Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

Hitman: Silent Assassin

Polecane posty

Gość Eagle
To jest mój pierwszy Hitman i mam takie pytanie : Jak tu sie wogule szczela? Bo mi nie chce. Spluwe mam w ręce a on trzyma w dole.

Przosze o odp. bo jeśli chodzi o Hitmany to jem noob :cry:

No, wyciągasz broń i naciskasz lewy przycisk myszy. :wink: Ewentualnie jeszcze F1, żeby przejść do trybu FPP. No chyba, że coś zmieniałeś w sterowaniu, to wtedy zobacz do opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misją Temple City Ambush. Gdy docieram do mojego drugiego kontaktu (Smitha) powinna pojawić się standardowa scenka, po ktorej otrzymuję nowe zadanie. Ale u mnie nic takiego nie ma! Podchodzę do Smitha, a on nic! Powiem tylko, że oprócz wersji z CDA mam też starego pirata i na nim o dziwo nie mam takiego problemu. Wie ktoś może, co jest tego przyczyną?

EDIT: chciałbym tylko zakomunikować, że problem NIEAKTUALNY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
ja mam problem misja tubeway torpedo po właczeniu pagera wychodzi generał ale za każdym razem gdy próbuje go udusic garotą odrazu szczela (swoją drogą śmiesznie wyglada numer 47 jak dusi powietrze)

To poczekaj aż wróci znowu do tego pokoju i jak będzie odwrócony to uduś go wtedy. :) Wcześniej i tak byś tego samego nie zrobił, bo te drzwi były zamknięte. Jak rusek wyjdzie i weźmie ten pager, to jednocześnie nie zamknie za sobą drzwi, a to błąd...:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jeśli sie strzela to wtedy 3 strzały a to ranga profesional a nie SA:D już to zrobilem ale wpadlem na inny pomysł w tym pokoju obserwacyjnym jak sie żuci pager przy oknie to wtedy on pójdzie tam i łatwiej jest go udusić.Mam pytanie czy jak sie zaliczy już 5 misji zSA to nie ma wiecej broni ??.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
Mam pytanie czy jak sie zaliczy już 5 misji zSA to nie ma wiecej broni ??.

Bonusowych ? Na to wygląda...ale zawsze pozostaje zbieranie normalnych broni rozrzuconych po terenach misji. Też jest ciekawa czasami. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść tą misje Hidden Valley.Ide tak jak w poradniku ciezaruwki itd ale na koniec mam 2 alarmy i profesional.jeden alarm jest spowodowany nie przezemnie tzn.cieżąrówka potrąca ninje i alarm nie wiem co z tym zrobić:/.Acha nie zabjiam tego njniy co chodzi koło wejśćia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak usypiam gościa chloro czymś tam to on śpi całą misje czy po jakimś czasie się budzi ?

2. W misji w ktorej mam zabić panią doktor gdy ją zabijam wchodzi pacjent i misja jest nie zaliczona :? a pisze , że mam zaliczone tzn mam ptaszka przy laptopie w miejscu gdzie pisze , że mam nie zabijac ludzi :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak usypiam gościa chloro czymś tam to on śpi całą misje czy po jakimś czasie się budzi ?

Chloroform to się nazywa. Uśpona tym osoba budzi się po jakimś czasie. Im dłużej ją uzypałeś, tym dłużej będzie spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kosior
Czy jak usypiam gościa chloro czymś tam to on śpi całą misje czy po jakimś czasie się budzi ?

2. W misji w ktorej mam zabić panią doktor gdy ją zabijam wchodzi pacjent i misja jest nie zaliczona :? a pisze , że mam zaliczone tzn mam ptaszka przy laptopie w miejscu gdzie pisze , że mam nie zabijac ludzi :roll:

1:Nie on usypia na jakieś 10 sekund. Tak samo jak po uderzeniu pistoletem.

2:Chodzi o to że nikt nie może się dowiedziec że ona nie żyje. Schowaj się na jakiś czas w skrytce(ale nie tej zaznaczonej) i poczekaj aż pacjent pójdzie do innego pokoju, albo go zabij ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak usypiam gościa chloro czymś tam to on śpi całą misje czy po jakimś czasie się budzi ?

2. W misji w ktorej mam zabić panią doktor gdy ją zabijam wchodzi pacjent i misja jest nie zaliczona :? a pisze , że mam zaliczone tzn mam ptaszka przy laptopie w miejscu gdzie pisze , że mam nie zabijac ludzi :roll:

1:Nie on usypia na jakieś 10 sekund. Tak samo jak po uderzeniu pistoletem.

