Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Budda

Unreal Tournament

Polecane posty

Ok, jest czwórka. Ale by się przydała jeszcze dwójka. I byłoby sześć osób, idealnie na Team deathmatch, tryb rozgrywki, jaki chcę wykorzystać za pierwszym odpaleniem serwera.

Serwer startuje JUTRO o 20.00, tak żeby ci, którzy mają UT, a dopiero co wrócili do domu po weekendzie, mieli czas na aktualizację i przystąpienie do gry.

Mam nadzieję, że ci, którzy już mogą grać, jutro będą mieli czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierwszejszego, ale z patch'ami.

Dobra, jest 4 graczy nadal (nie zauważyłem, że Suteq na razie nie zagra.)

Tak więc dopóki nie będzie sześciu graczy, serwer nie zostaje odpalony (gra w 4 ni8e jest komfortowa, fakt, nie ma tłoku, ale to za wolno i nudno by było). Termin - do 9 września, potem gramy z taką ilością graczy, jaka jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, to mam chyba ten sam problem co Rankin, UT nie był mój, płyty nie wymagał to na dysku już został, co zresztą było warto bo na lanie jest kupa zabawy z botami. Nie idzie zrobić z tego jakiegoś obrazu czy cuś?

@Down

Na to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to jest nieodzowne, jak j3drz3j mi wyjaśnił.

OK, to jeśli się wszystko uporządkuje, to mamy... sześciu! Czyli wszystko by grało. Tylko czekam na potwierdzenie i muszę jeszcze przeprowadzić testy (cy będzie u Was wykrywać mój serw).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej - UT Universe. Powinno niedługo wyjść w Platynowej Kolekcji.

Jest sześciu!

Wszyscy grający, pamiętajcie, spatchujcie swoje egzemplarze (zamieszczone na poprzedniej stronie).

Serwer startuje JUTRO o 20-tej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na 90 procent będe ( wiadomo, może coś z lekcjami wypasć itd.)

A co wchodzi w skład Unreal Universe ?? Z tego co widze to wszystkie części, ale zastanawiam się ile to będzie w PK kosztować. BO sam ut3= 30 a antologia tyle samo więc razem sześćdziesiąt . Nie wiem co będzie się bardziej opłacało.

Hej, ale ty mówisz że tak ci się wydaje czy już gdzieś to było napisane że będzie powiedzmy za miesiąc ? Bo pół roku mi się nie chce czekać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam testy serwera.

Gracze, przygotujcie się.

Grający, hasło do serwera to CDAC (małe litery) - tak żeby, zanim się zalogujcie, nie wepchali się inni.

Jakby co, jestem dostępny na gg (mój profil)

SERWER WYSTARTOWAŁ!!!

jak na razie - pustki straszne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy pierwszej części UT (tej z '99). Jak chcecie się umawiać na grę w inne części, to dopisujcie się do odpowiednich tematów (gdyby takowych nie było, to stwórzcie, a ja zatwierdzę). Lepiej nie robić bałaganu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...