Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samson

Silkroad Online

Polecane posty

SilkRoadOnline-nowa gra MMORPG!

gra pochodzaca rodem z Korei (bez obaw, jest w pelni po ang.)

grafika przypomina Lineage - wiec jest na bdb poziomie :)

grywalnosc-nie chce sie odejsc od komputera, ale jednak kiedy si odchodzi czuje sie jakis niesmak :-/, ale gra jest swietna! wciaga!

muzyka-typowo chinskie melodyjki+odglosy walki, miasta itd

klimat- chinski, chinski, chinski - gra toczy sie w Chinach (nazwa gry znaczy "jedwabny szlak"), potwory na pewno nie beda wam znane (np. taki Mangyang), skosnookie postacie, duzo itemkow, eventow i skilli!

profesje: merchant (kupiec), hunter (wojownik), thief (zlodziej). w praktyce wyglada to mniej wiecej tak: merchant jezdzi (KONNO LUB WIELBLADEM!!!) od miasta do miasta sprzedajac towary, czasami wynajmuje hunterow do ochrony, a thieves napadaja na biednych kupcow

:twisted:

jedyny mankament-przeciazenie servow:( istnieja tylko 3!), nie ma ograniczenia, co do ilosci ludu na servie, na jednym z nich gra naraz 4k ludzi!!no i lagi... co do mnie: ja lagow nie miewam (dobry net :P ), ale koledzty dosc czesto sie skarza na lagi :-/ no ale to w sumie nie dziwne przy takiej liczbie osob :D

LINKI:

oficjalna strona (ang) : www.silkroadonline.net

polski fansite : www.silkroad.prv.pl

meine kleine char :

Nick: Frajer, serv: Troy, lvl: 12, skillz:8 (we wszystkim)profesja: bede Thiefem! :P

wczesniej takze napisalem takiego posta, ale wylogowalo mnie i szlag go trafil! byl o wiele dluzszy :-/

EDIT: argh, bylbym zapomnial! jedynym sposobem na zagranie jest wczesniejsza meczarnia! 500MB trzeba scaignac :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce sie umówić na wspólne granie w Silkroad to do mnie proszę się zgłaszać. Serwer Xian- wcześniej napiszcie na gg najlepiej, że chcecie zagrać ze mną w drużynie. Jeżeli jeszcze nie graliście w Jedwabny Szlak to naprawde polecam. Dużo osób na serwerach- w tym wielu Polaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest ktoś kto gra na serwie Athens ?? Mamy zamiar zrobić tam niezłą GILDIĘ właśnie zbieramy ludzi. Jest tylko jeden problem, a mianowicie pieniądze- na stworzenie gildii potrzeba 500000 złota. Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi polscy gracze graja na Babelu wiec lepiej zmien server ;) , zreszta my mamy juz swoja gildie na Babelu klingons_pl jak bedziesz chciał to sie odezwij do pasiek78 :)

Eeee tam ja jestem pr0 graczem z Oasis :P. Chociaż ostatniomam mało czasu nagre :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SilkRoad ściągniętu, zudatowany wchodzę do gry a tu niespodzianka niemiła... wszystkie servy przeludnione i nie mogę zagrać... W jakich dniach i ew. w jakich porach jest mniejszy ruch??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno

No więc ja grę ściągnąłem, odpaliłem, zobaczyłem i...zakochałem się. Ta gra jest niesamowita :). Zupełnie bez porównania przy innych MMO (wysiada przy niej nawet Lineage`a), jest jakaś taka inna, ale podobna (nie wiem jak to określić). Największe wrażenie robi jednak sama walka. Ludzie i ludziska, takiej dynamiki me oczy jeszcze nie widziały ! Aż chcę się walczyć z kolejnymi mobami i uprawiać pvp ;). Jedynym problem, o ironio, jest nadmiar graczy, jednak ja nie miałem takiego problemu jak Yoss i 'wbiłem' się na serwer.

Gram na Venice, na razie 3 lvl, bo grałem jakieś 20 minut :). Ale pierwsze wrażenia są niesamowite...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i i Silkowi brakuje do WoW i GW ale moim zdaniem to najlepszy MMORPG jaki widziałem dostępny za darmo. Więc nawet jeśli nie jest tak dobry jak wyżej wymienione to i tak warto zobaczyć na własne oczy co to za gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ja wrocilem do gierki dzisiaj juz troche % nabiłem i mi sie spodobała jeszcze bardziej gram na servie xain czy jak on tam ma i mam prawie 23 lvl ale dzisiaj juz dlugo nie pogram bo jade po nowy monitorek do wrocka :twisted: i nie dlugo jak uziberam kase robie gildie dla znajomych. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i i Silkowi brakuje do WoW i GW ale moim zdaniem to najlepszy MMORPG jaki widziałem dostępny za darmo. Więc nawet jeśli nie jest tak dobry jak wyżej wymienione to i tak warto zobaczyć na własne oczy co to za gra.

ano za darmo to się zgadzam :) ja jednak wolałem wywalic te 9 dyszek na GW i miec: po pierwsze święty spokój z abonamentem; a po drugie bardzo dobrą grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano za darmo to się zgadzam :) ja jednak wolałem wywalic te 9 dyszek na GW i miec: po pierwsze święty spokój z abonamentem; a po drugie bardzo dobrą grę...

Żaden argument... na Silkroada nawet tych 100 złociszy nie wydasz, a Silkroad to też bardzo dobra gra, a czy jest lepsza od WoW, czy GW to już kwestia subiektywna (ja np. grałem w WoW i mi się wogóle nie podoba...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w to na tyle długo, żeby się kłócic...to oczywiście kwestia gustu, ale wydaje mi się, że Silkroad to w sumie tylko zwykły H&S. Oczywiście, Diablo to też "zwykły H&S", ale jednak Diablo było pierwsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno

A ja proponuję aby przestać porównywać SRO do WoW-a czy GW, bo to po prostu odmienne gry :). Ja dziś dobiłem do 4 lvl (nie mogę grać zbyt często ostatnio...) i gra mi się coraz przyjemniej i lżej (cokolwiek by to znaczyło ;)). Mam pytanie do ekspertów, istnieje w Silkroadzie coś w stylu łowienia ryb ? Bo się nie spotkałem jeszcze z czymś takim :].

Gra ma coraz mniej sekretów dla mnie :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno

Ech...Denerwują mnie te non-stop przepełnione serwery. W jakich godzinach gracie ? Bo ja ilekroć bym nie próbował to nie udaje mi się wejść :?. Powinni utworzyć chociaż parę nowych serwerów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno
na jakim servie gracie bo niewiem na jakim mam grac :P

Ja osobiście gram na Venice, z racji tego, że jest on serwerem najmłodszym i przez to jest na nim mniej "wypasionych" graczy. Ale polecałbym Babel, gra na nim zdecydowanie najwięcej rodaków :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...