Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Lineage

Polecane posty

Dwie sprawy:

1. NCSoft gdyby chciał, moglby zamknąć 3/4 prywatnych serwerów. NCSoft nie walczy, wiec i ty fingo nie tocz piany.

2. W tym temacie nie rozmawiamy o serwerach! Tutaj dyskutujemy tylko o klasach, przedmiotach itp.

EOT

Jak koniecznie chcecie sie sprzeczac to zdecydujcie kto jest lepszym tankiem, SK czy DA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie zaczynalem... tylko odpowiadalem na posty.

1. NCSoft gdyby chciał, moglby zamknąć 3/4 prywatnych serwerów. NCSoft nie walczy, wiec i ty fingo nie tocz piany.

Taaa, Microsoft tez gdyby chcial zamknal by 3/4 nielegalnych uzytkownikow i dystrybutorow Windowsa. To jest tak samo prawdziwe jak to co ty napisales....

Poza tym nie tocze piany tylko probuje pokazac "nieuswiadomionym" uzytkownikom, ze cala gadanina o rzekomej legalnosci privow to bzdura.

Nazywajmy rzeczy po imieniu - granie na privach - okradanie tworcow i dystrybutorow gry, a nie jakies bajki o promocji gry. Nie wprowadzajmy nowych uzytkownikow w blad.

Jesli idzie o aspekt zachecania nowych graczy do probowania piratow to chyba nie miejsce na to? Jak beda chcieli piracic to i tak beda piracic i ja nic na to nie poradze ani NCSoft. Ale chyba nie na forum CDA jest miejsce do zachecania do takich rzeczy? Czyz nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fingo >>

dpowiedz mi jeszcze co z tym serwerem do sciagniecia ze strony www.lineage2.com bo jakos tak zamilkes w tej sprawie Smile a po tym mozemy skonczyc ta dyskusje.
To, ze byl udostepniony na stronie client servera dzieki, ktoremy ludzie stworzyli takie prywatne servery jak dajmy na to Mob czy eXistance.

I jak czytam twoje wypowiedzi to bez obrazy ale jestem za ruchem stop dzieciom neostrady, bo sry, ale takie wlasnie sa twoje wypowiedzi na forum.

Dobra widze, ze debata z takimi osobami jak ty nie ma sensu. Popelnilem blad ortograficzny i co z tego zdarza sie. Bo flejm bedzie jezeli ktos caly czas prowokuje i nie umie zachowac spokoju. Komentuj sobie dalej nie obchodzi mnie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kontynujemy flame...

Podalem ci co jest i bylo na stronce. Klient serwera testowego, a nie serwer testowy. Podalem ci tez fragmenty licencji jaka sie podpisuje przed sciagnieciem/instalacja. Wszedzie jest jasno okreslone, ze nia ma zadnych nieodplatnych testowych serwerow.

To ciekawe, ze zamiast jakos sie ustosunkowac do tych info ktore ci przytoczylem ze stronki lineage2.com po prostu dalej swoje bzdury pleciesz o zekomym udostepnieniu plikow. Pokaz mi gdzie na stronie lineage2.com jest cos takiego k?

Klucisz sie, nie masz racji i mnie do "dziecka neo" przyrownujesz? A jesli juz nawet to nie "dziecia" tylko "dzieciom" :)

Edit

Mniejsza o bledy ortograficzne, gorzej z tymi merytorycznymi. Nie masz racji (twierdzisz ze priv sa legalne), ktos ci udowodnil to (zacytowalem fragmenty z oficjalnej strony do ktorej sie odwolujesz, nie wiedzac co tam jest nawet dokladnie napisane) , ty dalej swoje (ze priv jest legal bo ty wiesz i tak swoje rotfl) i na koniec jeszcze stwierdzasz ze nie ma sensu dyskutowac. Jasne ze nie ma sensu - bo nie masz ani argumentow ani racji. Chociarz masz racje w jednym - stop dzieciom neo - szkoda tylko, ze sam podpadasz pod to z czym ten postulat probuje walczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem dlaczego servery prywatne sa legalne i wiesz co sa one z powodu bledu zabezpieczen prawnych tworcow gry przez co ludzie wykorzystuja ten kruczek prawny i moga grac, na "skradzionej" wersji gry, a tworcy nie moga posadzic nikogo kto uzywa tego programu o naruszenie jakichkolwiek aspektow prawnych. Wniosek przez blad tworcow ludzie moga korzystac z tego programu za free co nie zaprzecza, ze jest on w pewnym stopniu ofiara pricatwa ze wzgledu na skradzenie kodu gry co mialo miejsce w 2004 roku.

