Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedWolf

temat w którym pytamy o nazwy programów

Polecane posty

Temp. procka zmierzysz np. Everestem. Program podobny do GG? Jest ich pełno, jeden z lepszych i prostszych to TLEN. Ale jak chcesz mieć naprawdę niezawodny, oryginalny i funkcjonalny komunikator to pomyśl na Konnektem i Mirandą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temp. procka zmierzysz np. Everestem. Program podobny do GG? Jest ich pełno, jeden z lepszych i prostszych to TLEN. Ale jak chcesz mieć naprawdę niezawodny, oryginalny i funkcjonalny komunikator to pomyśl na Konnektem i Mirandą.

Aha ok dzieki a te programy dwa co zaproponowałes (Konnekt i Miranda) są płatne??? I czy można w nichimportować kontakty z gg??? ;)

Aha i jeszcze jedno pytanko, ktory ty program bardziej byś polecał??? Mirande czy konnekta??? I ktory jest mniej skomplikowany???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są darmowe, oczywiście import i te sprawy są. Ale to są bardzo skomplikowane programy, mi doprowadzenie Mirandy do stanu używalność zajęło cały dzień (a jestem dosyć oblatany w tych tematach). Jak chcesz dobry i mało skomplikowany komunikator lepszy (i to dużo od GG) bierz Tlena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie może jkaiś program podobny do GG oprocz Stefanan??? A drugie pytanie tez o program ale tym razem do mierzenia temperatury procka???

Co do procka, to polecam SpeedFan, mierzey nie tylko temeprature procesora :) A znacie jakiś dobry DZIAŁAjący program który konwertuje z RMVB do avi ?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są darmowe, oczywiście import i te sprawy są. Ale to są bardzo skomplikowane programy, mi doprowadzenie Mirandy do stanu używalność zajęło cały dzień (a jestem dosyć oblatany w tych tematach). Jak chcesz dobry i mało skomplikowany komunikator lepszy (i to dużo od GG) bierz Tlena.

Ok wielkie dz za rade. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam potrzebuje programu do mierzenia, to tym razem spróbuje tego everesta, w końcu trzeba próbować nowe programy, ale ja przez dłuższy czas miałem speedfana i był niezawodny, czasami szwankował ale takto dobry program....najlepiej nie miec speed fana ani everesta, najlepiej miec na obudowie wszsytko:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakis pogram do nieliniowej edycji wideo... Ale w ktorym bede mogl zmienic barwe nieba(tylko) i nie na chwile a na dluzszy okres, wiec niebo musi (a raczej zmiana barwy) poruszac sie z filmem:]

Mam vegasa ale w nim tego nie zorbie, za to co sadzicie o adobe after effects?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Byłem tak genialny, że z przyzwyczajenia zamiast kliknąć "delete" do wykasowania plików wcisnąłem "shift + delete" a przypadkiem w plikach które wykasowałem były bardzo ważne pliki.

Czy istnieje jakaś możliwość przywrócenia ich ? Jeżeli tak to jakim programem ? (i instrukcję dla debili bym prosił:P)

Z góry dzięki za szybką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakis dobry program do backupu maili, ustawien przegladarki i ulubionych jednoczesnie? Najbardziej zalezy mi jednak na tym, zeby zapisywal ustawienia Outlook Express'a takze zeby istnialy foldery stworzone przeze mnie i ich zawartosc.

Tylko nie OE Outlook czy jakos tak, byla pelna wersja kiedys w Ekspercie i z niej korzystam, ale nie potrafi zapisywac customowych folderow to raz, a dwa na skutek skandalicznej polityki producenta dostalismy nieprawidlowe klucze drugi raz z rzedu i nie mozna aktywowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio zacząłem się bawić w modyfikowanie pulpitu i bardzo mi się spodobało dockowanie różnych skrótów. Mam teraz darmowego ObjectDocka, ale on obsługuje tylko jeden pasek (a jak chcę więcej, to muszę zabulić).

Potrzebny byłby mi jeszcze jeden. Nie znacie jakiegoś darmowego odpowiednika, który daje możliwość wrzucenia na pulpit dwóch pasków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu do konwersji plików .avi do .3gp, tak żeby mój K750i mógł je odtworzyć.

Dodam, że najlepiej byłoby bez jakiegoś ograniczenia typu film max 2 minuty czy 2 MB.

Program sie nazywa Super, jest darmowy. Mozna go sciagnac stad:

http://forum.idg.pl/audio_wideo-f124-konwe...ki-t111528.html

Jest tu tez krotka instrukcja obslugi, w zasadzie niepotrzebna. Zmienisz nim spokojnie format filmu praktycznie na jaki chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.O, poprosiłbym o inny program, albo o instrukcję używania i instalacji wyżej wymienionego ;d

Nie jestem pewien czy tworzy partycje bez formatu, a co do instrukcji to musisz ściągnąć wypalić z nim płytkę, uruchomić z niej kompa, a dalej to już chyba sobie poradzisz. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...