Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

GUILTY GEAR X2 - RELOAD

Polecane posty

a po kiego grzyba ludzie w Boxie naparzaja sie po mordach? Po kiego grzyba w kickboxie naparzaja sie po mordach? PO KIEGO GRZYBA w SUMO naparzaja sie po mordach? :P Pomysl... A zreszta sa zli i dobrzy kazdy chce wygrac :P A tak nawiasem (Guilty Gear to najlepsza moim zdaniem bijatyka w jaka gralem jak juz wspominalem... Smieszna duzo ciosow postaci itp... wszystko co trza)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po kiego grzyba ludzie w Boxie naparzaja sie po mordach? Po kiego grzyba w kickboxie naparzaja sie po mordach? PO KIEGO GRZYBA w SUMO naparzaja sie po mordach? :P Pomysl... A zreszta sa zli i dobrzy kazdy chce wygrac :P A tak nawiasem (Guilty Gear to najlepsza moim zdaniem bijatyka w jaka gralem jak juz wspominalem... Smieszna duzo ciosow postaci itp... wszystko co trza)

Brutalność jest częścią ludzkiej natury, której na razie nie potrafimy zwalczyć. Jeśli idzie o kwestię dobro vs zło w GG, to ja obstaję za złymi, a sam gram królową złych, czyli nikim innym jak Justice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Kakusei Sol i Kakusei Ky. Przejdź w Faktory GGBoost na Normalu zdobywając 1,400,000 pkt nie używając punktów z misji. Na końcu będziesz mógł (wyjątkowo) wrócić do bazy w tej chwili. Wybierz NO i walczysz z Giant Robo Ky. Jeśli masz wcześniej odblokowanych Sola i Ky'a EX to po pokonaniu Giant Robo Ky'a masz odblokowane postacie Kakusei Sol i Ky. Wybiera się je najeżdżając na postać i trzeba pacnąć spacje dwa razy. Obok postaci powinny być 2 medale. I tyle :twisted: . I jeszcze jakby ktoś szukał czegoś dotyczącego Faktory http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/gu...ps2_factory.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutalność jest częścią ludzkiej natury, której na razie nie potrafimy zwalczyć. Jeśli idzie o kwestię dobro vs zło w GG, to ja obstaję za złymi, a sam gram królową złych, czyli nikim innym jak Justice.

Typowy podział na "dobrych" i "złych" w GG? Moim zdaniem takowego nie ma. Wydaje mi się, że zaszufladkować można tylko Ky'a, Dizzy, Kliff'a i Justice. Reszta ma po prostu różne cele i różne metody (No bo kto nazwie Venom'a i Johnny'ego złymi? Kto nazwie Jam i Anji'ego dobrymi? No, kto?)

W ogóle nie ma (prócz Justice) postaci złych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom może i należy do gildii zabójców, ale ciągle próbuje przywrucić swojego dawnego mistrza Zato-1 do życia, ponieważ został opanowany przez pasożyta Eddiego. Więc nie jest to do końca postać zła. A Edddiemu zależy tylko na istnieniu (znalezieniu wiecznego żywiciela, np. Sharon - żona Slayera) i nie przejawia żadnych większych ambicjii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła, to była pisownia twojego przedostatniego słowa w powyższym poście 8). Dla ścisłości. Venom z początku był człowiekiem, który mimo talentu, nie był materiałem na zabójcę. Po tym, jak Zato uratował mu życie, odwołując wyrok śmierci na niego, za co Venom przyrzekł mu wieczne posłuszeństwo. Zato jest chyba zły, ale bez poznania jego pełnej historii nie jesteśmy w stanie tego orzec na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Zato był zły czy nie to już raczej niezbyt istotne... no, chyba że Venom go jakoś jednak do życia przywróci.

Za to jakoś dziwnie, że nikt I-No do złych nie dopisał.

Chociaż z drugiej strony... jak to było? Nie zrzucaj na złą wolę tego, co równie łatwo można zrzucić na głupotę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o przywrócenie Zato do życia, to miało to miejsce tylko w Sesji GG. Masz jednak rację, mówiąc o I-no. Według mnie, I-no nie jest zła, tylko pokręcona. Właściwie, dopóki jej nie poznamy, dopóty jej nie zrozumiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chodzi ci czasem o Dizzy. "Ten facet" zamknął wtedy I-no w czymś, co przypominało bańkę i odesłał Dizzy do przyjaciół.

Słyszałem, że powstaje nowa gra GG. Jeśli dobrze pójdzie, to może uświadczymy w niej wszystkie postacie z serii. Ja najbardziej jednak chciałbym zobaczyć Raven'a w akcji, bo gość musi być dobry, skoro ma taki wygląd i pracuje dla "Tego faceta".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym przypadku faktycznie Szef jej przylał i zapakował gdzieś, co by ochłonęła... w innej wersji nieco za bardzo wkurzyła Dizzy, i ta chwilowo zapomniała o stosowaniu mocy z umiarem i tym podobnych sprawach...

W sumie w tym pierwszym przypadku I-No chyba lepiej skończyła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...