Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samson

Silkroad Online

Polecane posty

Heh, ostatnio wrocilem do Silka po dosc dlugiej (2 miesiace) przerwie :) Gram na Persii, Glavierem, naleze do Gildii EforowiE, mam lvl 27, moj wilczek ma 25 :) Gra wymiata! Szczegolnie teraz, gdy nie ma (az tylu) botow i wchodzi sie za pierwszym razem :) Szczeze Wam polecam ta gre ;) Jakby cos, to w grze mam nick winnetou7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem i mam pytanko: od gry odstraszyło mnie to, że aby zrobić dobrą postać (wszystkie potrzebne skille) trzeba niewydawać skill pointsów - dostajemy wtedy minimum exp i zatrzęsienie sp. Czy coś się w tek kwestii zmieniło? :?

Zacznij zatem grać postacią europejską. Z Chińczykami dalej jest tak samo, ale przy Europejczykach mastery level zależą od tego jakie zbroje możesz nosić, więc tu się nie opłaca "farmić". Niektórzy i ta kto robią, ale moim zdaniem to głupota. PS. Postaciami europejskimi się teraz błyskawicznie leveluje dzięki silnej współpracy w party i party monsterom dającym mnóstwo expa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może niedługo się skusze =]

To jak sie skusisz to dopiero napisz - tutaj umawiamy sie na granie /slee

Edit: Sorki zapomniałem w jakim dziale pisze :(

Edit2: Właśnie zasysam klienta =] Pogram sobie Wizardem na serwach europejskich tylko nie wiem jaki żywioł wybrać - jakieś porady? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram magiem na Herculesie - nick Lares, lvl 8 jakby co ;)

Hehe mój serwer :D Ja też tam gram, nick czajnik, lvl 32, wojownik z mieczem dwuręcznym w ciężkiej zbroi, gdyby ktoś chciał się zmierzyć to proszę dawajcie znak na gadu-gadu. Mogę też pomóc expić niższym levelom za odpowiednią opłatą xD

I mam jeszcze takie małe pytanko: czy komuś udało się już rozpracować jakieś dobre buildy postaci?? Nie mówię tu o wojowniku, bo tu sprawa jest prosta( wszystko w siłę i na wroga z okrzykiem "Tora,tora,tora"! xD). Chodzi mi bardizej o takie klasy jak mag czy też warlock.

PS. Tak offtopicowo, fajnie, że Silk był pierwszą grą omawianą w tym dziale :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tu o wojowniku, bo tu sprawa jest prosta( wszystko w siłę i na wroga z okrzykiem "Tora,tora,tora"! xD)

Racja. Do dzisiaj pamiętam, jak pewien geniusz z biuld'em 2str/1int był miażdżony przez każdego na PvP ;)

Chodzi mi bardizej o takie klasy jak mag czy też warlock.

PS. Tak offtopicowo, fajnie, że Silk był pierwszą grą omawianą w tym dziale :D

Cóż... To chyba zależy, na jaką formę gry będziemy nastawieni... Jeśli PvP - 1str/2int, a jeśli PvE - 3int.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o postacie europejskie to wyglada mnie wiecej tak:

-warrior, rouge- tylko str

-wizard- tylko int

-cleric, bard- sa to raczej sub-klasy wiec wybor zalezy od tego co wybrales jako glowna klase

-warlock- najmniej popularny z tego co widze, podobno kiepski w grze zespolowej (lepiej miec zamiast niego wizarda w party), co do tego czy ma byc str czy int to chyba ludzie polecaja hybryde z przewaga int.

Najlepsza polska strona o silku dla zainteresowanych:

http://silkroad-online.pl/ -na forum jest wszystko opisane, jak sie komus chce to znajdzie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-warlock- najmniej popularny z tego co widze, podobno kiepski w grze zespolowej (lepiej miec zamiast niego wizarda w party), co do tego czy ma byc str czy int to chyba ludzie polecaja hybryde z przewaga int.

