Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

Hitman: Silent Assassin

Polecane posty

Czy ktoś wie jak uniknąć alarmu po strzale ze snajperki w misji "st petersburg stakeout"?? Bo bardzo mnie to nurtuje. Chciałbym uzyskać note silent assassin w tej misji i dlatego chce wiedzieć.

Hm, ja miałem alarm po strzale. :wink: Po prostu słyszeli strzał i ogłosili alert. Ale oczywiście nie wiedzieli, że to ja strzelałem. I note SA miałem jak nic. Po prostu szybko zwiewaj, jak przechodzisz koło żołnierzy to szerokim łukiem omijaj i odwracaj się od nich. I nie biegaj przy nich. No i oczywiście kanałami proponuje wracać. To tyle ja nie miałem problemów, ze snajperką doszedłem do metra, bo chciałem ją mieć w kolekcji. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, kolejny statsiarz :? Ale wracając do tematu, ile i jakie bronie dostaje się za rangę silent assasin? Nie wiem czy tracić czas na ponowne przechodzenie tych samych misji.

o co Ci chodzi ? pomyliłem się i napisałem 2 takie same posty. Więc zdala ode mnie

a teraz wracając do tematu gry gdzie jest 3 generator w misji w której trzeba się dostać do zamku wyłączając 3 generatory?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak uruchomic kody w tej grze ??? Bo slyszalem ze jest jakas super snajpera i chcial bym ja szybko przetestowac :)

Wystarzy popatrzeć do solucji na płycie tam są kody, no ale się poświęce i zacytuję kawałek. :wink:

Jeśli Hitman 2 jest dla ciebie za trudny, możesz sobie pomóc, używając poniższego cheata. Otwórz plik: hitman2.ini (tylko – tak jak zwykle w takich sytuacjach - zrób wcześniej kopię), i pod linijką EnableConsole wpisz: EnableCheats1. (...) IOIGIVES – wszystkie przedmioty i bronie (podczas gry wpisz to)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz wracając do tematu gry gdzie jest 3 generator w misji w której trzeba się dostać do zamku wyłączając 3 generatory?

Po wyłączeniu dwóch generatorów lasery zostaną wyłączone.

Wejdź na teren zamku, ale bądź bardzo ostrożny, przy jednym wejściu jest 9 snajperów :o . W pomieszczeniu po lewej stronie powinieneś znaleźć trzeci generator. Potem zostaje już tylko szybko wykończyć cel. (ale nie za szybko, ninja są wszędzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Gdzie moge znalezc nóż bojowy?...ostatnia broń do kolekcji

Nóż bojowy ? Chyba ma go generał radziecki w misji Tubeway Torpedo...tak coś mi prześwituje. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solucja jest na krążku z grą, ale niech stracę. Musisz zabić garotą strażnika odlewającego się obok posesji, potem idziesz na tył rezydencji. Wchodzisz na drabinę, która prowadzi na dach i dusisz garotą dona/szefa/czym on tam był. Bierzesz od niego klucz, otwierasz drzwi w piwnicy i zmykasz, trzymając się z dalek od strażników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solucja do hitmana 2 jest na dvd z grą. Już wcześniej ktoś to pisał.

Bardzo latwo sie mowi - skorzystaj z solucji. Nie wspominam o takich rzeczach jak np. "Pozycje wszystkich trzech generatorów (włącznie z tym ukrytym) podałem na mapie." (cytat z opisu misji 8, z ktora mam problem) Z tym, ze do solucji nie bylo dolaczonych zdjec. Dlatego zapytam się jeszcze raz: Czy ktoś moze mi poradzic jak przejsc misje 8? Jak wspomnialem wczesniej jezeli chodze cicho i w przebraniu strzelaja do mnie snajperzy. A jesli przechodze misje "na rambo" pojawia sie komunikat, ze zostalem dostrzezony i misja konczy sie porazka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tez ustzrelic go ze snajpery i potem wejsc na dach i zabrac klucz.

>Eagle dzieki :) rzeczywiscie przeoczylem :P teraz wracam do jedynki...i czekam na trojke w cda :D

>Wojman niewiem w jakim moemencie jestes ale ta misja polega na przebierasz sie za zabitego starznika...jakiegos na poczatku i bieg od drzewka do drzewka...pod wieze do muru. nastepnie okrazasz zamek z lewej strony tak ze snajperzy Cie nie zauwaza. wylaczasz 1 generator.wchodzisz mozesz wejdz do pomieszczenia nad brama i rozpraw sie z ninja(niska ranga)..jesli ejstes dobry w hocki klocki z celownikiem :P i wylacz generator ...a jesli nie to obejdz druga strona ale uwazaj na snajpera i wylacz (jest na mapie). trzeci jest za : wejdz dzrwiami za toba tam bedzie trzeci zasilacz..a potem do wyjscia -wejscia do nastepnej misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo: czemu wysyłacie posty po 2-3 razy? :/

secundo: ja tam się nie przejmuję rangą; przechodzę misje tak, żeby czerpać z tego zabawę. Teraz jestem chyba w 7 czy 8 misji (ta z zamkiem w Japonii) i moja ranga ogolna to hatchet man :D szkoda, bo miałem cleaner, tylko mi się pogorszyło jak ostatnio miałem mass murderer :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...