Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samson

Silkroad Online

Polecane posty

Hehehe. Przypominam sobie stare dobre czasy :) (a może nie tak stare... skończyłem z tym jakieś pół roku temu :P ). Musze ściągnąć. Pamiętam pasy ale nie pamiętam lvl itp. Jedyne co wiem to nick :wink: : Everdor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była totalna zalamka...łączyłem się ponad półtorej godziny, aż wreszcie udało mi się wbić na serva. Poszedłem do cave'a, mijam 10 botterów, włażę na spota, zabijam pierwszego moba i DC. Od razu sprzedałem konto swojemu qmplowi :P Jakoś mi nie żal...od dłuższego czasu Silkroad przyprawiał mnie tylko o wściekłość, ale jeśli ktoś jest cierpliwy i nie przeszkadzają mu 2 godzinne próby łączenia, wielkie lagi i hordy botterów i kserów - SRO to gra dla niego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za tyle odpowiedzi. W miedzyczasie natknalem sie na paru oszustow na serwerze Sparta. Gdy taki cheater widzi czlowieka z sosem, mowi do niego, ze wie jak zmienic SOS w SOM. Mowi, zeby przed pokazanie tej " sztuczki" dac Party, ale z item share. Odchodzi w jakies ustronne miejsce, oddala sie o kilkanascie metrow dalej i mowi aby wywalic przedmiot na ziemie i szybko go podniesc. No ale nie mowi o tym, ze istnieje 50% szans ze to nie biedny gracz dostanie tego sosa tylko oszust :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki stary trick sie nabrac- wstyd :P Ale dobrze tak pazernym oszustom, ktorzy chca sie szybko wzbogacic :P Wystarczylo go do jakiegos GMa podklablowac zaraz po tym jak oferte zlozyl a bys pewnie jakis maly gift za cynk dostal.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszcze raz dzieki za odzew dotyczacy handlu :D A wracajac do tematu cheaterow, teraz mam niezbite dowody :D

Moze na poczatek maly screen dotyczacy tego, czego NIE nalezy robic, gdy ktos prosi o dropniecie sosa

http://img256.imageshack.us/img256/5302/partycn4.jpg

Nastepnie mamy screena, jak ktos namawia nas do tego, ze gdy damy mu 2kk i sosa, to on przemieni go w soma :D

http://img518.imageshack.us/img518/904/cheaterxy9.jpg

A teraz lol. Tu koles prosi nas o wywalenie 2kk i sosa na ziemie :D

http://img256.imageshack.us/img256/7203/dropyiw8.jpg

A tutaj, moze i najwiekszy LOL. Koles mowi ze jest GM i jak podam mu haslo i login, to Joymax uczyni mnie takze GM :D

http://img254.imageshack.us/img254/4080/falsegmyg9.jpg

Ludzie, nie dajcie sie nabrac. Jesli chcecie podkablowac oszustow to napiszczie na otwartym chacie " How can i make som from sos" Po kilku chwilach ktos sie do Was na pewno odezwie :D:D:D Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po1. Donoszenie Joymax'owi ( firmie , która stworzyła silkroad ) na oszustów nic niczym nie skutkuje. Nawet więcej.... Nie skutkuje raportowanie botów...

Po2. Nie polecam grania w tą grę. Jest ona przepełniona wybotowanymi hi lvlami , lagami , Turkami ( ot największe przekleństwo mmorpg'ów f2p ), gdzie wiele razy już hacknięto strone główną gry ( silkroadonline.net ) , gdzie poprzez pisanie na forum na stronie głównej może się równać z utratą konta....Zastanówcie się nad wyboremmm innej gry która teraz jest dosępna , bądź poczekajcie na nadchodzące produkcje np. SUN.

Osobiście z tą grą wiele przeżyłem , poznałem [beeep]istych ludzi z którymi gram do 6teraz. Również na forum silkroad ( silkroad-online.pl/forum ) poznałem paru fajnych gości , ale jednak czasu spędzonym na graniu żałuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wiedzialem ze tak kiedys bedzie....

Jakos tak wczoraj dostlem w ciagu 3 godzin tak z 4 DC i na serio sie ostro wkurzylem, Wydawalo mi sie , ze to blad patchowania i odinstalowalem Silka. Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy w polowie instalacji pojawial sie napis o tym, ze spakowany plik jest uszkodzony. Sprobowalem jeszcze raz no i jakos sie zainstalowala. Potem niestety podczas update gra sie zatrzymuje na tym samym procencie ciagnietych uaktualnien. Sciagnalem juz 3 instalki z roznych stron, ale kazda zatrzymuje sie na tym samym % :evil: Serio juz nie wiem co robic, za duzo czasu spedzilem przy tej grze i nie chce z niej tak latwo zrezygnowac...Prosze o odpowiedz

Net mi dziala poprawnie, nie ma tez mowy o zadnych( jak na razie :D ) wirusach, mam najnowsze sterowniki no i windows jest po reinstalce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zacząć swoją przygodę z Silkroad i mam kilka pytań:

1.Na jakim serwerze spotyka się najwięcej Polaków?

