Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thenat17

The Elders Scrols : OBLIVION

Polecane posty

Próbował ktoś tworzenia czarnych kamieni po zakończeniu głównego questu i wszystkich misji w Gildii Magów? Czy można nadal je tworzyć? Jak ktoś może, to prosiłbym o sprawdzenie. Nie chciałbym uniemożliwiać sobie zaliczenie wszystkich questów deadrycznych(jedno z bóstw wymaga owe kamienia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w zadaniu dla gildii złodziei, a konkretniej w tym gdzie trza strzałę z grotem-kluczem magowi capnąć. Wszystko szło dobrze, aż napotkałem drzwi, do których potrzebny jest klucz (wytrychem się nie da...), a klucza nie mogę znaleźć.

Chodzi o te drzwi w tajemnym przejściu z pokoju maga. Zabija się daedrę i dwóch czarodziei, a potem jest owe zamknięte przejście.

Gdzie jest ten klucz? Bo przeszukałem już chyba z dziesięć razy jaskinie i pokój maga.

Przed tymi drzwiami jest jakas woda o ile pamietam...Na dnie sa nowe drzwi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

Mam problem z konsolą komend. Naciskam "~" i nic się nie dzieje. Jak mam ją uaktywnić? Próbowałem już w pliku Oblivion.ini grzebać, ale to nic nie daje. Mam Windows Vista i zauważyłem że konsola nie działa w żadnej grze...

A chciałem sobie zmienić rasę postaci już po ukończeniu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM TECHNICZNY

Po jakimś czasie gry ( nie dłużej niż 30 min) gra wywala do windy. Jeszcze 30 dni temu problem nie wystepował.

Format i reinstalka nie pomogła

Najnowszy patch nie pomógł

Zmiana sterów do grafiki na starsze/nowsze nie przyniosło rezultatów.

Oblivion w wersji PL z dodatkiem KotN i pluginami z płytki oraz modem DARK UI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...