Przyznaje ci czesciowo racje ale nie w 100%, ze te servery sa pirackie ze wzgledu moralnego ale nie prawnego(chodzi tu o wersje serverow L2j nie L2off, ktore sa nielegalne, bo roznica jest taka, ze L2j sa na licencji GPL, czyli frimy wydajacej freeware a offy to skradzione kopie gry, co za tym idzie nie kazdy priv jest legalny i nie kazdy jest nielegalny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziel sie linkiem, chetnie poczytam. Poza tym zauwaz, ze jedna sprawa jest postawienie serwera, a inna sprawa jest wykorzystanie klienta udostepnianego na stronie lineage2.com w celu polaczenia sie z tym serwerem. Wykorzystanie klienta do laczenia sie z serwerem na licencji GPL czy tez innym niz ten udostepniany przez NCSOFT jest w 100% nielegalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tam jest doskonale napisane to o czym caly czas tu mowie:

Tak czy inaczej doszlismy w koncu do wnisoku ze serwery na L2j sa legit natomiast korzystanie z przerobiuonego klienta do grania juz nie, i o to mi caly czas chodzilo.

Co z tego ze postawisz legalny serwer? Jesli ktos uzyje klienta Lineage2 do polaczenia sie z tym serewerem to juz jest nielegalne. Nie ma prawnej mozliwosci, aby uzyc klienta Lineage2 do laczenia sie z emulatorami serwerow. A o tym wlasnie pisales - doradzajac uzytkownikom ktorzy sie pytali o tym jak zaczac gre - aby laczyli sie w nielegalny sposob z emulatorami serwerow.

W zwiazku z tym powtorze moje pytanie: Czy forum CDA jest odpowiednim miejscem do tego aby zachecac graczy do nielegalnego uzywania klienta Lineage2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy forum CDA jest odpowiednim miejscem do tego aby zachecac graczy do nielegalnego uzywania klienta Lineage2?
Nie, ale nie jest tez odpowiednim miejscem na flejm co sie tu stalo. Przyznaje jest w tym czesc mojej winy, ale tak czy siak obalilem twoja teze bo napisales, ze servery sa nielegalne a tak wcale nie jest, bo nielegalne sa do nich patche i to wszystko.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj sa uwazani za najlepszych tankow - SK Mocniej bije, DA ma za to panterke :)

EDIT

Odpowiedz na posta z Gramy w sieci:

Gram już w tą gre jakiś czas i po przeczytaniu recenzji stwierdzam, że autor się nie przyłozył. Nie wiem, może nie miał czasu albo co ale za tekst typu "Dwarfy natomiast sa najlepszymi tankami w grze i na klate biora jak malo kto" ... Przeciez krasnoludy nie mają żadnych skilli do defa ani do ataku, tylko hamer crush i coś tam do włuczni. Ich zaletą w tankowaniu jest to, że mają sporo hp. Dwarf przy SK, DA, czy TK jest niczym.

Dark elfy szybko machają mieczem ale mają też najsilniejszy atak w grze, zarówno fizyczny jak i magiczny. Defa też mało nie mają, jedyną ich wada jest mało zdrowia, ale da się to przeboleć.

A człowiek, niby z początku jest zbalansowany ale później wychodzi na prowadzenie. Dajmy na to Nekromanta znajduje się w czołówce najlepszych postaci do PvP, Gladiator ma bardzo duzo hp i cp oraz potęzny atak itp.

Ale recenzja jest dobra do zachęcenia gracza. To są takie nie istotne błędy, które gracz sam odkryje "w praniu". Tylko troche mnie zdenerwowało to z dwarfami, bo ktoś może pomyśleć, że to full wypas postać, a tu psikus i każdy ją będzie kładł w kilka sekund.

Dorf jest bardzo kiepska rasa do pvp, ale jesli mowisz ze polozysz go w kilka sekund to chyba nie wiesz o czym mowisz. Dorfy przy odpowiednim set upie maja tony HP/CP (z tatu +con, SA Health, zbroja z bonusem do hp i cona) Co prawda set up na + con jest mniej popularny niz na +str, ale przy tym ostatnim i tak pozostaje dorfom duzo HP/CP. Do tego dochodzi uzywanie GHP i CP Potionow. Ubic dorfa na swoim lvlu to nie jest taka prosta sprawa. Co prawda sam dorf [beeep] ci moze zrobic to racja - jego atak to smiech na sali :P

Inaczej sprawa sie ma w katakumbach. Mialem sytuacje, ze zabilo mnie 2 dagerow z suportem shilen eldera (ja dorf 5x lvl wtedy bylem). No to poczekalem na kumpla sps'a zeby mnie wskrzesil. Pozniej znalazlem kolesi na komendzie /target nick. Podeszlem tak zeby mnie nie zobaczyli - obczailem jakie moby bija i w jakim sa skladzie. Polecialem po traina. W miedzy czasie kumpel na Team Speak'u powiedzial mi kiedy mam wpasc z trainem (oni mieli kilka mobow na sobie w tym czasie). Wpadam i robie Fake Death. Moby sie na nich rzucily, ja wstaje i wrzucam im stuna (glownie healerowi), kumpel sps wali tylko slowa (freezing bolt). Moby ich ubijaja, ja nie dostaje karmy za zabicie kolesi. Do tego gosice sie wydropili.