2.Czy w tej grze można grać magiem? (jak nie to trudno się mówi ;))

3.Możecie coś mi doradzić na temat rozwoju postaci?

Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silkroad:

-Turcy... GER tez nie lepsi

-Lagi (w sumie ja mam 512 i zadko laguje ale ok )

-Crackerzy (nie nie hakerzy, zwykly haker nie bedzie sobie raczek brudził

o głupie konto)

+ Wspaniały swiat

+ Wspolpraca z gildiami: karawany huntowanie itp

+ Joby

+ Rozwój postaci

Moim zdaniem pomio swoich wad silkroad jest godna uwagi, gram na greece

i mam 38 lvl.

Nie zamienilbym tego na zadna inna gre, no poza wow moze ;P

Aha co do hakowania ja mam takie sposoby:

-zmiana hasła co tydzien

-w opcjach wylaczone dawanie party i Exchange

-nie wchodzenie na oficjalne forum

pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O turkach bluzgają na ogólnym(mnie osobiście jeszcze żaden nie wkurzył).Niemcy i Turcy myślą, że jak gadają po swojemu to wszyscy ich zrozumią i połowa z nich wogóle angielskiego nie zna.

Lagi. Mam 256 radiówkę i czasami nerwicy dostaję, gdy mnie któryś raz z rzędu zabijają z powodu laga. Ale jakoś trzeba się do nich przyzwyczaić.

W cholere botterów. Niby nikomu nie przeszkadzają(level sobie tylko w czasie spania nabijają), ale jak się poluje na tereni gdzie w zasięgu wzroku są3 boty, to szlag trafia nie tylko ideologicznie(ja nie wyobrażam sobie co bym powiedział kumplom z gildii gdybym botował). Boty przeszkadzają w czasie polowania i to bardzo. Normalny(rozumny) gracz gdy widzi, że zatakowałeś stworka i nie masz z nim problemów bierze się za innego, a bot kosi jak leci wszystko co jest w pobliżu i szlag mnie trafi, gdy 5 raz z rzędu kolejny bot przeszkadza mi w expieniu.

Trochę się naużalałem, ale w sumie jestem wkurzony bo trafiłem na bardzo zabotowany teren. Ogólnie żadko się je spotyka.

Ja bardzo lubie w gierce handel. Wystarczy poznać się trochę na alchemii i robi się kokosy :D . Idzie się na polowanie, questa wykonać(questy polegają głównie na mordowaniu kilkuset stworków). Z kreatur wypadają teoretycznie do niczego nie potrzebne kawałki szmat, połamane miecze, pogniecione chełmy itp.itd. Ale posiadając te przedmioty wystarczy zakupić konkretny specyfik alchemiczny. wmontować specyfik i wszystie te badziewia do okienka alchemii i mamy kilkanaście nowych elementów(elementy wymagane są do stworzenia stone'ów z tabletów, które także wypadają ze stworków. A stone'y znowuż służą do polepszania atrybutów broni), następnie wystarczy wmontować tablet i elementy do tego same okinka i robimy nawiusieńki stone warty 200 000 z tabletu wartego maksymalnie 15 000. I interes się kręci :D .

To jest oczywiście tylko zastosowanie alchemii do handlu. W silkroad można zarabiać na bardzo wiele róznych sposobów(kupować od nubów elixiry za 50 000 i sprzedawać je za 100 000 itp. itd.)

Dlatego mając level 23 nie wybrałem jeszcze profesji(karawany są za mało opłacalne i zbyt niebezpieczne, na złodzieja mam stanowczo za niski lvl, a na Huntera to już wogóle).

Więc sobie jak na razie wykonuje questy, zbieram elementy i tablety, robie stone'y i zarabiam kasę(za jakieś 10 leveli chyba zacznę sprzedawać ją na allegro :D ).

Co do Hakerów. Nie da się raczej pozyskać hasła do konta metodą brutforce w grze(tak się to chyba nazywa. Po ludzku to po prostu używanie crackera, który wpisuje wszystkie możliwe hasła dla danego konta, aż znajdzie odpowiednie). Możliwe, że z oficjalnej strony tak by się dało, ale nie znam się za bardzo i nie mam pewności. Ale wiem, za to że bez wiekszych problem wchkuje się wam ktoś jeśli:

- Wchodzicie na stronki, które razem z cookiesami wrzucają wam na dysk trojany(zabezpieczyć się od tego można za pomocą jakiegoś w miarę dobrego antyvirusa/antyspyeware'a).

