Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

Hitman: Silent Assassin

Polecane posty

Well, jesli jestes bardzo uparty, masz czas i miejsce na dysku to mozesz zrobic tak : bierzesz frapsa, nagrywasz filmik z gry razem z audio wylaczajac wszystko poza muza zeby nic nie halasowalo i nie zaklocilo. Potem bierzesz taki filmik i otwierasz go w goldwave, cooledit (wpisz w goglach, maja wersje trialowe) czy innym programie do ciecia muzyki. On oddzieli audio od video i mozesz zapisac jako .mp3.

Wbrew pozorom to banalnie proste, tyle ze filmiki z frapsa sa GIGANTYCZNE, bo on nie kompresuje.

Tylko co z prawami autorskimi ? ;):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie dotyczące tego jak eksportować muzykę z gry, już nie chrumkanie świń (znalazłem lepsze dźwięki prosiaków) ale tą świetną muzykę Jespera Kyd'a, czekam niecierpliwie...

Wiem, że cię zszokuje... Klick!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko takie małe pytańko:

Za co dokładnie dostaje się rangę Silent Assaissn ?

Bo jak narazie jestem w misji "Tubway Torpedo" i udało mi się z wszystkich poprzednich zdobyć tą właśnie rangę :D Ale nie wiem właśnie co mogę zrobić, a czego nie ? Rozumiem, że nie można zabić nikogo oprócz celu i jednego strażnika(?) - a czy można używać pistoletu z tłumikiem ? Bo poprzednio używałem tylko garoty, ale niektóre sytuacje przydało by się załatwić pistoletem :wink:

Aha i czy po każdej misji z Silent Assassinem dostaje się broń ? Bo ja zdobyłem tylko dwie:

- obrzyna

- Ballersy SD :twisted: (świetna broń)

Jednak w poprzedniej misji nie dostałem guna ? Czy tak ma być ?

Heh wiem, że są to troszke upierdliwe pytania, ale byłbym wdzięczny za odpowiedz :arrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co dokładnie dostaje się rangę Silent Assaissn ?
Krótko rzecz ujmując: za najcichsze ukończnie pomyślnie zadania.

Nieco bardziej rozwinięcie: Nie strzelać niepotrzebnie; używaj struny, noży; nie wznudzaj alarmów; nikogo nie zabijaj, jeśli nie trzeba. Z moich obserwacji czas nie ma tu znaczenia.

PS. Cel (czerwone kółeczko na mapie) nie jest zaliczany do statystyk po misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pomysł jak przejść misję 8 o nazwie At The Gates? Próbowałem przechodzić po cichutku, jednak w pewnym momencie nie wiedzieć czemu zaczęli do mnie strzelać snajperzy, mimo iż jestem w przebraniu i staram sie nie robic hałasu. Próbowałem przejść też tę misję "Na Rambo", ale po zabiciu strażników pojawiał się komunikat, że wróg dowiedział się o moich poczynaniach. Za chwilę pojawia się kolejny komunikat - misja zakończona niepowodzeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak narazie jestem w misji "Tubway Torpedo" i udało mi się z wszystkich poprzednich zdobyć tą właśnie rangę Ale nie wiem właśnie co mogę zrobić, a czego nie ? Rozumiem, że nie można zabić nikogo oprócz celu i jednego strażnika(?)

Hm, zabicie jednego strażnika chyba już powoduje zjechanie do rangi Professional. A Tubway Torpedo przeszedłem nie zabijając nikogo oprócz generała. Ale chyba uśpić można jednego, bo w poprzedniej (3) misji kierowcę uśpiłem i dalej Silent Assasin.

Z moich obserwacji czas nie ma tu znaczenia.

