Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

Hitman: Silent Assassin

Polecane posty

SA jesli masz checi nie jest wyjotkowo trudny do zdobycia...

w misji z ciezarowka mozesz tez uzyc kanalow...

ale tego ze ciezarowka przejechala zolnierza nie doswiadczylem..a przechodzilem te misje 2 razy (po ten gupi noz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
ale sie wkurzylem na tą misjie gdzie trzeba sie wkitrać na cięzaowke i przejechać przez tunel :/ zawsze rpofesional bo ciezaruwk a przejezdzala starznika i alarm:/

Kwestia szczęścia czy przejedzie strażnika ta ciężarówka czy nie. Czasami jest tak, czasami nie, czasami dwóch przejeżdza...Upierdliwy bug po prostu. Jestem świeżo po tej misji i wiem. Zresztą jak grasz na poziomie niższym niż professional to masz możliwość zrobienia save'a przed kontrolą. Jak koleś wpadnie pod koła - wczytujesz...Ja nie miałem możliwości save'a, ale jakoś przeszedłem tą misję bez alarmu. Aha jak chcesz to wcale nie musisz wskakiwać na trucka - możesz próbować iść śniegiem (czyli po dworze). Istne piekło - o ile snajperów da się przebraniem zmylić, to już żołnierzy pieszych - nie, trzeba chować się za drzewami i uważać na żołnierzy. Sam doszedłem gdzieś do połowy, potem wykitowałem. No i jeszcze możesz tunelem, ale cały czas pieszo, tutaj z kolei problem stanowią kolesie chodzący pomiędzy kolumnami zygzakiem. :) Ale IMO rzeczywiście najłatwiejszy sposób to ciężarówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kosior
A ja mam taki problem: jak używam chloroformu to gość, który niby powinien leżeć upada na sekundę i zaraz wstaje, tak że nie da się mu ubrania porwać, ani nic. To chyba nie jest normalne?

Nie to jest normalne. Ja zpoczątku też myślałem że to jakiś bug, ale...tak rzeczywiscie jest. Jedyny sposób to go zabic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest normalne. Ja zpoczątku też myślałem że to jakiś bug, ale...tak rzeczywiscie jest. Jedyny sposób to go zabic.

Ale w takim razie czemu w solucji wielokrotnie pisze: użyj chloroformu i zabierz strój? Bez tej możliwości uzyskanie rangi Silent Assasin staje się na ogół niemożliwe, gdyż trzeba misję ukończyć bez śmierci kogokolwiek poza głównymi celami. Być może to jakiś błąd tej wersji dołączonej do CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
Dobra, moje kolejne pytanie: jestem w misji At The Gates, mam wyłączyć jakiś generator czy coś takiego. Pierwszy z nich jest w boku tego zamczyska. I tu jest mój problem - tam jest strażnik. Owszem można go wykończyć - ale wykończyłem już kolesia patrolującego teren niedaleko początku, można go uśpić chloroformem - ale tego nie zabrałem na misję...:/ A sprzęt się wybierało przy misji Tracking Hayamato. Dobra - można znowu zacząć misję Tracking Hayamato - ale po przeżyciach z Hidden Valley nie mam zamiaru przechodzić tego jeszcze raz...No więc ma ktoś jakiś sensowny pomysł na ominięcie tego draba ? Lub też usunięcie w sposób bezbolesny - ale innego iż chloroform nie znam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kosior

No więc podejdź do niego i podbiegnie i zacznie sprawdzac twój ID. Szybko zajdz go od tylu(on sie nie odwroci) i walnij pistoletem w łeb. Potem jeszcze szybciej wylącz generator i starając się omijac jego wzrok i sanjperow(teraz beda strzelac) wejdz do zamczyska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można go uśpić chloroformem - ale tego nie zabrałem na misję...:/
?!?! Ty jesteś masochistą?! Bez chloroformu nie wybieraj się na ŻADNĄ misję! Nie kwalifikuje się do statysyk, więc bardzo dobrze się sprawdza. Spróbuj zrobić numer z uderzeniem kolby, ale nie wiem, czy ten Close Encounters zakwalifikuje Cię jeszcze do SA.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...mam problem w misji Tracking Hayamoto, większość z Was zapewne wie, na czym ona polega :]

otóż zrobiłem wszystko co trzeba tj. nadajnik i zatrutą rybę włożyłem do dania, pędzę do wyjścia i co? oczywiście wyjść nie mogę. Trzeba to danie dostarczyć osobiscie Hayamoto jr.? czy co innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
otóż zrobiłem wszystko co trzeba tj. nadajnik i zatrutą rybę włożyłem do dania, pędzę do wyjścia i co? oczywiście wyjść nie mogę. Trzeba to danie dostarczyć osobiscie Hayamoto jr.? czy co innego?

