Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

GUILTY GEAR X2 - RELOAD

Polecane posty

oj zycie chyba nie jest az tak piekne :D

Tak sie wlasnie zastanawiam czy kontynuowac "zbieranie" cda ;] ostatnio szkoda mi kasy poniewaz co uzbieram to musze na cda wydac a reszta co zostanie to sie szybko rozejdzie ale jakby dali slasha to na 100% bym kupil ;] chocby pod grozba straty obiadow przez nastepny tydzien ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko to xD.

Jeżeli chodzi o Instant Kille, to chciałem dodać, że jeżeli nie masz napełnionego paska tension, a nie używasz tej techini, spada ci życie. I to bardzo szybko.

Drugą wadą jest to, że jeżeli atak chybi(przeciwnik ucieknie) albo zostanie zablokowany(przeciwnik nie straci ani jednego punktu życia) to pasek tension ci znika. Co za tym idzie, nie możesz używać wzmocnionej obrony, ani ataków tension. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pyta wlasnie robie 2 sciezke Ky i zabijam 4 przeciwnika w mniej niz 30 sek a i tak nie dalej podazam 1 sciezka :/ pomocy musze odblokowac dostep do 3 sciezki dla chipa ;D

EDIT: Juz zrobilem 3 sciezke dla Ky ;] ale nasuwa mi sie nastepne pytanie jak wlaczyc wersje gold a jak wersje black? (gram na wlasnych ust klawy wiec jakby ktos mogl to niech napisze np. r1 + square albo cosik w tym stylu ;D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pyta wlasnie robie 2 sciezke Ky i zabijam 4 przeciwnika w mniej niz 30 sek a i tak nie dalej podazam 1 sciezka :/ pomocy musze odblokowac dostep do 3 sciezki dla chipa ;D

EDIT: Juz zrobilem 3 sciezke dla Ky ;] ale nasuwa mi sie nastepne pytanie jak wlaczyc wersje gold a jak wersje black? (gram na wlasnych ust klawy wiec jakby ktos mogl to niech napisze np. r1 + square albo cosik w tym stylu ;D)

Path 2

== DON'T use "Instant Kill" on the fight against Anji

== finish the fight against Baiken in LESS than 30 seconds

Musisz pokonać baiken w mniej niż 30 sekund.

Jeżeli chodzi o wersję postaci, to raczej ci nie pomogę. Ja gram na "normalnych ustawieniach" klawiatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT3: (wykasowalem reszte posta poniewaz dalem juz sobie rade z tym problemem)

Czy order soul i order ky sa dostepni w gg reload albo isuka?

Czym one sie roznia od podstawowych wersji?

Bo wlasnie zobaczylem order soula na

filmiku

i juz nie moge sie doczekac guilty geara slash na PC :D

EDIT4: heh... zapomnialem. Jaka jest najnowsza wersja guilty geara?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO "SR":

O jaką sesje chodzi? (za bardzo się na tym nie znam, bo wogule... co to jest?)

DO: "Innych"

Jest jakiś patch, dzięki któremu można grać Robo-Ky'em w stroy mode?

1. Nie jestem SR, ale chyba mogę ci powiedzieć: zajżyj na forum Sesja RPG, temat "Sesja Guilty Gear RPG". Jeśli czujesz się na siłach, by odegrać którąś z postaci GG, to pisz do SR prywatną i poproś o dołączenie do sesji. Jeśli naprawdę nie wiesz o co chodzi w RPG, to przejrzyj dział Sesja RPG, a szybko załapiesz.

2. Nie słyszałem o takowym i wątpię, by takowy był. Ta gra to konwersja z konsoli, a one chyba nie mają takich add-on'ów.

A teraz moje pytanie: jakie gry z serii Guilty Gear wyszły na PC-ta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh z tego co wiem to wersje x,x2 reload,isuka ;]

Demo "x" znalazlem na jakims starym krazku z cda i odrazu sie w tej grze zakochalem ;] Jakis czas pozniej do cda dodali Isuke i bylem bardzo szczesliwy a jak dali reload to juz calkiem ^^

PS. zna ktos moze jakis link z renderem Chippa? albo innych postaci z guilty geara? ja znalazlem tylko te na planet renders ale akurat nie te co mi sa potrzebne ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bethezer:

Guilty Gear X

Less than a year later there were reports of a newly discovered commander Gear. Fearing the start of another war once again, the United Nations held another tournament, offering a prize of 500,000 World Dollars for the destruction of this new Gear.