- Komukolwiek przekazujecie hasło(na forum, bądź na stronkach w których pisze, że jak podacie login, chasło i wpiszecie ilośc złota to je dostaniecie. Jedyne co możecie dostać w takiej sytuacji to bana bądź hakere/crackera na wszym koncie)

- Whodzicie na oficjalną stronę. Dużo złego się o niej naczytałem w necie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie przed chwila pozbylem sie swojego konta w Silku. Najpierw rozdalem wszystkie sosy a potem podalem login i haslo do swojej postaci, ktora jest GM gildii. Spytacie pewnie dlaczego??. Odpowiedz jest prosta. Znudzilo mi sie bezustanne ubijanie mobow, wykonywanie nudnych i meczacych questow. Ta gra nic w sobie nie ma poza dosc fajna grafika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie przed chwila pozbylem sie swojego konta w Silku. Najpierw rozdalem wszystkie sosy a potem podalem login i haslo do swojej postaci, ktora jest GM gildii. Spytacie pewnie dlaczego??. Odpowiedz jest prosta. Znudzilo mi sie bezustanne ubijanie mobow, wykonywanie nudnych i meczacych questow. Ta gra nic w sobie nie ma poza dosc fajna grafika.

Każdy ma swój gust...

Chociaż przyznam rację: ciągłe bicie mobów to nie zabawa. Człowiek myśli, że się wyluzuje przy robieniu questów-ale to też bicie mobów. Sytuację ratują karawany... Prawda jest taka, że wszystkie dziesiejsze MMORPG opierają się na rzezi komputerowych stworków.. (no, może oprócz WOW-a i GW...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że wszystkie dziesiejsze MMORPG opierają się na rzezi komputerowych stworków.. (no, może oprócz WOW-a i GW...)

Alez skad, WoW to tez grinder na potege. Wiekszosc questow polega na wytluczeniu mobkow albo na zdobyciu itemu, do ktorego droga prowadzi przez wytluczenie mobkow ;) SRO ma potencjal, nie da sie ukryc ze jedynym problemem sa serwery, a dokladniej logowanie sie na nie - horror, koszmar. To jedyny powod dla ktorego odlozylem ta giere w byt nieuzywalnosci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dodam jeszcze, ze oprocz ciaglego ubijania mobow, przeklenstwem byly jeszcze lvl upy. do 20 lvl bylo fajnie, przy dobrym buildzie postaci i odpowiednio zachowanym odstepie lvl pomiedzy poziomem postaci a poziomem mastery, lvl i sp szly calkiem szybko. Na 20 lvl kazdy czekal- wiadomo, wybor pofesji no i mozliwosc walki pvp. Moze najlepiej podam przyklad. Ja majac lvl 30 za ubicie Earth Taoista dostawalem dokladnie:0,09 % przy prawidlowym konfigu postaci. No ale w koncu to normalne, ze im wyzszy lvl tym jest bardziej ciezko z expem. No ale ile mozna... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dodam jeszcze, ze oprocz ciaglego ubijania mobow, przeklenstwem byly jeszcze lvl upy. do 20 lvl bylo fajnie, przy dobrym buildzie postaci i odpowiednio zachowanym odstepie lvl pomiedzy poziomem postaci a poziomem mastery, lvl i sp szly calkiem szybko. Na 20 lvl kazdy czekal- wiadomo, wybor pofesji no i mozliwosc walki pvp. Moze najlepiej podam przyklad. Ja majac lvl 30 za ubicie Earth Taoista dostawalem dokladnie:0,09 % przy prawidlowym konfigu postaci. No ale w koncu to normalne, ze im wyzszy lvl tym jest bardziej ciezko z expem. No ale ile mozna... :D

Małe sprostowanie-PvP jest dostępne od 10lvl.

A co do expa: racja. CIągłe nabijanie nudzi.

Na wyższych levelach aby zdobyć porządny zastrzyk

expa treba robić misje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wole grać w takie mmorpg jak: Runescape, Voyage Centaury, bo tam z ludzi nie robi się bezmyślnych botów.

Co prawda potęga Silka to grafa, ale jak mam all time wbijać lvl i zabijać moobki to wole pograć w tekstowe RPG jak np. Bruinena. Z kolei ta ma zero grafiki, dlatego też nie przyciąga.