Hm, a do którego dania wrzuciłeś sprzęt cały ? Bo jest jedno bliżej tego kucharza i jedno dalej. Z tego co widziałem trzeba wrzucić wszystko po tego po prawej (dalszego od kucharza) - do lewego raz wrzuciłem i nic się nie działo. Jeśli tak zrobiłeś to poczekaj chwilę - powinien ktoś mu dostarczyć danie, jak tylko dostaniesz o tym info, to w nogi...

Ty jesteś masochistą?! Bez chloroformu nie wybieraj się na ŻADNĄ misję

Mądry polak po szkodzie...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem sterowniki 52.16 i mi wyskakuje kawalek czarnego ekranu i pisze Fatal Error Direct 3D: Unable to create device. Try changing resolution or color depth . probowałem zmienic rozdziake itd. i nic ciagle to samo

:idea:

Sądze że to wina directx'a, spróbój zainstalować jego najnowszą wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś masochistą?! Bez chloroformu nie wybieraj się na ŻADNĄ misję

Czasami można kogoś zabić w czasie misji i dalej mieć Silent Assasin. Ja tak dla przykładu u mafii zabiłem strażnika, zamiast uśpić go chloroformem i ,potem zabiłem dona od na koniec miałem Silent Assasin. W tym celu używałem mojej ulubionej broni, czyli kombat knife (zdobylem go w rosji, a potem powtarzałem misję na scycylii). IMHO combat knife jest bronią lepszą od garoty, bo po pierwsze zabija o wiele szybciej (garotą trzeba dłuuugo przyduszać, a nożem wystarczy jeden ciach). Po drugie jeśli ktoś się odwróci to masz jeszcze szansę go szybko zabić zanim ogłosi alarm.

AdeX>>>

Po pierwsze to nie możesz zabic kucharza,m bo wtedy służąca nie przyniesie. Najlepiej dać zatrutą rybę kiedy masz strój służby (leży w którymś pokoju zaznaczonym na mapie wykrzyknikiem), albo czekać aż kucharz wyjdzie (wiem, że wychodzi, ale nie sprawdziłem czy da się wtedy tam przekraść bez ubrania). Potem trzeba poczekać (najlepiej gdzies ukryty), aż służąca przeniesie żarcie do juniora, a on je zje (Wtedy dostaniesz 2 informacje o wykonaniu zadania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
no i nadal nie mogę przejść Tracking Hayamoto...próbowałem obu rozwiązań (z daniem po lewej i po prawej), ale w obu przypadkach efekt ten sam...

To jest przecież prosta misja...Po prostu nikogo po drodze nie zabijaj i najlepiej weź strój - jest on w drugim pokoju po prawem za kuchnią (zresztą zobaczysz - jest wykrzyknik). Aha czasami trzeba trochę poczekać, zanim Hayamoto Jr. padnie - ja czekałem około minuty, a raz od razu po wyjściu padł, trochę ciepliwości. Innych powodów dla których nie mógłbyś przejść misji nie widzę.

Czasami można kogoś zabić w czasie misji i dalej mieć Silent Assasin. Ja tak dla przykładu u mafii zabiłem strażnika, zamiast uśpić go chloroformem i ,potem zabiłem dona od na koniec miałem Silent Assasin. W tym celu używałem mojej ulubionej broni, czyli kombat knife (zdobylem go w rosji, a potem powtarzałem misję na scycylii). IMHO combat knife jest bronią lepszą od garoty, bo po pierwsze zabija o wiele szybciej (garotą trzeba dłuuugo przyduszać, a nożem wystarczy jeden ciach). Po drugie jeśli ktoś się odwróci to masz jeszcze szansę go szybko zabić zanim ogłosi alarm

Tak można w niektórych misjach zabić strażnika - jednak ja niepotrzebnie tego nie lubię robić. Zwykle uciszam klienta chloroformem lub omijam. Pierwszego wroga (nie licząc celów) zabiłem dopiero w Hidden Valley - bez jego stroju nigdy bym nie przeszedł tej misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją At the Gates.Jak zabijam pierwszego przeciwnika i dalej przechodzę przy innym wrogu już w stroju umarlaka to on do mnie krzyczy żebym się zatrzymał i sprawdza moje I.D.

Co to jest to I.D.?