The Gear in question turned out to be a girl named Dizzy, who, while very powerful, had no desire to wage war or needlessly hurt others. She was defeated but spared by Sol Badguy; soon after, she was found by Ky Kiske, the charismatic police chief of the United Nations and ex-chief of the Sacred Order of Holy Knights. He soon entrusted care of Dizzy to Johnny, the leader of the Jellyfish air pirates, who then welcomed her as one of their own. Meanwhile, the bounty hunter and struggling chef Jam Kuradoberi arranged to take credit for Dizzy's disappearance and collected the reward in order to finance her restaurant.

Czyli Dizzy dołącza do Johnny'ego i May - więc to GGX. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W sumie, ładny obrazek. xD

Własnie zauważyłem, że ma wyjść "Guilty Gear Judgment"... Nie cieszcie się, bo na PSP...

Aha, czy byłą ta wojna? Bo obejrzałem filmik z GGX(w sumie mogli by zrobić anime o GG... no ale mówi się trudno) ale nie zrozumiałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bethezer

Piszę to tutaj, bo może ktoś będzie chciał mnie poprawić.

Z trailera z gry wnioskuję, że w czasie trwania wojny, którą można z powodzeniem można określić mianem światowej, odkryto w jakiś sposób nowe, niewyczerpane i ogólnodostępne źrudło energii, jakim była magia. Mimo tego, wojna trwała dalej. W celu jej zakończenia stworzono nowy typ broni biolegicznej, znany potem jako Gears. Nie wiem jakie były początki udziału Gears, ale wszyscy chyba wiemy, jakie były jej następstwa. Justice wymówiła posłuszeństwo ludziom, a co za tym idzie, Gears rozpoczęli ponad 100 letnią wojnę z ludzkością, która zakończyła się zwycięstwem ludzi w chwili, gdy Sol zabił Justice. Z patha Sol'a można wyczytać jeszcze, że Sol, That Man i Justice są tymi, którzy byli na począdku i tylko oni tak naprawdę znają całą prawdę o wydarzeniach przeszłości.

DO "SR":

O jaką sesje chodzi? (za bardzo się na tym nie znam, bo wogule... co to jest?)

DO: "Innych"

Jest jakiś patch, dzięki któremu można grać Robo-Ky'em w stroy mode?

1. boromir_blitz już ci powiedział o co chodzi z sesją. Jak na razie nie mam żadnych postów z negatywną opinią o mojej sesji, więc wnioskuję, że ludziom się podoba.

2. Robo-Ky nie ma własnych pathów, ponieważ nie jest w pełni samodzielną jednostką (narazie nie jest 8)), ale za to jest obecny w praktycznie każdej historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś ten filmik(z GGX)? Bo na nim Baiken(jako dziecko[teraz wiem, skąd ma tę bliznę na oku]) patrzy się na oddział jakiś stworzeń(z krzywymi zębam, nie śmiać się, to jest jedyny szczegół, jaki jestem w stanie teraz prztoczyć) z którymi jest "That man". Czym są te stworzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym, ale sam przyznam, że trochę nie jasno. Właściwie to Justice zaczęła nową wojnę, ale ze względu na jej moce, wszyscy Gear, którzy mieli z nią styczność też zaczęli walczyć z ludźmi. Wyjątkiem był Sol, który dzięki opasce na głowie może być ponad swój instynkt Gear, którym się stał na skutek eksperymentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Baiken była młoda, Geary (pewnie nie tylko pewne postacie związane z fabułą są Gearami - może te "ghule" też nimi są) zaatakowały jej dom. Straciła - jak widać - rękę i oko, a także swych rodziców. Poprzysięgła więc zemstę na swych oprawcach, a szczególnie na "That Manie". Dlatego walczy z Gearami. Myślę, że wyłuszczyłem informacje dokładnie :)

Aha - wojnę zaczęły Geary - jak pisano wcześniej, zwróciły się przeciw ludziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...