2:Chodzi o to że nikt nie może się dowiedziec że ona nie żyje. Schowaj się na jakiś czas w skrytce(ale nie tej zaznaczonej) i poczekaj aż pacjent pójdzie do innego pokoju, albo go zabij ;)

no właśnie jak zabijam kończe misje a się schowam :P ide dalej mordować :P narazie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak usypiam gościa chloro czymś tam to on śpi całą misje czy po jakimś czasie się budzi ?

Chloroform to się nazywa. Uśpona tym osoba budzi się po jakimś czasie. Im dłużej ją uzypałeś, tym dłużej będzie spać.

Tylko, że najlepiej usypiać gostków, gdy to jest ostateczność, lub zdążysz przed jego ocknięciem wykonać misję, bo nawet, gdy śpiącego wrzucisz do studzienki strażnicy będą go szukać. A gdy zabijesz go - nie. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on usypia na jakieś 10 sekund. Tak samo jak po uderzeniu pistoletem.

Na 10 sekun chyba jak dasz mu tylko powachac.Wydaje mi się ale jeszce musze to psarwdzić żę jedna starcza na 5 minut tzn. jak bedziesz usypial aż skończy ci sie buteleczka wtedy uśpisz go na 5 minut.

Mam problem bo mam jedno wolne miesce na śćianie jest ono tam gdzie amnestic i wsyztkie mooże help bo już chaiłbym skończyć tą gre :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
A gdy zabijesz go - nie.

Ale wtedy ranga Silent Assasin ulatnia się niezwykle szybko. Zresztą - dobry zabójca umie zakończyć misję przed pobudką takiego osobnika i wszczęciem alarmu. Ok to tyle gadania nie na temat. Jestem przy pewnej misji...tej po zabiciu ostatniego generała. I mam problem. Nie mogą się dostać do tej willi niezauważony, ma ktoś pomysły ? Aha nie piszczcie, żebym rozwalił wszystkich lub zabił kogoś po drodze, bo ja chce mieć najwyższą rangę. :wink:

Mam problem bo mam jedno wolne miesce na śćianie jest ono tam gdzie amnestic i wsyztkie mooże help bo już chaiłbym skończyć tą gre p

Z tego skrótu myślowego wnioskuje, że na ścianie nie ma Amhesthic. Hm, chyba bohater nosi to przy sobie, u mnie np. garoty nie ma, a jest w ekwipunku 47. :) A źle myślałem sorry - ale napisałeś to wyjątkowo niezrozumiale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w willi? no coz steward stoi tak ze nic tylko garote...mozna go uspic ale trzeba sie wtedy spieszyc...dojscie do willi wtedy (bocznym wejsciem przez garaz) no i w srodku pare reczy do zrobienia chwile trwa...

uduzenie stewerda nie kosztuje utraty SA :P

Mam problem bo mam jedno wolne miesce na śćianie jest ono tam gdzie amnestic i wsyztkie mooże help bo już chaiłbym skończyć tą gre p

moze chodzi Ci o noz bojowy u generala w misji Torpedo? (ja go przeoczylem:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o nuż bojowy dzięki.Na teren amabasdy można dostać sie przez takie małe drzwi w bramie odrazu jak sie skreca.Można uśpić albo zabic stewarda on ma klucz albo uzyc wytrych.Ten sposób jest o tyle dobry że nie trzeba sie przebierać i wtedy strażnicy nie robią problemu.Będąć już na przyjeciu ja uśpiłem pokojuwke za strune zażuciłęm na syzje genmerała potem poszedlem i poczekałem na ambasadora za drzwiami od drugiego pomoieszczenia i chloroflormem go uśpiłem brać teczke i w dłigą tlyko trzeba uważąć na agenta specnazu mieęzy budynkami ale łatwo go wyminąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, na zabicie generała jest przyjemniejszy sposób...w stroju kelnera wystarczy wejść do kuchni, wziąć kieliszek, dosypać trochę trucizny (z naszej skrzynki) i podejść do niego. Nasz miły znajomy weźmie, łapczywie wypije....i sayonara. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kosior
Heh, na zabicie generała jest przyjemniejszy sposób...w stroju kelnera wystarczy wejść do kuchni, wziąć kieliszek, dosypać trochę trucizny (z naszej skrzynki) i podejść do niego. Nasz miły znajomy weźmie, łapczywie wypije....i sayonara. :P

Tak, tylko że jest jeden klient(gośc), który co jakieś 5 minut wchodzi do łazienki, do której pobiegnie generał i tam umrze. Więc trzeba działa szybko. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem! Czy jest jakaś polonizacja do tej gry. Jeżeli tak to prosze podać adres strony z której można ją sciągnąć. Prosze o szybką odpowiedź. Z góry dzięki!!!

Szampon

Nii ma, weź się angola naucz, to bardzo łatwy język dla początkującego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...