I tutaj koło się zapętla, potrzeba po prostu wybitnych produkcji. Bo Silk jest darmowy, przeciwnie jak WoW, chociaż nigdy w WoWa nie grałem, ale bazując się na wypowiedziach innych ludzi Wow od Silka dużo sie nie różni, tyle że w Wowie więcej klas skilli przedmiotów. Skoro nie widać róznicy po co przepłacać. [ fani WoW proszę mnie nie linczować ] :D

Nawet nie fani, bo Twoje porownanie jest mocno naciagniete i splaszczone :P - slee

Śnię o Gothicu 3 bardziej zoptymalizowanym silnikiem graficznym albo o nowym kompie, żeby G3 chodził płynnie, a co dopiero jakby G3 był przez neta. Marzenia ściętej głowy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dodam jeszcze, ze oprocz ciaglego ubijania mobow, przeklenstwem byly jeszcze lvl upy. do 20 lvl bylo fajnie, przy dobrym buildzie postaci i odpowiednio zachowanym odstepie lvl pomiedzy poziomem postaci a poziomem mastery, lvl i sp szly calkiem szybko. Na 20 lvl kazdy czekal- wiadomo, wybor pofesji no i mozliwosc walki pvp. Moze najlepiej podam przyklad. Ja majac lvl 30 za ubicie Earth Taoista dostawalem dokladnie:0,09 % przy prawidlowym konfigu postaci. No ale w koncu to normalne, ze im wyzszy lvl tym jest bardziej ciezko z expem. No ale ile mozna... :D

Małe sprostowanie-PvP jest dostępne od 10lvl.

A co do expa: racja. CIągłe nabijanie nudzi.

Na wyższych levelach aby zdobyć porządny zastrzyk

expa treba robić misje.

Na wyższych levelach np. 54-58 nie ma questów. A jeśli są to dostajesz jakieś 5%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych. Ruszył wczoraj Big Update pod tytułem Europa. Nowe skille, nowe bronie( miecz dwuręczny, dwa topory, kusza), nowe zbroje, nowy system expienia ( nie ma już farmienia, bo poziom mastery uzaleznia, to jakie zbroje i bronie możesz nosić), nacisk położony na granie w party, nowe mobki, nowe zadania ( w których niestety są i przykre "zabij xx mobków, przyjdź po nagrodę, ale zdarzają się o wiele rzadziej), nowe postacie (razem 26- 13 kobiet i 13 facetów w tym takie dziwaki jak anioł, diabeł, czy też wilkołak), nowe miasta( ach Konstantynopol jest cudny, po prostu prześliczny i gigantyczny) w sumie trzy nowe krainy ( Europa, Azja Mniejsza, Azja Centralna), nowe Unique'i (m.in. Cerberus) oraz możliwość przejścia do Chin od poziomu 40 i expienia przy Hotan, w Karakoram i Taklamakan. Nowe klasy (Warrior, Rogue, Bard - ma nawet harfę i Wizard). Ogólnie totalny wypas. Dla graczy lubiących grać w party. Polecam. Zwłaszcza, że postacią z Chin można dostać się do Europy. Można też po zainstalowaniu update'a zacząć albo postacią z Chin albo z Europy. Europejczycy lądują w Konstantynopolu a Chińczycy jak zawsze w Jangan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych. Ruszył wczoraj Big Update pod tytułem Europa. Nowe skille, nowe bronie( miecz dwuręczny, dwa topory, kusza), nowe zbroje, nowy system expienia ( nie ma już farmienia, bo poziom mastery uzaleznia, to jakie zbroje i bronie możesz nosić), nacisk położony na granie w party, nowe mobki, nowe zadania ( w których niestety są i przykre "zabij xx mobków, przyjdź po nagrodę, ale zdarzają się o wiele rzadziej), nowe postacie (razem 26- 13 kobiet i 13 facetów w tym takie dziwaki jak anioł, diabeł, czy też wilkołak), nowe miasta( ach Konstantynopol jest cudny, po prostu prześliczny i gigantyczny) w sumie trzy nowe krainy ( Europa, Azja Mniejsza, Azja Centralna), nowe Unique'i (m.in. Cerberus) oraz możliwość przejścia do Chin od poziomu 40 i expienia przy Hotan, w Karakoram i Taklamakan. Nowe klasy (Warrior, Rogue, Bard - ma nawet harfę i Wizard). Ogólnie totalny wypas. Dla graczy lubiących grać w party. Polecam. Zwłaszcza, że postacią z Chin można dostać się do Europy. Można też po zainstalowaniu update'a zacząć albo postacią z Chin albo z Europy. Europejczycy lądują w Konstantynopolu a Chińczycy jak zawsze w Jangan.

Wiem o tym. Właśnie dlatego postanowiłem wrócic na trochę do silka.

Niezła ta Europa ;) Gram na serverze Zeus brylatym Warlock'iem o imieniu Leto_PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...