Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

Hitman: Silent Assassin

Polecane posty

Jeśli na DVD nie było to na CD też nie... Nie ma tu czegoś jak "DVD-kowcy mają więcej więc CD-kowcy będą mieli po polsku".... a angielski jest naprawde łatwy do nauki...

Nie dość że jest łatwy do nauki, to jeszcze w grze nie ma 'zaawansowanego' angielskiego. W końcu co to za sztuka rozszyfrować "kill kogośtam" czy "escape gdzieśtam

". A dla tych, co w ogóle angielskiego nie znają, wystarczyłby słownik.

Dobra, żeby nie było offtopu: kiedy jest 'close encounter' i jak rozpoznać że coś takiego się stało? Bo jak pamiętam to już przy jednym nie można zdobyć 'silent assasin'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, żeby nie było offtopu: kiedy jest 'close encounter' i jak rozpoznać że coś takiego się stało? Bo jak pamiętam to już przy jednym nie można zdobyć 'silent assasin'.
Tłumacząc to - jest to bliskie starcie: gdy bijesz się na kolby pistoletów, lub (chyba) ciachasz nożem. Jeśli chodzi, czy Silent Assassin... - powiedz która misja, może pomogę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o problem z misją. Chciałem powiedzieć, że już przy jednym 'close encounter' niemożliwe staje się zdobycie silent assasin. Ale jak już jestem w temacie to spytam czy jak uśpię osobę to w statystykach figuruje ona tak jakbym ją zabił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kosior
Nie chodziło mi o problem z misją. Chciałem powiedzieć, że już przy jednym 'close encounter' niemożliwe staje się zdobycie silent assasin. Ale jak już jestem w temacie to spytam czy jak uśpię osobę to w statystykach figuruje ona tak jakbym ją zabił?

Nie tak jakbys zabil, ale chyba, powtarzam chyba, liczy się jako close encounter, które można mie tylko jedno dla silent assasin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
jaką macie ustawioną czułość myszy w hitmanie ?

Hm, dziwne pytanie...popatrzyłem w opcje i tam, gdzie jest mouse speed mam 8 na 20. Czyli aż tak czułej nie używam. Ciężko też nie chodzi, mi się dobrze gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<sprawdza w menu Hitmana 2, żeby nie kłamać> Ja mam na 18, bo nie lubię zataczać długich łuków myszą. To nic nie ma wspólnego z płynnością - na full detalach gra chodzi bez przerwy na 60 FPS`ach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 15/20.Aha co do zabicia generala trucizna w kiliszku jest mały problem a mianowicie mogą cie rozpoznać więc bez przebrania biegamy i chodzimy po amabsadzie gdzie chcemy.Jest jescze fajny sposub na ramboabjiamy dusimy czo co tam chcemy straznika na zewatrz wbjiamy po cichu dohodzimy do wejscisa i morduejmy jednego starznika wyszscy sie zlatują i rzeź:D :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kosior
Ja mam na 15/20.Aha co do zabicia generala trucizna w kiliszku jest mały problem a mianowicie mogą cie rozpoznać więc bez przebrania biegamy i chodzimy po amabsadzie gdzie chcemy.Jest jescze fajny sposub na ramboabjiamy dusimy czo co tam chcemy straznika na zewatrz wbjiamy po cichu dohodzimy do wejscisa i morduejmy jednego starznika wyszscy sie zlatują i rzeź:D :twisted:

No tak, ale wtedy, przynajmniej dla mnie, nie ma zabawy. Jak chcę sobie zrobi taką rzeź to odpalam Q3, albo Painkillera. Hitman jest po to zeby, jak podtytuł mówi(silent assasin) byc cichym zabójcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zę do nowej myszki cięzko sie przyzwyczaić przyznam ci racje.aha co robicie zeby sie pobawić w hitmanie ja np.odpalam sobie 1 misje wbjiam na rambo zabjie wszytkich wytrace bro downowi i ganiam za nim po calyej wili :twisted: a jak go zabjie to robie demolke lampy rozbjiam rybki w basenie zabjiam i zaciagma wszytkie trupy do basenu :D :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
Co do tej misji z Donem: jeśli nie zauważyliście, to w garażu z samochodem jest R93 Sniper, cenniejsza, niźli kij golfowy, lub strzelba.

Zauważyłem. :) Przy okazji też, jak ktoś preferuje bardziej zdecydowane metody to można nim sprzątnąć Dona, jedyny problem stanowi potem zabranie klucza z ciała, no i to, że o SA można pomarzyć. Jeśli jesteśmy już przy kijach i karabinach snajperskich to jeden szybki question. Załóżmy, że jestem w misji z zabiciem Dona i przechodzę ją zbierając karabin snajperski i ocenę SA. No, ale kija nie mam, a to jest unikatowana broń. Wiem, że misję można powtórzyć, ale czy po pierwsze jak ją przejdę to dalej będę miał ten karabin w "zbrojowni" i czy jak zdobędę go metodą Rambo, to będzie do ogólnych statystyk liczona ocena SA czy najniższa ranga. Pytam się, bo chce zebrać cały sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dość dziwny - jak się wpisuje cheat na nieśmiertelność w tej wersji gry z CDA?

