Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

Już przeczytałem cały numer. Chyba wyjątkowo się postaraliście na urodziny bo nie było żadnego tekstu w tym numerze, który bym przeczytał z mniejszym zainteresowaniem, całość jakoś tak gładko poszła :smile: A te recenzje z pierwszych numerów... że też coś takiego szło do druku :laugh: i że ludzie to czytali i nie mieli zastrzeżeń :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mW2 nie bylo takiej stezonej dawki patosu...

masz na myśli, że w grze reklamującej wspaniały USRaj jako najwspanialzy kraj na świecie było mało patosu?

W porownianiu z HF tak, do tego tam jest ten inny, lzawy patos "oddam zycie by lopoczacy sztandar USA nadal mogl byc symbolem wolnosci i nadziei dla naszych dzieci". czujesz te klimaty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując ten numer, liczyłem głównie na reckę Dragon Age'a II... I tak żałosnego tekstu już dawno nie czytałem. Porównując ją do recenzji Początku autorstwa Allora... Szkoda mówić poprostu. Co do reszty, bez rewelacji jak dla mnie. Zniżka mnie kompletnie nie interesuje, co do Shouna 2/Homefronta, byłbym zdecydowanie bardziej happy z jakiegoś kuponu, dającego obniżkę bez konieczności zaprenumerowania pisma. Artykuły również nudne i nieciekawe. Gdyby nie świetne pełniaki, byłbym naprawdę mocno niepocieszony kupnem, w ogólnym rozrachunku mam jednak nadzieję, że CoJ był wart tych 17 złociszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownianiu z HF tak, do tego tam jest ten inny, lzawy patos "oddam zycie by lopoczacy sztandar USA nadal mogl byc symbolem wolnosci i nadziei dla naszych dzieci". czujesz te klimaty?

mój Boże, rozwalamy przez cały film pół miasta a potem powolnym krokiem oddalamy się w stronę zachodzącego słońca a kamera robi najazd na zniszczoną, ale dumną, flagę USA? Żesz...już wiem, że nie kupię HF :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych numerów

-Fajne daty na okładce

-I opakowanie płyty przypomniał mi się mój 1 cda ( pełniaki: Dino Crissis 2 i coś jeszcze...)

fakt że CoJ chodzi mi na minimalnych, a zamiast cieni mam kwadraciki, ale jak się uprę to odpalę bionic comando :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra.. dorwałem się i będę czytał :)

Płyty już leżą w szufladzie (i tak nie odpalę na swoim gracie żadnej gry :P )

Widzę dużo publicystyki i wspominek- to co lubię u Was najbardziej :D Tak miło wrócić i powspominać jak to drzewiej bywało :D

Numer ocenię po zgrubnej lekturze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry cudo, zawartość pisma jeszcze lepsza. Jeden malutki babolek mnie tylko rozbawił:D Mianowicie gra nosząca dumny tytuł Colin McRae GRID :D Takie małe coś a potrafiło mnie rozbawić. Pozdrawiam redaktora odpowiedzialnego za tego ,,potworka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny CDA może kosztować odrobinkę więcej niż 14,99 zł,ale też będzie zawierał więcej niż zwykły numer

Tak napisał redaktor naczelny w tym CDA.Czy to znaczy ze do nr specjalnego beda zostane jakies dodatki czy chodzi o jakosc pełniakow?(i dlatego cena wieksza)

Czy ta odrobinka to będzie 1 zł czy 2 zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny CDA może kosztować odrobinkę więcej niż 14,99 zł,ale też będzie zawierał więcej niż zwykły numer

Tak napisał redaktor naczelny w tym CDA.Czy to znaczy ze do nr specjalnego beda zostane jakies dodatki czy chodzi o jakosc pełniakow?(i dlatego cena wieksza)

Czy ta odrobinka to będzie 1 zł czy 2 zł?