Dorfy nie nadaja sie na DD (poza pole party pve) ale sa dobre do trainowania ludzi i botow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj sa uwazani za najlepszych tankow - SK Mocniej bije, DA ma za to panterke :)

Ale Sk połozy DA bez problemu jeśli się nim potrafi grać, ma kilka debuffów, no i trzeba kożystać z wszelakiej magii jaką on posiada. Jednak na mass pvp to jest on raczej średni, chyba, że idzie ściagnąć na siebie uwage nukerów, łuczników itp i dac szanse na atak swoim ludziom - wtedy się przydaje, tak samo jak inne tanki i klasy wojownicze o duzej ilości hp.

Dorf jest bardzo kiepska rasa do pvp, ale jesli mowisz ze polozysz go w kilka sekund to chyba nie wiesz o czym mowisz. Dorfy przy odpowiednim set upie maja tony HP/CP (z tatu +con, SA Health, zbroja z bonusem do hp i cona) Co prawda set up na + con jest mniej popularny niz na +str, ale przy tym ostatnim i tak pozostaje dorfom duzo HP/CP. Do tego dochodzi uzywanie GHP i CP Potionow. Ubic dorfa na swoim lvlu to nie jest taka prosta sprawa. Co prawda sam dorf [beeep] ci moze zrobic to racja - jego atak to smiech na sali :P

No połaczenie dwarfa z SE w party jest mistrzowskie, jeśli oczywiście SE ma vampiric rage, a dwarf włucznie. Wtedy krasnal będzie miał cały czas hp na wysokim poziomie, a SE nie będzie tracił tyle many na healowanie :P Sam tego nie testowałem, ale wydaje mi się, że ładnie by szło.

Inaczej sprawa sie ma w katakumbach. Mialem sytuacje, ze zabilo mnie 2 dagerow z suportem shilen eldera (ja dorf 5x lvl wtedy bylem). No to poczekalem na kumpla sps'a zeby mnie wskrzesil. Pozniej znalazlem kolesi na komendzie /target nick. Podeszlem tak zeby mnie nie zobaczyli - obczailem jakie moby bija i w jakim sa skladzie. Polecialem po traina. W miedzy czasie kumpel na Team Speak'u powiedzial mi kiedy mam wpasc z trainem (oni mieli kilka mobow na sobie w tym czasie). Wpadam i robie Fake Death. Moby sie na nich rzucily, ja wstaje i wrzucam im stuna (glownie healerowi), kumpel sps wali tylko slowa (freezing bolt). Moby ich ubijaja, ja nie dostaje karmy za zabicie kolesi. Do tego gosice sie wydropili.

Dorfy nie nadaja sie na DD (poza pole party pve) ale sa dobre do trainowania ludzi i botow.

Lepszy jest TH do tego, ale dwarf tez sobie radzi :P

Lepszym tankiem od da jest sk :). Kubiki i lightening strike :). Dziękuję :)

Nie można patrzeć tylko na to, SK ma duzo skilli do pvp i na pewno z łucznikiem czy z TK potrafi wygrać bez lighting strike a juz na pewno bez ultimate def. Cubicki to wiadomo, że zawsze trzeba mieć, ale nie stety magom one wiele nie robia :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lineage1 jest oddzielna gra i Lineage2 jest odzielna gra. L1 jest z grafika jak w Diablo. L2 grafika 3D.

Wychodza dodatki do gry bez ktorych nie mozna grac. Aktualnie jest C4 ale juz od ponad tygodnia stoi testowy serwer C5 czyli we wrzesniu nalezy sie spodziewac update'u do C5.

No połaczenie dwarfa z SE w party jest mistrzowskie, jeśli oczywiście SE ma vampiric rage, a dwarf włucznie. Wtedy krasnal będzie miał cały czas hp na wysokim poziomie, a SE nie będzie tracił tyle many na healowanie Razz Sam tego nie testowałem, ale wydaje mi się, że ładnie by szło.

A ja testowalem - od 40 lvl do 56 lvl caly czas tak gram. Jeszcez lepszym polaczeniem jest Dorf@polearm + SE + AoE Nuker (sorc lub SpS) albo WL (ewentualnie destro@polearm)

BTW twoja wypowiedz nijak sie ma do tego co cytujesz :) bo ja mowilem o ilosci HP i CP Dorfa - i jak to sie ma do pvp a nie do pve :)

Lepszy jest TH do tego, ale dwarf tez sobie radzi

TH ma ta przewage ze jak wlaczysz Silent Move a pozniej Fake Death to wchodzi na 100% ,a BH ma ta przewage ze ma o wiele wiecej HP i P.Defa. Obie postacie radza sobie rownie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...