Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

Hitman: Silent Assassin

Polecane posty

Ja mam pytanie, grę przeszedłem ( i to nie raz :P ) i mam pytanie, czy w ostatniej misji chociaż RAZ udało wam się zgarotować jednego ze zbirów? Bo ja próbowałem na wszelkie sposoby i nic. W innych misjach taka akcja nie miała problemów, a tutaj nawet jak juz jestes blisko gościa to i tak zawsze cię wyczuje :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednego... już dobrze nie pamiętam, ale on przechodził koło jakiegoś wejścia, właściwie to chyba stał na warcie. Chłopak szedł spokojnie, a ja go przydusiłem od tyłu. Ale tylko jednego. Więcej się nie da.

Właściwie to zaraz jak go zabiłem wyskoczyło kllku i mnie zabiło. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, grę przeszedłem ( i to nie raz :P ) i mam pytanie, czy w ostatniej misji chociaż RAZ udało wam się zgarotować jednego ze zbirów? Bo ja próbowałem na wszelkie sposoby i nic. W innych misjach taka akcja nie miała problemów, a tutaj nawet jak juz jestes blisko gościa to i tak zawsze cię wyczuje :/

Teoretycznie to każdego można udusić, a praktycznie...Kolesie w kościele odpadają, bo wszyscy się nawzajem widzą, zostają ci koło kościoła. Próbowałem podejść jednego z kolesi na prawo od miejsca początku misji, ale dziwnym trafem zawsze się odwracał, gdy byłem bardzo blisko niego (jeszcze dwa - trzy kroki i udusiłbym). Poza tym można jeszcze chyba udusić kolesia spacerującego za drzwiami, chowając się za kolumną. A jeśli chodzi o tego na dole chodzącego to można zeskoczyć mu za plecy i to samo zrobić. Łatwo się to wszystko mówi, ale w praktyce trzeba mieć idealne wyczucie czasu...Mi się w każdym razie nigdy to nie udawało i zawsze po prostu przebiegałem im przed nosem, byle dobiec do szopy...A na Professionalu łatwe to nie jest...Tu wszystko zależy od celności zbirów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdiąłem trzech. :] Jednego chodzącego wolnym krokiem przy starcie, jednego za drzwiami przy punkcie startu i tego w ciasnym korytarzu. Ale szpan :twisted:

I pewnie miałeś range SA w tym etapie xD

Teoretycznie to każdego można udusić, a praktycznie..

no własnie o to mi chodzi, bo na wszystki sposoby próbowałem (nawet juz po przejsciu misji wczytałemn sobie save'a zeby popróbować jeszcze) i nie dało sie nawet tymi samymi sposobami co koledzy wyzej podali, a takie same pomysły miałem hehe. No cóż, może to tak trik, zeby za łatwo nie było :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, grę przeszedłem ( i to nie raz :P ) i mam pytanie, czy w ostatniej misji chociaż RAZ udało wam się zgarotować jednego ze zbirów? Bo ja próbowałem na wszelkie sposoby i nic. W innych misjach taka akcja nie miała problemów, a tutaj nawet jak juz jestes blisko gościa to i tak zawsze cię wyczuje :/

Mi się udało tylko jednego. To był gość przy bramie prowadzącej na schody, a potem do szopy. Podbiegłem do niego i ciach! Potem nie było okazji, bo zbiegło się kilku, wykończyli mnie trochę i później każdy strzał (snajperzy!) powodował mój zgon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy jestem w piatej misji (tam gdzie trzeba wysadzic sciane na koncu) i nie moge podlozyc tej bomby :/ jak ja upuszczam to zawsze wybucha nie wazne czy jest ARMED czy nie ma :/ please pomozcie miii, bo gra sie fajnie zapowiada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam podkładałem bombę od razu jak przechodziłem obok tego pomieszczenia. Kiedy już doszedłem do drugiego piętra piwnicy, detnowałem ładunek i czekałem aż straże sobie wyjdą ze ścieków. W międzyczasie ratowałem v.i.p.`a. Ale nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ta bomba wybuchała od razu po jej upuszczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych wersjach niestety tak jest i trzeba się z tym pogodzić. Tak samo w misji Shogun Showdawn - nie zawsze strażnicy cię od razu wykryją, a może się komuś trafić, że będzie nierozpoznawalny.