Ty sie nigdy nie nauczysz tego, ze NIE PODAJEMY ZADNYCH INFORMACJI O PRZYSZLYM NUMERZE AZ DO ZAPOWIEDZI? :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, numerek,zdjęcia itd itp jak na 15lat przystało;D chociaż bym jakimś gadżetem namacalnym nie wzgardził:D Jeden Duży minus to jak nic należy się za płyty 2/3gry (Allods online nie liczę) nie działają, same błędy się sypią podczas instalacji, tylko CoJ działa:D

Miałem podobną sytuacje, ale nie z tymi płytkami akurat. Wina leżała po stronie mojego napędu, tak więc zalecam wymianę na lepszy model. Bo nie możliwe jest to że trafiły Ci się dwie źle (jakimś cudem) wytłoczone płyty. Dwie bo CoJ możesz zainstalować. Dodam jeszcze że to przecież płyty dwuwarstwowe, i napęd musi się bardziej wysilić niż przy jednowarstwowej, aby odczytać dane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie przebogata treść. Obszerne recenzje czytało się bardzo przyjemnie. Piekielnie podobał mi się pomysł z formą recenzji Airport Simulator - maksymalnie klasyczna, przywołała miłe wspomnienia. Jeśli poziom pisma będzie zbliżony do tego z obecnego numeru, chętnie powrócę do lektury pisma przez kolejne miesiące.

Co do pełniaków - Call of Juarez 2 bardzo mnie ucieszył, do reszty mam umiarkowany entuzjazm, bo zarówno Shaun, jak i Bionic Commando to typowe średniaki. Allods Online ominę szerokim łukiem, bo nie przepadam za MMO, ale inny domownik będzie zadowolony.

Nie rozumiem afery z reklamą majonezu... Reklama jak reklama, co tu kryć - chodzi o pieniądze i tyle. Poza tym - bez majonezu świat byłby smutny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pdf'y starych numerów z 1996 to czysta rozkosz! Oby to nie była jednorazowa akcja, za takie archiwa można dać się posiekać! Cudowna podróż w czasie, prawie uroniłem łezkę ;) Fifa 96, screen na którym widać kwadratowe... coś co przypomina piłkarzy i podpis o "realistycznej grafice i wspaniałym dźwięku" mnie zabił ^^ Kiedyś naprawdę niewiele potrzeba było do szczęścia.

No i recenzja nowego Asasyna upewniła mnie, że mogę spokojnie wydać te 2 stówki na edycję specjalną z figurką Ezio :cool:

ps. Dajcie pdf'y z 97!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna okładka jubileuszowego numeru... podoba mi się szczególnie jej faktura. Sam numer jakoś tak ładniej wygląda... tak jakby DTP się szczególnie do niego przyłożył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakbys sie pytal czy Boze Narodzenie i prezenty pod choinke beda co tydzien...

Ok, rozumiem ze mamy liczyc na "nic specjalnego" w nastepnym numerze, bo to juz nie urodziny? Bo szczerze, to wole zaplacic te 2 zlote wiecej ale miec to co w tym numerze, niz placic 14.99 i dostawac gnioty w stylu poprzednich pelniakow. (tak, to czy kupie CDA jest glownie oparte na jakosci coverow).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna, co się z graczami dzieje? Rozwaliła mnie do imentu "wada" BG&E HD - konieczność ręcznego zapisywania stanu gry. Żenua... Niedługo wadą będzie "konieczność dostosowania rozdzielczości" (na PC) albo "konieczność uruchomienia opcji <nowa gra> po pierwszym uruchomieniu" lub "brak automatycznego wznowienia zapisanej gry po włączeniu owej". Dla mnie to kompletny R.I.P. recenzenta, który pisze takie bzdurne wady. Śmierć "normalnego"* gracza już dawno była...

*"normalny" to pojęcie względne, dlatego użyłem cudzysłowia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując ten numer, liczyłem głównie na reckę Dragon Age'a II... I tak żałosnego tekstu już dawno nie czytałem.