Jak zaliczyć tą misję z rangą SA?I czy jak użyję kuszy to zdobędę rangę SA?

Pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
Mam problem z misją At the Gates.Jak zabijam pierwszego przeciwnika i dalej przechodzę przy innym wrogu już w stroju umarlaka to on do mnie krzyczy żebym się zatrzymał i sprawdza moje I.D.

Co to jest to I.D.?

Jak zaliczyć tą misję z rangą SA?I czy jak użyję kuszy to zdobędę rangę SA?

Pomóżcie!

Właśnie to jest trudność tej misji - unikaj jak ognia strażników ! Jeśli Cię zobaczy taki delikwent masz wykrycie pewne. Najlepiej omijaj ich wielkim łukiem. Wskazane to jest. To naprawdę jest najtrudniejsza misja jaką do tej pory grałem (a już niedużo do końca mam). Ale postaram się jakoś pomóc. Idź w stronę zamku, tam dostaniesz info, że trzeba wyłączyć generator, będzie on pokazany na mapie. Musisz tam uśpić strażnika (schowaj się za siatkę - mnie tam nigdy nie zobaczył) i jak się odwróci potraktuj go chloroformem. Wyłącz generator i idź do bramy (głównej) zamku. Tu chodzi koleś, poczekaj aż przejdzie i po prawej stronie są drzwi w drewnie, trudno je dostrzec. Wejdź tam skradając się. I tu jest najgorszy moment, nigdy nie przeszedłem tak, aby mnie ci snajperzy nie dojrzeli. Jak Cię zobaczą to BIEGEM przez te drzwi na górzę i szybko się gdzieś schowaj. Po prawej od tych drzwi jest drugi generator. Teraz powinna być taka ścieżka na górę, wejdź tam i przez drzwi, na końcu korytarza jest trzeci generator (nie ma go na mapie), popatrz przez dziurkę od klucza czy strażnik jest gdzieś w pobliżu, jeśli nie to biegnij do miejsca oznaczonego jako EXIT. Powinieneś sobie poradzić, skoro mi się udało. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić szejka jadącego limuzyną otoczoną przez żołnieży UN.

Próbowałem na różne sposoby od strzelania ze snajperki, do podbiegania do samochodu z shotgunem. Raz udało mi się go zabić i pojawił się napis mission failed;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
Jak zabić szejka jadącego limuzyną otoczoną przez żołnieży UN.

Próbowałem na różne sposoby od strzelania ze snajperki, do podbiegania do samochodu z shotgunem. Raz udało mi się go zabić i pojawił się napis mission failed;/

No więc. Jedynym chyba sposobem jest snajperka. Strzelaj z dachu świątyni. Najpierw strzel w jeepa jadącego z przodu, ale KONIECZNIE kiedy będzie już blisko bram. Tak żeby szejk był wystawiony na czysty strzał. Czyli żeby limuzyna stała prosto do bram miasta. To oblanie misji spowodowane były tym, że limuzyna zapewne był bokiem i strzeliłeś w kolesia KOŁO szejka, ale to jest zabronione. Do tej misji potrzeba kilku prób i dobrego oka przy strzelaniu. Stań na schodach, kucnij i po kilku próbach się uda. Tylko pamiętaj, aby celować jedynie w szejka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej misji z szejkiem ja zrobiłem to tak, że jak wejdziesz na budynek ten przy drodze, koło kolesia od którego dostałeś tą "rusznicę", to poczekaj aż limo przejedzie koło ciebie i będziesz widział tylnią szybę i samego szejka - wtedy strzel, a powinno go zabic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wlazlem na budynek przy drodze, ale strzelalem z bardzo daleka - jak tylko limo skrecilo w strone miasta - trzeba chwile poczekac zeby jeep nie zaslanial. Jesli dostales mission failed to znaczy, ze nie tego kolesia co trzeba zabiles. (BTW, zatluklem jednego zolnierza we wiosce wiec mialem przebranie.)

PS. Autentyk, ale z gory mowie ze nie jest politycznie poprawny.

Kumpel przechodzi wlasnie te misje i chce dostac Silent Asassin na koniec. Strzelil, szejk nie zyje wiec pedzi do exit'u, buch wioskowi go ostrzelali - jeden alarm za duzo. Drugi raz - spadl z budynku. Trzeci - nie trafil w limo. Kolejny raz - znow wiesniak go zdybal... n-ty raz - dostal kulke przy samym exicie. I slysze "p%$#$@e sk%%#$y!, k###a!, nie dziwne, ze Saddam im cala wioske zagazowal!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...