gra w L2 codziennie od światowej premiery :)

Jakim cudem admin o tym nie wie?? Bo wie to ledwie garstak Lineagowców :) nasz krąg jest zwarty i naprawdę musisz wysupłać dużo i udowodnić, że sięnadajesz abyśmy powiedzieli ci wszystkie sekrety gry (i nie chodzi o bugi... te sekrety nie są żadnym cheatem. To po prostu rzeczy na które nikt nie zwraca uwagi a bardzo ułatwiają grę) ewentualnie spora dotacja kiedy potrzebujemy forsy i możesz dostać jeden sekret... jak narazię się nie wydało, to i raczej w najbliższym czasie też sięnie wyda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najzwyklejszy stworek, nie zaden raid? A moze jakis wyjątkowo mocny? Okolo jakiego lvlu mozna mu dac rade? Ten bug wystepuje na kazdym l2j, nawet C1 albo C2?

Najzwyklejszy stworek w okolicah 40 lvl (to uznawajcie za podpowiedź... możecie go szukać w miejscach gdzie są stwory o zbliżonych lvl :P) Żaden mocny... problem możesz z nim mieć jedynie grając Prophetem albo Bishopem. Nie wiem czy jest na C1 i C2 bo na wszystkich L2J na których grałem było C3 albo C4 :P a na nie- L2J tego stworka już nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie proszę o pomoc mam taki problem niedawno ściagnęłem l2 c4... ściagnełem loadera wszystko.. i klikam słynne "fullscreen" a tu "cannot load full_l2.ini" mam taie cos ale jest w jakims formacie w ktorym otwieram go notatniku... wiec no trudno włączam jeszcze raz i juz się włącza i nagle raport o błedach bla bla bla "l2.exe"...

błagam pomocy, ja chce grać w l2.. mój elfik tam jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele sztuczek legalnych zeby sobie zapewnic dostanie zycie na L2 ;) Sa moby 15lv ktore dropia armor A grade, sa lv20 ktore dropia C weapon. Slyszalem o bugu o ktorym mowisz Yossi- rzekomo wystepuje tylko w serverach ciagnietych z C1- pelne C3+ juz go nie maja. Daamain- a myslisz ze o czym LyneX mowil przy expieniu na poprzednich servkach ? ;)

D'artagnan- ofkoz rozumiem ze patchowanie serva na ktorym grasz bylo na czystego klienta ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, jest taki jeden mob ktory potrafi ci zapewnic dostatnie zycie gdzies tak do 60 lvlu :) Nigdy nie wspominales o mobie 15 lvl ktory dropi armor A :P Co to za mob? I o czym mowil LyneX przy expieniu na poprzednich serwach bo nie za bardzo pamietam? :D

D'artagnan - Grasz na Dragon-Network tak? Powiedz nam co dokladnie i po koleji robisz a bedziemy w stanie pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona klasa? Chyba ta co nią gram- Phantom Ranger.

Najlepsza klasa? Z pewnością mag, oni są w L2 przegięci, ale przynajmniej da się ich zabić (najlepszy mag to dla mnie Spellhowler)

Najtrudniej to gra się samemu sztyleciarzem.

A propos serwerów, ja gram na Allseronie ( http://www.allseron.com ) i myślę, że to najlepszy polski serwer, więcej o nim można dowiedzieć się na stronie i forum. Polecam

UWAGA piszący podanie rejstracyjne. Często zdarza się tak, że podanie albo nie dojdzie albo się gdzieś zagubi tym co sprawdzają. Rada jest tylko jedna, jeśli w dwa tygodnie po wysłaniu podania nie przyjdzie odpowiedź (przychodzi nawet jeśli podanie jest odrzucone) to po prostu wyślijcie je jeszcze raz. Moja siostra 3 razy wysyłała, ale ją przyjęli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiona powiadasz?? to akurat proste - Bladedancer :D jakoś tak się przyjemnie gra z dualami a ile się zarabia na dancach...

Najlepszy do PvE?? Hawkeye/Silver Ranger/ Phantom Ranger nawet w katakumbach bez większego problemu roznosi wszystkie strony. Dobry też będzie Shillen Knight i Dark Avenger... w tym wypadku bierzemy na plecy całą katakumbe potem Ultimate Defence i rąbiemy :)

PvP?? Necromancer... magowie z nim nie mają żadnych szans (Silence) a na pozostałych czakają inne de-buffy. no i ma najlepsze wyssanie życia - Vampiric Claw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, prawda jest taka, że największym wrogiem każdego gracza jest Lord Lagus i to często on decyduje o zwycięstwie (jest największym wrogiem magów, którzy mają mało życia i muszą cały czas kontrolować sytuację) :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiona powiadasz?? to akurat proste - Bladedancer :D jakoś tak się przyjemnie gra z dualami a ile się zarabia na dancach...

Zgadzam sie w pelni- BD to moja ulubiona klasa, co by sie nie dzialo- zawsze wracalem do mojej DElfki :P Btw- w jaki sposob zarabiales tancami ? Bo to w sumie zalezy od servera, bo na retail tance trwaja 2 minuty, a na prywatnych z reguly max 5 minut, wiec kwestia odwalenia buffow nie wchodzi w gre, stad pewnie po prostu party z lepszymi + zaliczka ? ;)

Daggerami sie gra dobrze, kiedy serv nie obsluguje CP, bo praktycznie dwa trzy ciosy i kazdy ziomek lezy (omijanie pdef armora). Dobra klasą są Warcryerzy- o ile Chant of Vampire dziala poprawnie ;) Overlord tez jest niezly o ile serw obsluguje CP, bo ma Chant na recovery CP ;) Ano i Tyrant aka kosiareczka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blah, BD w Tallum Heavy z Dual Damascus na serwie z CP rozklada Destroyera na swoim levelu ;) Znam z autopsji, acz moze genialnym graczem ten koles nie byl (taki zwykly siepacz, bez taktyki ;)), ale jego ziomek Tyrant mu pomagal :P Destroyera polozylem, na Tyranta nie starczylo hp :P Po prostu attack speed u BD jest bardzo wysoki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...