Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

Hitman: Silent Assassin

Polecane posty

To, że bomba od razu wybucha to błąd gry, wystarczy wczytać save lub zacząć misję od nowa i po kłopocie. Do bomby masz remote controller(pilot bomby) i wciśniesz po uprzednim oddaleniu się bomba wybucha. Bomby samochodowe wybuchają w określonych warunkach misji. np. po zakończeniu spotkania celów.

Mam taki problem: Przeszedłem grę, lecz nie znalazłem wszystkich broni(jak się gra na rambo w hitmana to tak jest :wink: ). Chciałem je wszystkie przetestować, tyle, że nie wiem gdzie są. Interesują mnie szczególnie 4 z nich. Podam mniej więcej ich wygląd i położenie w szopie. Jak ktoś wie, gdzie można je znaleźć to bardzo bym prosił o napisanie. Krzyż z tego co czytałem bez ingerencji w kod gry jest niemożliwy do zdobycia.

[*]Karabin znajdujący się po AK-47 podobny do m16

[*]Pistolet znajdujący się pod Desert Eagle posiadający tłumnik

[*]Obrzyn czyli shotgun dwustrzałowy.

[*]Snajperka podobna do Custom Rifle znajdująca się pod nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, sprawa jest o tyle ciężka że prawie wszystkie wymienione przez Ciebie bronie można zdobyć jedynie poprzez przejście konkretnych misji na poziomie Silent Assassin, czyli w całkowicie odwrotnym do preferowanego przez Ciebie stylu gry. Ten karabin podobny do M-16 to dokładnie M-4, można go zdobyć podczas misji Motorcade Interception i mają tą broń żołnierze ONZ, problem w tym że podczas tej misji nie można zabić żadnego z nich bo będzie po misji, więc pozostaje chloroform, ale to wciąż nie będzie proste zadanie. Innym sposobem jest przejście misji(chyba tych w Japonii, jeśli mnie pamięć nie myli) na SA, ale wszystkie muszą być zaliczone na tym poziomie. Ten pistolet z tłumikiem można zdobyć podczas ostatniej misji w Japonii(to chyba ten), jest w piwnicy na wystawie, obrzyn można otrzymać tylko przechodząc którąś misję na Silent Assassin(niestety nie pamiętam która to misja), a tej snajperki używają snajperzy na tych wieżach w Japonii, są to misje Hidden Valley i At the Gates, ale żeby tą broń zdobyć trzeba albo mieć farta(bo jak kropnie się snajpera to spluwa albo wypada z wieży na ziemię albo i nie), albo wykończyć gościa trzymającego ją w rękach gdy dotrze się do przedostatniej(At theGates) misji japońskiej i zamku, bo tam ma się bezpośredni do nich dostęp. Musisz tylko wypatrywać gości w białym stroju w oknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...