Mimo tego całą grę na SA da się przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonalem ta misje od nowa i juz bomba nie wybuchala przy upuszczeniu ale tej misji chyba sie nie da wykonac zeby uzyskac SA, mialem 2 wystrzelone strzaly (w ta szafe od kamer i generala) i zabitego jednego straznika (udusilem go) i na koncu mialem odrobine agresji :/ szlag mnie chcial trafic bo sie staralem na SA a tu [beeep]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonalem ta misje od nowa i juz bomba nie wybuchala przy upuszczeniu ale tej misji chyba sie nie da wykonac zeby uzyskac SA, mialem 2 wystrzelone strzaly (w ta szafe od kamer i generala) i zabitego jednego straznika (udusilem go) i na koncu mialem odrobine agresji :/ szlag mnie chcial trafic bo sie staralem na SA a tu [beeep]

Da się, da się...Uzyskałem SA na Proffesionalu. Przede wszystkim powinieneś oddać tylko jeden strzał - w bezpieczniki od kamer. Generała trzeba wykończyć garotą - zakładam, że wykończyłeś go przez weneckie lutro. Aby generał otworzył drzwi użyj pagera i telefonu, pager połóż pod drzwi z generałem, odejdź gdzieś i telefonem zadźwoń. Generał wyjdzie, weźmie pager, ale zapomni zamknąć drzwi. Przez dziurkę popatrz, kiedy się odwróci i uduś go. Co do tego strażnika - no, po prostu musisz się bez tego obejść jakoś (tzn. bez uduszenia go). Tą misje da się bez tego przejść - jedynie początek jest trochę trudniejszy, jeśli chodzi o strażników, potem działając w przebraniu jest już łatwo, wystarczy trzymać się z dala od rusków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy przejdzie sie gre mozna jakos wracac do wykonanych wczesniej misji, ale nie przez load game tylko przez tego laptopa zeby np wykonac pierwsza misje uzywajac tej [beeep]istej snajpy z przedostatniej misji :D , noi troche glupie ale jednak: jak wylaczyc ten pieprzony credits jak sie skonczy gre bo wszystko juz przeszlo a to sie dalej nie wylacza a esc nie dziala, wkurzylem sie i uzylem najlepszej kombinacji: ALT+F4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie da drugi raz przez laptopa, jedyny sposób to chyba tylko load. Ale przecież przez load też można kombinować z brońmi - po wybraniu misji jest potem ekran z uzbrojeniem i można wybierać wszystko, co się do tej pory zebrało i wziąść np. snajpere z przedostatniej misji do zabicia Dona. Z tymi creditsami nie wiem - tylko raz je widziałem i całe oglądnąłem. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze wszystko zrozumialem zeby dosatac karabin M4 trzeba wykonac 5 na SA ale trzeba je wykonac pod rzad? bo wykonalem misje 1,2,3,5 i ta w zamku (chyba shogun showdown czy jakos tak ) na SA i M4 jak nie bylo tak nie ma :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze wszystko zrozumialem zeby dosatac karabin M4 trzeba wykonac 5 na SA ale trzeba je wykonac pod rzad? bo wykonalem misje 1,2,3,5 i ta w zamku (chyba shogun showdown czy jakos tak ) na SA i M4 jak nie bylo tak nie ma :cry:

Nie - dowolnych pięć misji. Nie wiem może coś przeoczyłeś tzn. w jakiejś misji nie miałeś SA ? Ew. spróbuj przejść jeszcze jedną jakąś na SA, bo ja kiedyś tak miałem, że Obrzyna nie dali mi po dwóch misjach i dopiero zrobienie trzeciej na SA pomogło. A jak nie wyjdzie, to zrób czwartą i wtedy zobacz. Bazując na informacjach w necie raczej jest po dowolnych, a nie pod rząd pięciu misjach (muszę na tym bazować, bo ja i tak wszystkie misje na SA zaliczyłem, więc trudno mi powiedzieć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...