Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Magicka

Polecane posty

Tutaj macie odpowiedź. Wymagany angielski:

So... thanks for the game?

Yo. I know there's a topic but even after the developer made a comment people still reply in confusion, so I figured having it in an OP would make things easier.

This was said from the community developer of Wizard Wars; "Hi folks! I will explain the situation to you. (I'm the Community Developer for Magicka: Wizard Wars).

Some of you may or may not know that Paradox Interactive (the publisher for Magicka: Wizard Wars and the Mount and Blade games) will no longer continue to publish the Mount and Blade series. With this in mind and to offer a form of "thank you" for the 5 and a half years that some of you have been with us in one form or another we gave a little goodwill gesture gift.

The gift in this case was Magicka: Wizard Wars Early Access, it's up to you if you choose to play or not, but I will confirm you will NOT be charged a cent. Your play now is entirely free, and when the final version is launched that too will be free-to-play going forward.

We hope you have fun and again thank you for a fun 5 and a half years! (and hopefully even longer should you find Wizards to be your thing!)"

So... yeah.

Thanks I guess, Paradox. =D

@down

Community Hub przy Magicka WW. Community Dev to napisał. No i early access jest za darmo dla tych, co mają Mount&Blade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś (?) jest open beta. Gra-jest-świetna. Szkoda tylko, że mamy do czynienia z małą ilością treści gry. Dwie mapy i dość krótkie mecze (jeśli jedna strona jest ogarnięta mecz można wygrać w nieco ponad minutę O.o) to mało żeby przyciągnąć na dłużej. Ale same walki są extra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to gra, która wyszła prosto z CB i chyba dalej powinna tam zostać.

Chociaż, jak sobie przypomnę OB League of Legends, to nie było wcale lepiej.

Ale gra... no cóż, gameplay wygrywa MOBY i gry okołomobowe IMHO. Takiej radochy z walki w multi nie miałem chyba od czasów Q3A :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja się jaram Magicką 2 jak po spamie Holy Fire(EDWF AoE) i od razu kupie premierówkę(a jakby była EK to był umarł ze szczęścia[czyli trochę pożyje....]). Magicka Wizard Wars jest fajna i nawet ostatnio zacząłem grać(miałem kod do alphy, ale szybko się odbiłem), ale to nie to samo... :( Na szczęście Magicka 2 będzie (niestety - prawie) taka sama i znów zniknę na 200-500h :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...