Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

Mogę powiedzieć tylko jedno. MIAZGA. Ten numer kładzie na łopatki wszystkie inne numery które już mam, nie mówiąc o innych pismach w tym miesiącu. Ciekawa publicystyka (aczkolwiek mało, co jest zrozumiałe), i sporo recenzji (Bulletstorm!), skłaniają do kupna. A tu jeszcze czekają 3 płyty z masą dodatków...

Mam tylko pytanko. Mianowicie jak duże stronicowo są teksty o Dead Island oraz Call of Juarez: Cartel?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć tylko jedno. MIAZGA. Ten numer kładzie na łopatki wszystkie inne numery które już mam, nie mówiąc o innych pismach w tym miesiącu. Ciekawa publicystyka (aczkolwiek mało, co jest zrozumiałe), i sporo recenzji (Bulletstorm!), skłaniają do kupna. A tu jeszcze czekają 3 płyty z masą dodatków...

Mam tylko pytanko. Mianowicie jak duże stronicowo są teksty o Dead Island oraz Call of Juarez: Cartel?

Po dwie konkretne strony maja, tzn. bez otwieraczy i innych "zapychaczy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pełniaki bardzo cieszą mą duszę i ciało :tongue: Za 17 zł otrzymuję 2 bardzo dobre gry, z których obecnie BC kosztuje 30 zł w pomarańczowej a CoJ: WK w ogóle nie jest dostępne w sprzedaży (przynajmniej w empiku w Krakowie go nie znalazłem), ale też by pewnie kosztowała 30, jeśli nie więcej! Opłaca się bardzo! Dziękujemy redakcji za świetne fulle na 15. urodziny! Gratulacje! No i ta kasa oczywiście...wypas!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 płyty dvd naprawdę robią wrażenie. Szkoda tylko, że z plakatem toby już za drogo wyszło i się nie zmieścił. A taki np Shogun 2 dobrze by wyglądał obok tego z Medievala 2

No coz, robimy co mozemy, ale cudow nie oczekujcie. Plakaty beda. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej wiedziałem że z reckami będzie tłusto,chyba w świątecznym numerze nie było aż tyle hitów z tego co pamiętam. Jesteście super i zawsze będę z wami! Btw te koszulki to są pewnie firmy level77 prawda? Zawsze chciałem zamówić ta z motywem Diablo 3, ale szkoda mi było ponad 70 zł na koszulkę wydać ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej wiedziałem że z reckami będzie tłusto,chyba w świątecznym numerze nie było aż tyle hitów z tego co pamiętam. Jesteście super i zawsze będę z wami! Btw te koszulki to są pewnie firmy level77 prawda? Zawsze chciałem zamówić ta z motywem Diablo 3, ale szkoda mi było ponad 70 zł na koszulkę wydać ^^

Tak, level77

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj szaleństwo :P, tyle świetnych rzeczy tylko w jednym numerze, nie pamiętam kiedy tak CDA czochrało suty, w takiej cenie to grzech ciężki nieuleczalny nie zakupić. O pełniakach nie będę się wypowiadał bo już o tym pisałem, ale o rabacikach powiem jedno. I love CD-Action i nie ma bata, tyle w tym temacie. Aż mi zwieracze puściły kiedy pomyślałem że za połowę ceny będę miał Shoguna 2 :D, żyć nie umierać. A dyskobol był tu, a teraz go nie ma. Pewnie świntuszy z Klarą po imprezie :P.

@Dariusxq nie strasz ludzi sygnaturką :P, patrze zajefajna sygna a tu bum headshot jakiś żółte coś wyskakuje znienacka, człowiek zawału może dostać :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie zmieniajcie LOGO CD-Action! Gdzie jest złoty dyskobol? Nie ma go na folii z numerem urodzinowym. Czy od teraz nie będzie go w logo? Odpowiedz Smugglerze, co się stało ze złotym dyskobolem i czy powróci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie zmieniajcie LOGO CD-Action! Gdzie jest złoty dyskobol? Nie ma go na folii z numerem urodzinowym. Czy od teraz nie będzie go w logo? Odpowiedz Smugglerze, co się stało ze złotym dyskobolem i czy powróci?

Dyskobol odpoczywa po imprezie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie zmieniajcie LOGO CD-Action! Gdzie jest złoty dyskobol? Nie ma go na folii z numerem urodzinowym. Czy od teraz nie będzie go w logo? Odpowiedz Smugglerze, co się stało ze złotym dyskobolem i czy powróci?

Jest na folii a na pismo wroci, w tym numerze po prostu okrutnie nam sie gryzl z grafika okladkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wasze numery są świetne, tyle że ten to po prostu masakra. Miażdżycie konkurencję, jeszcze trochę to sami zostaniecie na polskim rynku :tongue: . Cene mogliście dać spokojnie 50 zł, i tak bym kupił :wink:

Ale moje pytanie jest takie: ile stron będzie miał ten numer? Normalnie czy więcej, bo jak widzę zapowiedzi na 6 stron to wy chyba tam żadnych reklam nie wstawiliście :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No numer całkiem ciekawy. Ale co to za mod do Portala o którym napisaliście? Bo nie podaliście jego nazwy...

Z tekstów to najbardziej zależy mi na recenzji Bulletstorma oraz zapowiedzi Prototype 2 bo grałem w jedynkę i jest świetna! Na pewno zakupię ten numer tym bardziej że dawno was nie kupowałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pełniaków - wypowiedziałem się już, ale powiem jeszcze, że chyba się nie wyrobię przed Brotherhood'em, bo chciałbym jeszcze zaliczyć część pierwszą. A numer.... 0.0 MIAZGA, MORTADELA, "ZNISZCZYCIEL ZNISZCZENIA"!! Już recenzje mnie kuszą, bo Bulletstorm i AC to moje główne obiekty zainteresowania. A jeszcze publicystyka, AR, NL, inne recki, zapowiedzi, wypowiedzi, komiksy, bonusy.... Mater dio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg możesz powiedzieć w jakich sklepach (empik, internetowe typu ultima) będzie respektowany kupon rabatowy na Homefronta i Shoguna ?

Edit: I czy jest tylko 1 kupon 50% znizki czy po jednym na każdą grę (po ludzku 1x 50%, czy 2x 50% zniżki) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie umiem czytać, ale gdzie jest napisana liczba stron w numerze? :P

Numer genialny, ale moim ulubionym i tak pozostanie nr 159... ;)

Ilosc stron jest standardowa.

Smg możesz powiedzieć w jakich sklepach (empik, internetowe typu ultima) będzie respektowany kupon rabatowy na Homefronta i Shoguna ?

TEgo na razie powiedziec nie moge

Edit: I czy jest tylko 1 kupon 50% znizki czy po jednym na każdą grę (po ludzku 1x 50%, czy 2x 50% zniżki) ?

Jedna z tych gier mozesz kupic za 50% ceny "sklepowej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...