Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Budda

Unreal Tournament

Polecane posty

Mam pytanko: dlaczego nie mogę się połączyć z żadnym serwerem? Gra widzi serwery, ale przy każdym pokazuje "Connection filed". W "Network" jest na ISDN, ale próbowałem wszystkich możliwych ustawień i nic. Posiadam Neostrade 128 (BTW rzeczywiście połączenie 160kb/s). Jak narazie mogę sobie pograć tylko z botami, więc bardzo proszę o pomoc.

EDIT:

Zapomniałem powiedzieć, że lista serwerów jest wyświetlana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra była instalowana z oryginalnej płyty. A co do tego, że na piratach coś się chrzani, to czysty bullshit - na koloniach w zeszłym roku graliśmy na necie, na dziesięciu kompach, wszystko z jednej płyty było instalowane.

Generalnie to nie jest miejsce na takie pytania. Na forum jest dział pomoc, tam szukamy rozwiązania naszych problemów. Tu się umawiamy tylko na działające gierki. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam nadzieję że chodzi o Unreal Tournamenta :D

Wogóle czy ktoś używał programu o nazwie Hamachi? Podobno ma pomóc w rozgrywce sieciowej (nie nie kody ;) - jedynie nie zrywanie połączeń itp.) Nie raz było tak, że jak zakładałem serwer - osoby się dołączały, a po pewnym czasie pokazywł im się czerwony kwadracik i wywalało ich :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze jako fan UT poodpowiadam wam na wasze pytania:

1. Jesli masz: connection failed to znak ze probujesz grac w UT w sieci zaraz po zainstalowaniu. Ta gra wymaga minimalnie patcha 436. Ewentualnie 451 tez moze byc.

2. co do hamachi: ja regularnie korzystam z tego programu zeby pogrywac z qmplami w sieci. nie napotkalem zadnych problemow. a kickowanie twoich kumpli z sieci moze oznaczac slabe polaczenie.

3.Slowo o dobrych serwach do UT: to zalezy od preferowanej rozgrywki. Ja np. uwielbiam iCTF dlatego wybralem Quicknet i HQ clan server. Polecam. PS. iCTF - instagibCTF

Pozdrawiam

ps co do piratow: nie ma znaczenia czy oryginal czy pirat :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zakladam serwer, mam neo wiec jako polaczenie wybralem cable/dsl. Problem w tym, ze jak chcialem z kumplami popykac, okazalo sie, ze nie wyswietla mojego serwera. Coz mam czynic? (tylko prosze o konstruktywne rady, nie typu wypie***l neo za okno)

Peace 4 all gamer's!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów, to lepiej iść do działu "gry" i tam zadać odpowiednie pytanie.

Chociaż postaram się odpowiedzieć, ponieważ wiem o co chodzi (pod warunkiem że to UT'99 ;) ).

Ustawienia sieci w UT odnoszą się do prędkości a nie typu - jeśli masz neo wolniejszą niż 512 lepiej ustaw "ISDN".

A co do łączenia się, najlepiej łączyć się bezpośrednio z ip serwera i jeśli chcesz grać tylko z kumplami nie włączaj "advertise server". Wtedy nikt niepowołany się nie podłączy.

A wracając do głównego tematu tego topicu.

Mam dedykowany serwer UT na stałym adresie IP (DSL-TP 4Mbit/s) brakuje mi tylko chętnych do gry :) dobre warunki do gry powinny być dla ok 6-8 osób. Może nawet więcej jeśli będą chętni do testów.

Jeśli będzie zainteresowanie to podam adres IP i odpowiednio skonfiguruje serwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czwartek godzina: 19,43 kto chciałby sie zmieżyć ze mną jutro o tej samej poże w "UnrealTournament" jedną z moich ulubionych strzelanek!!!

Najlepiej jak nnapiszecie na numer gadu-gadu:2390669.

Tak będzie najłatwiej się dogadać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze po mnie tutaj juz nikt nie napisałe posta czyżby nikt tej stronki nie odwiedzał a pozatym nikt mi nie napisł na gadu-gadu ze chce grać a ja dalej daje taka oferte nie ważne kiedy jak ktoś ma ochote a ja jestem a kompie napisać albo tutaj albo na gadaczu i sobie pogramy mój numer gadu gadu to 2390669

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...