Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedWolf

temat w którym pytamy o nazwy programów

Polecane posty

Witam! Czy nie wiecie na jakim programie można tworzyć ziny w stylu Tawerny RPG, lub Action Maga. Chciałbym się trochę tym pobawić :P Z góry dzięki.

notepad.exe ;) A tak na poważnie to dowolny program do tworzenia stron internetowych.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&amp...i+internetowych

Chciałbym zapewnić dla swojego blaszaka jak najlepszą ochronę przed wirami. Jak sądzicie, jaki antywirus jest najlepszy i godny zainstalowania na dysku?

Ja używam Avasta Home Edition + Spyware Doctor + Spybot S&D + Firewall wbudowany w Router i nie mam najmniejszych problemów.

Z innych programów antywirusowych doświadczenie mam tylko z Nortonem. Zapewnia całkiem duże bezpieczeństwo i ma bardzo dobry support. Niestety 'muli' trochę kompa no i nie jest darmowy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś rozbudowanego (darmowego) programu do katalogowania zawartości płyt CD/DVD. Dotychczas używałem OfflineCDBrowsera, ale to co oferuje niezbyt mi wystarcza - brakuje mi w nim opcji dodawania opisu do każdego skatalogowanego pliku (można opisywać tylko całe płyty), oczywiście przy wyszukiwaniu program powinien przeszukiwać także te opisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w programie VirtualDub dało się wycinać fragmenty filmu.

dzieki, wlasnie tego szukalem

Sprawa kolejna, jakim programem przerobie ten kilkusenkundowy moment z filmu na gif?

EDIT:

... pamietajac o tym, zeby gif ten zmiescil sie jako avek na tym forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo ! :P

Potrzebny mi program, ktory ma sluzyc jako lektor w pokazie slajdow robionym w Power Point'cie

Otoz chce zrobic cos takiego, by tekst, ktory bedzie pokazywal, dac do niego tekst czytany w formacie mp3 lecz nie wiem jakim programem to zrobic. Chcialem Ivona, lecz ona nie zapisuje tego w mp3 (poprawcie mnie, jezeli sie myle). I need help ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lordeon

A spróbuj wyrzucić z rejestru wszystko co związane z Nero a pliki usuń ręcznie. Następnie możesz już instalować nowe Nero ;D.

Nick Wazalski

Możesz włączyć czytanie w Ivonie i rejestrować dźwięk np. programem Audio Edit Magic. Potem powycinasz sobie potrzebne Ci fragmenty i zapiszesz w rozszerzeniu .mp3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Kiedyś w CDA dawno dawno temu pamiętam, iż umieściliście na jakiejś płytce program, dzięki któremu można było zwiększać jakieś liczby w grach. Można było np. sobie dodać kasy. Przypominacie sobie może o jaki programik chodzi smile.gif ? Bardzo jest mi potrzebny, gdyż odkurzyłem CM 01/02 i z tego co pamiętam tylko dzięki niemu mogłem sobie powiększyć majątek. To chyba był jakiś uniwersalny program. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc, dzięki pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...