Przynajmniej sami (mam nadzieję :rolleyes: ) to napisali bo zdaje się że już capnęli BioWare na "wspomaganej" recenzji w jakimś serwisie. Sam ocenę DA2 odbieram jako łagodną formę spuszczenia gry w toalecie na dworcu centralnym bo recenzent wiedząc za co był ceniony DA używając sformułowań (parafraza) w stylu "pełna automatyzacja powoduje że gra się sama przechodzi ale i tak jest fajnie" to chyba wie co robi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to, że gem mówi, że w grze w ogóle nie trzeba używać aktywnej pauzy. Bullshit - recenzent grał tylko na jednym poziomie trudności. Ja próbowałem wszystkich i o ile na najniższym faktycznie nie trzeba jej używać, o tyle na dwóch najwyższych nieużywanie = śmierć w krótkim czasie. To samo można powiedzieć o jego tekście o Divinity 2 - ocenił grę będąc w prologu... Następnym razem polecam ocenić Shifta 2 po ukończeniu dwóch wyścigów na najwyższym poziomie trudności. Już to widzę te wady: "W to nie da się grać, nieludzko trudne! W dodatku jeden tryb gry - żałosne!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od zapowiedzi. Battlefield 3 powinien pozamiatać nieźle konkuencją w tym roku, zwłaszcza że seria Call of Duty powoli dostaję zadyszki. Jeżeli w tej sadze nie zostaną wprowadzone jakieś zmiany to produkt Dice zostawi tą zasłużoną serię daleko w tyle. Ponadto w tym roku Techland ma dla nas dwa mocne tytuły, tj. Call of Juarez: The Cartel oraz Dead Island. Nie wiem, kto odpowiada za pierwsze trailery tych pozycji, ale są one naprawdę dobre, a na mnie niełatwo zrobić wrażenie, zwłaszcza, że z grami komputerowymi mam do czyniena od 1997 roku. No i oczywiście nie należy zapominać o Wiedźminie 2, ale to, że od odniesie sukces to oczywista oczywistość.

Co do recenzji - w numerze jest kilka rozczarowań, jeśli chodzi o recenzji. Mam tu na myśli Dragon Age 2, Homefront, czy też Test Drive: Unlimited 2. Zwłaszcza w tej ostatniej gierce sporo jest bugów (zresztą w programie Review Teritory dowiedziałem się, że w wersjach konsolowych istotnych błędów jest więcej, w przypadku PC jest lepiej, co wyrazili w wyższej ocenie, tj. wersja PC 7/10, a od wersji konsolowych kazali odjąć co najmniej jeden punkt). Tylko kolejna gra z serii Total War nie zawiodła oczekiwań.

Publiscystyka - i tu mi strasznie podpadliście. O ile rozumiem, czemu w tym artykule jest tylko jedna przygodówka, to czemu w zestawieniu nie ma którejś gier z serii Gothic! Sam byłem zaskoczony tym typowaniem, ale takie są widać uroki demokracji, zresztą nawet w komentarzach do wyników nikt nie wspomniał o tej serii. Teraz przejdę do tekstu o panu Jacku Karpińskim - jego historia jest idealnym przykładem na to, że dlaczego w naszym kraju obecnie brakuję prawdziwych patriotów? Jeżeli ktoś kiedyś mi zada takie pytanie osobiście to opowiem mu o panu Jacku Karpińskim i do czego doprowadził go patriotyzm. Smutna historia, ale niestety prawdziwa :(.

Ponadto cieszę się, żę zrobiliście porównanie sprzętu i gadżetów jakie były za czasów waszych początków na rynku i jak jest kiedyś. Sam w swoim życiu miałem trzy zmiany całego kumputera, dlatego dobrze wiem jak się grało kiedyś i dziś. Ponadto mogliście wspomieć, jak wyglądała sprzedaż gier dzisiaj i kiedyś, tj. mam tu na myśli cyfrową dystrybucję i jakie zmiany wprowadziła ra rynku gier.

AR - list czytelnikach o tym, że laptop zabiję PC rozmieszył mnie. Bo jeśli ten sprzęt nie jest PC to chyba jest konsolą ;). A na koniec fajne pełne wersje, z pewnością zapoznam się z Call of Juarez - zwłaszcza że już niedługo premiera kolejnej odsłony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recka w stylu retro była niezła, tylko szkoda, że to kaszana. Ale jakby jakaś poważna recenzja była napisana w takim stylu - jestem na tak. Poza tym miło, że Allods Online znalazło się na płytce. Już dawno czaiłem się na tę grę. CoJ mnie nie interesuje nie tylko dlatego, że go nie odpalę, ale też dlatego, że mam wstręt do westernów, czerwonoskórych, Winnetou i innych powiązanych z tym tematem. Miło spojrzeć na stare numery, których nie było mi dane kupić, gdyż w wieku pięciu lat nie miałem pojęcia o takich rzeczach, jak rynek gier komputerowych itp. Choć w Duke Nukem 3D gdzieś w okolicach 97' roku się zagrywałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...