Na pewno nie ma znaczenia. Jak przechodzę misję pierwszą (tj. z zabiciem Dona), to zwykle trochę się trudzę, tak aby zdobył najwyższą rangę i kij golfowy. Ale aby to zrobić, trzeba zwykle czekać aż jakiś strażnik gdzieś na chwilę odejdzie, a to trochę trwa. Zresztą zwykle przechodzę ją bez kija w 5 min, a ze zdobyciem kija w prawie 11 i zawsze taka sama ranga. Czyli czas jest bez znaczenia i służy statystyce tylko.:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kij golfowy
Heh, zbieranie żelastwa... skąd ja to znam... chlip... Niestety wiem, co się stanie na końcu Hitmana, ale nawet spojlera nie zapodam. Chyba, że ktoś będzie bardzo chciał. Powiem tylko tyle, że lepiej będzie, jak weźmiecie dwururkę. :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jak w 1 misji zeebralem shotguna a w drugiej wyzucilem zeby wziac snajperke to on jest potem na tej scianie czy nie ???

Szczerze mówiąc, nie próbowałem takiego rozwiązania, ja zawsze sprzęt, który biorę na misję, donosze także na jej koniec. Ale nawet jeśli ginie Shotgun z tej ściany, to możesz od początku zacząć misję (wrócić do sanktuarium i tam, gdzie jest ekran z ekwipunkiem) i zwyczajnie nie brać ze sobą Shotgana, bo zupełnie do niczego w tej misji potrzebny nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wracając do tematu, ile i jakie bronie dostaje się za rangę silent assasin? Nie wiem czy tracić czas na ponowne przechodzenie tych samych misji.

Pisałem już to. Za 1 misję z wynikiem Silent Assasin (nienależnie, która to jest) dostajesz przyciszane Ballersy SD, po dwóch Obrzyna, a po pięciu M4. W sumie najlepiej te dwie pierwsze bronie załatwić już w pierwszych dwóch misjach, bo są łatwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest spolsczenie do tej gry :?: :roll:

Z tego co wiem to spolszczenia nie :( osobiście miałem kiedyś jakies nieoficjanle, ale to tragedia była, tłumacz nawet raz nazwał Hitmana numerem 74 :? a nie 47. Nie polecam, a tak w ogole to nawet nie pamietam skad je mialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedzi. Jednak nie rozumiem ostatniej rzeczy(naprawdę ostatniej :D ): czy aby zdobyć M4 - trzeba przejść pięć misji pod rząd na silent assassinie, czy też wystarczy skończyć pięć misji dowolonych na tej randze ?

PS: I tak jestem już w misji "Tracking Hay...cośtam", więc jeśli trzeba pod rząd to... trudno :) Oczywiście w Tubway Torpedo nie zdobyłem Silenta, nie wiem czemu - nie zabiłem nikogo, oprócz generała(i to garotą!), a w statsach pisało mi, że mam troszeczkę agresji(Proffesional) - wystrzeliłem 4 pociski... w serwer, czyżby to było przyczyną ?? :) Alarm miałem tylko jeden... jak wysadziłem ścianę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedzi. Jednak nie rozumiem ostatniej rzeczy(naprawdę ostatniej ): czy aby zdobyć M4 - trzeba przejść pięć misji pod rząd na silent assassinie, czy też wystarczy skończyć pięć misji dowolonych na tej randze ?

PS: I tak jestem już w misji "Tracking Hay...cośtam", więc jeśli trzeba pod rząd to... trudno Oczywiście w Tubway Torpedo nie zdobyłem Silenta, nie wiem czemu - nie zabiłem nikogo, oprócz generała(i to garotą!), a w statsach pisało mi, że mam troszeczkę agresji(Proffesional) - wystrzeliłem 4 pociski... w serwer, czyżby to było przyczyną ?? Alarm miałem tylko jeden... jak wysadziłem ścianę...

Dowolnych misji...tak samo jest z Obrzynem i Ballersami...hm, może to wina tych 4 pocisków ? Ja miałem na Silenta alarm (po wysadzeniu ściany), ale wystrzeliłem tylko jeden pocisk (w serwerowni). Coś mi mówi, że to tego wina...

Czytałem że jest broń która została usunięta z gry ( różaniec ). Czy ktoś wie jak go odblokować???

Kodami można...są w tym poradniku na płycie CDA na samym końcu...ale jakiekolwiek próby użycia kończą się zwisem. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...