Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thenat17

The Elders Scrols : OBLIVION

Polecane posty

Ja robilem ta misje bez zadnych specjalnych ubran. Nie wiedzialem jak to zrobic, wiec uzylem koda

movetoquesttarget

rzucilem czar i ucieklem normalna droga :P

A co do braku hrabiny, to nie ma jej w zamku bodajrze kazdego 15, 16 i 17 kazdego miesiaca. Musisz popytac mieszkancow. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to:

Sempron 3000+ (palermo, socket 939)

512mb DDR (może da się drugie tyle zdobyć)

GeForce 7600gs 512mb

Jak tam obek pójdzie przy 800x600?

Heh mi poszedl w 800x600 na:

AthlonX 2600+

1024 RAM

Radeon 9550 256

z wylaczona trawa (tg) nawet w terenie smigalo az milo, wiec na Twoim sprzecie tez powinno ladnie chodzic :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy ta gierka pujdzie mi na kompie:

GeForce 5600 128mb,Pentium 4 2.4 , 768 ram, Win XP bez SP.I na jakich ustawieniach graficznych będzie mi dobrze chodzic:)

Na low, lub nawet very low po wylaczeniu trawy, bloomu, cieni i w ogole takich bajerkow powinno chodzic plynnie. ale z ta grafika to raczej very low (oczywiscie po zainstalowaniu beta patcha - dodaje nowe mozliwosci konfiguracji, tak ze Oblivion moze chodzic plynnie nawet na najslabszym sprzecie) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duron 1800 podkręcony na 1950

512 DDR RAM

Radeon 9600 Pro podkręcony na ok. 540/700.

... i gra na minimalnych detalach chodzi choć lubi się wywalić (dziwny blue screen) często zdarza się jak odbijam Kvatch :shock:

Ogólnie OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duron 1800 podkręcony na 1950

512 DDR RAM

Radeon 9600 Pro podkręcony na ok. 540/700.

... i gra na minimalnych detalach chodzi choć lubi się wywalić (dziwny blue screen) często zdarza się jak odbijam Kvatch :shock:

Ogólnie OK.

te blue screeny są spowodowane zbyt małą ilością pamięci fizycznej tzn. 512 ramu to ZA MAŁO (!!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik z jednym questem. Nazywa się on (chyba) "Cure Vampirism", sporządziłem miksturę, się wyleczyłem i muszę iść do księcia Skingardu - a w zasadzie do jego służącej. Problem w tym, że ona wypowiada tylko jedne zdanie: Książę już czeka, idź do niego. Niestety, w podziemiach, książę jest niemy i głuchy - nie reaguje na klikanie. No i w związku z tym ten quest mi "wisi" na liście i mnie denerwuje. Jakieś propozycje rozwiązania problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do questa to nie mam zielonego pojęcia. Za to wczoraj wpadłem na pewien pomysł. Wiecie co jest największą plagą wśród farmerów świata Obliviona? Szarańsza, wilki, trolle? A nieprawda! Alchemicy! Taki wyczyści pole w pare sekund żeby tylko przyrządzić jakąś miksturę. :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statsiarz, i to jeszcze nie wnoszacy nic do tematu! :)

Alberich > Coz, to wyglada na ewidentny bug w grze, wiec najlepiej jezeli przywolasz ksiecia z konsoli, to jedyny rozsadny(ale troche cheaterski) ppomysl jaki mi przychodzi do glowy. Tutaj poszukaj w dziale o Obku jaka jest komenda na przywolanie i id ksiecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem, mianowicie ostatnio po wczytaniu jakiegokolwiek save'a, postać porusza mi się jakby w zwolnionym tempie, wie ktoś jak na to pomóc?

Cyzbys przez przypadek wylaczyl bieganie? spruboj wcisnac CapsLock <domyslnie>, jesli wylaczyles bieganie to pomoze, w innym przypadku moze to byc choroba, albo obnizenie speed'u, wiec udaj sie do nalblizszej kaplicy :D Jesli to tez nie bedzie to, to pewnie masz problem ze sprzetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik z jednym questem. Nazywa się on (chyba) "Cure Vampirism", sporządziłem miksturę, się wyleczyłem i muszę iść do księcia Skingardu - a w zasadzie do jego służącej. Problem w tym, że ona wypowiada tylko jedne zdanie: Książę już czeka, idź do niego. Niestety, w podziemiach, książę jest niemy i głuchy - nie reaguje na klikanie. No i w związku z tym ten quest mi "wisi" na liście i mnie denerwuje. Jakieś propozycje rozwiązania problemu?

Gdy otrzymasz miksturę od wiedzmy to nie należy jej od razu wypijać tylko (jeszcze jako wampir) iść z nią do Skingradu i dać księciu. Potem możesz wypić to co zostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy otrzymasz miksturę od wiedzmy to nie należy jej od razu wypijać tylko (jeszcze jako wampir) iść z nią do Skingradu i dać księciu. Potem możesz wypić to co zostanie.

Cholera..... :( Już za późno żeby to cofnąć..... Stalowy Szczurze, nie mogłeś napisac wcześniej??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamknąć Wrota ?

Trzeba zamknąć skrzydła wrót a potem klucz w zamku przekręcić;P

Na poważnie... Trzeba wejść do Oblivionu przez wrota, dostać się do wieży, wleźć na samą górę i zabrać Sigil Stone. Wtedy wrota się zamykają a nasz hero/heroina jest automatycznie "wypluwany" przez oblivion na miejsce w Cyrodill gdzie uprzednio były wrota. That's it. Proste.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 125 numerze CD-Action , w recenzji TESIV:OBLIVION było napisane ,że chodzą pogłoski iż można zrobic miksture na latanie.

:arrow: Czy żeczywiście jest to możliwe :?:

:arrow: A jeśli tak to czy zna ktoś skład takiej mikstury :?:

:roll: I jak ją zrobic :?:

:idea: Będe wdzięczny za szybką odpowiedź :idea:

Tez o tym czytalem, ale w grze sie z takim efektem w ogole nie spotkalem. Na forum AW ktos napisal, ze w grze nie ma w ogole mozliwosci latania (pomijajac uzycie kodu). Wiec IMO nie ma takiej miksturki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...