Jump to content

h-fish

Forumowicze
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About h-fish

 • Rank
  Goblin

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Ja jestem uzależniony on Sandersona. Nawet nie czekam na polskie wydania, tylko od razu załatwiam sobie wersje angielskie. Jedynym zarzutem który mam co do jego twórczości to powtarzalność wzoru świata. W każdym jest jakieś bóstwo, które zawiodło, magia dostępna tylko dla wybranych i parę innych rzeczy. Jednak jego styl pisania, kreacja bohaterów i historii świata, tak podchodzi mi pod gust, że książki połykam w parę dni. @badylo - Tomy 4-6 z serii Mistborn dzieją się 300 lat po zakończeniu pierwszej serii i postacie, które znamy z pierwszych tomów są teraz postaciami historycznymi, ale są aluzje, że niektórzy jeszcze istnieją :].
 2. Nie ma sposobu na pozbycie się lawy. To kataklizm do którego trzeba się dostosować.
 3. W Defiance nie ma czegoś takiego jak skradanie, a tylko pozycja o walki (uniemożliwia to także spadanie z krawędzi nad przepaściami, jeśli dobrze pamiętam). Tu liczy się tylko otwarta walka. Skradać można się było w Blood Omenie 2, kiedy dookoła roztaczała się mgła.
 4. h-fish

  GUILTY GEAR X2 - RELOAD

  Jeśli chcesz mieć 3. ścieżkę Dizzy musisz zabić I-noza pierwszym razem, bo wyjątkowo nie masz możliwości ponownego rozegrania walki, gdyż fabuła wchodzi na inną ścieżkę.
 5. h-fish

  GUILTY GEAR X2 - RELOAD

  By wykonać instanta włączasz Punch, Kick, Slash, Heavy Slash i aktywujesz dół,prawo,dół,prawo-HEAVY slash.
 6. h-fish

  Diablo II

  Krówki, Hellfire Torch, World Event i tyle z dodatkowwych questów.
 7. h-fish

  Morrowind

  W bezpiecznym miejscu wciśnij T i wybierz czas odpoczynku. Mana i zdrowie się wtedy odnowią. W Karczmie płacisz za nocleg i możesz spać do woli w jednym z łóżek w budynku (to samo co odpoczynek ale po przespaniu się w łóżku dostaje się poziomy po odpowiednich awansach).
 8. Kain potrafi to samo, gdyż on też ma Reavera, tylko że Raziel ma "duchowego", a Kain "materialnego". Każdy emblemat, który zdobywa Kain ma własną moc przy naładowanym Reaverze. Podstawowy odrzuca wszystkich dookoła, płomień podpala itd.
 9. Na ogniste posągi najlepiej używać telekinezy i atakować mieczem kiedy padnie im osłona i tak w kółko. Dość szybko potrafią tak padać, ale potrzebna jest duża ilość uników kiedy strzelają do ciebie tymi ognistymi kulami.
 10. h-fish

  GUILTY GEAR X2 - RELOAD

  Skoro udało ci się zrobić cancele może wytłumaczysz jak je wykonywać? Jakie kombo zabiera cały pasek tension Ky'a?
 11. h-fish

  GUILTY GEAR X2 - RELOAD

  Marvel ten atak Dizzy to jej uleprzenie. Zadaje wtedy większe obrażenia i szybciej się porusza.
 12. h-fish

  GUILTY GEAR X2 - RELOAD

  1.Każda z postaci ma własne cele, które można odkryć w trybie Story. A że każda ma inne, byłby problem z ich odgadnięciem (bariery językowe). 2. Restauracja Jam została podpalona przez Robo-Ky'a. 3. Wszystkie Roboty-Ky służą organizacji zwanej "Powojennym Biurem". Jej celem jest chyba zniszczenie wszystkich znanych nam bohaterów.
 13. h-fish

  GUILTY GEAR X2 - RELOAD

  Ja zrobiłem 3 Patha bez problemu. Aby można było walczyć z Johnym trzeba wykonać jakiś warunek (nie mogę znaleść pliku z pathami więc nie podam jaki, głownie są to ukończone ukończone pathy innych postaci lub wykonać zadanie podaczas walki z danym przeciwnikiem) żeby go uaktywnić.
 14. h-fish

  GUILTY GEAR X2 - RELOAD

  Nie gadaj tyle tylko podaj link do tego komiksu bo też mam ochote go poczytać. :twisted: :twisted: :twisted:
 15. h-fish

  GUILTY GEAR X2 - RELOAD

  Ukryty Overdrive Ky EX GOLD. Dół Tył, Dół Tył, Kick.
×
×
 • Create New...