Dodałem linijkę EnableCheats 1 i... nie działają mi kody podane w solucji (ioirulez, ioigives itp.) a działają te z dema (na wszystkie bronie: giveall, nieskończone ammo: infammo).

Kod na nieśmiertelność nie działa także ten z dema (god1).

Co jest grane? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dość dziwny - jak się wpisuje cheat na nieśmiertelność w tej wersji gry z CDA?

Dodałem linijkę EnableCheats 1 i... nie działają mi kody podane w solucji (ioirulez, ioigives itp.) a działają te z dema (na wszystkie bronie: giveall, nieskończone ammo: infammo).

Kod na nieśmiertelność nie działa także ten z dema (god1).

Co jest grane? :P

Być może trza zrobić spację pomiędzy god a 1? :D . Ale graj bez kodów, wtedy satysfakcja większa, są emocje. No i gra się dłużej uczciwie, a dzięki temu mamy więcej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy już przy kijach i karabinach snajperskich to jeden szybki question. Załóżmy, że jestem w misji z zabiciem Dona i przechodzę ją zbierając karabin snajperski i ocenę SA. No, ale kija nie mam, a to jest unikatowana broń. Wiem, że misję można powtórzyć, ale czy po pierwsze jak ją przejdę to dalej będę miał ten karabin w "zbrojowni" i czy jak zdobędę go metodą Rambo, to będzie do ogólnych statystyk liczona ocena SA czy najniższa ranga. Pytam się, bo chce zebrać cały sprzęt.
Hmm... Wiem, o co Ci chodzi i myślę, że jest to do wykonania, ale najpierw przejdź całą grę (tzn. wszystkie misje prócz ostatniej) jak najlepiej, a później odpal np. pierwszego save`a z misji: "At the gates", kliknij "Missions", wybierz tą, która Cię interesuje i zbieraj co chcesz i ile chcesz. Prawdopodobnie popusej sobie całkowite staty (Overall), ale chyba* nic się nie dostaje za posiadanie na końcu gry w Overallu Silent Assassin.

* Jeśli jest inaczej, to proszę mnie poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ta snajperka w2000 jest w jakiejś misji oprucz tej w ambasadzie tzn czy leży ona lzuem bo ja chacilbym ją mieć a własnie nie weim jak to jest z tymi misjiami i ich ponownym przejsciem.aha kji chyba można zdobyć z rnagą sA bo ktoś cześniej powiedzial żę czeka sie pod rzwiami az jakiś sttrażnik gdzieś pujdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
mam pytanie czy ta snajperka w2000 jest w jakiejś misji oprucz tej w ambasadzie tzn czy leży ona lzuem bo ja chacilbym ją mieć a własnie nie weim jak to jest z tymi misjiami i ich ponownym przejsciem.aha kji chyba można zdobyć z rnagą sA bo ktoś cześniej powiedzial żę czeka sie pod rzwiami az jakiś sttrażnik gdzieś pujdzie

Nie przeszedłem wszystkich misji, ale od czego są strony o Hitmanie ? :wink: No więc zasięgnąłem info - i jest jeszcze w misji St. Peterburg Revisited, ma ją jakiś klon, który chce zabić gracza. Jest w budynku Pushkina (czyli chyba tam, gdzie był generał do zestrzelenia w II misji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
A zna ktoś stronę z solucją opisującą jak przejść wszystkie misje z rangą SA?

No cóż najlepiej samemu przejść. :wink: No dobra, żeby ktoś nie mówił, że nie udzielam pomocy - proszę bardzo znam taką stronę . Wchodzisz w pomoc => Hitman 2 => konkretna misja. Chociaż ja radzę przechodzić samemu. Robię to teraz na najwyższym poziomie trudności i muszę przyznać, że łatwo nie jest, ale satysfakcja jest wielka jak się przejdzie na SA. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eagle jeśli naprawde sam prubujesz przechodzic misije z rangą Sa bez chitów i solucji to szacun bo ja przechodzilem ale sie wkurzylem na tą misjie gdzie trzeba sie wkitrać na cięzaowke i przejechać przez tunel :/ zawsze rpofesional bo ciezaruwk a przejezdzala starznika i alarm:/, a co odo snajperki znalzalo sie na wyjście z nią po cichu po prsotu chlorflormem dsuimy jdnego strazniak ktury sie przypaleta i viola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...