Na Zeusie to dośc popularna klasa. Poza tym - mocny z niego skurczybyk. Jego klątwy się przydają, ale jest to klasa dla bardziej doświadczonych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie podejście do tej gry i o dziwo udane (czego nie moge powiedziec o pierwszym...) :wink:

Mam Wariora na 11 levelu i śmigam w Europie na serwerze Zeus :wink:

W Europie skille postaci są chyba lepiej zrobione, ale poczekamy, aż osiągne wyższy level to wtedy pogadamy;)

Z jakimi potworami wolicie walczyć?? Z tymi, które mają wyższe poziomy od Was czy z równymi?? Ja zawsze idę na te dwa-trzy poziomy wyższe i zostaje u nich tak długo, aż nie zrównam się z nimi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie podejście do tej gry i o dziwo udane (czego nie moge powiedziec o pierwszym...) :wink:

Mam Wariora na 11 levelu i śmigam w Europie na serwerze Zeus :wink:

W Europie skille postaci są chyba lepiej zrobione, ale poczekamy, aż osiągne wyższy level to wtedy pogadamy;)

Z jakimi potworami wolicie walczyć?? Z tymi, które mają wyższe poziomy od Was czy z równymi?? Ja zawsze idę na te dwa-trzy poziomy wyższe i zostaje u nich tak długo, aż nie zrównam się z nimi :wink:

EDIT------> Zapomniałem o nicku :wink: WujekJac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi potworami wolicie walczyć?? Z tymi, które mają wyższe poziomy od Was czy z równymi?? Ja zawsze idę na te dwa-trzy poziomy wyższe i zostaje u nich tak długo, aż nie zrównam się z nimi :wink:

Dokładnie! Tylko zamiast czekac na wyrównanie, biegnij na jeszcze potężniejsze stworki. PS: Jaki nicK? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale z tego komunikatu, który wyświetla się na początku gry, wynika, ze twórcy dali nam prezent na koniec wakacji i do 4 września zdobywamy o 20% więcej doświadczenia. :twisted:

Sprawdzę...

<sprawdza>

Racja! Nie ma jak eventy ;) Liczę, że szykują dla graczy więcej tak miłych niespodzianek ;) Taki np. auto-Respawn do 10 lvl, lub kilkadziesiąt scroolów przyzwania... Trzeba przyznam, że Joymax wie, jak dbac o graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznam, że Joymax wie, jak dbac o graczy.

Hehe, sprobuj skorzystac z bug report to zmieniesz zdanie. Najlepiej dla tej gry byloby gdyby zajal sie nia ktos inny niz Joymax. Eventy sa mniej wiecej z czestotliwoscia 1 na pol roku, a powazne update'y raz na rok. Wprowadzenie Europy bylo spowodowane tym, ze konkurencja robi sie wieksza i ludzie przestaja grac w silka (np wprowadzenie update'u zbieglo sie w czasie z open beta gry 2moons). Przed wprowadzeniem Europy przez pol roku nie dzialo sie doslownie NIC. A nie, sorry, liczba botow rosla lawinowo, przez co serwery byly "crowded". Joymax robi pokazowki jak w czasie wprowadzenie dodatku, niby banuje wielki ilosci botow, bardzo sie stara itd. A po jakim czasie wszystko wraca do normy. Juz za dlugo w to gram, zeby miec zludzenia. Joymax ma graczy w d... Zaden support nie istnieje, bugi nie sa naprawiane, a jedyne co dziala dobrze to dzial ksiegowosci liczacy zyski z Item Malla.

Pogracie dluzej to sie przekonacie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznam, że Joymax wie, jak dbac o graczy.

Hehe, sprobuj skorzystac z bug report to zmieniesz zdanie. Najlepiej dla tej gry byloby gdyby zajal sie nia ktos inny niz Joymax. Eventy sa mniej wiecej z czestotliwoscia 1 na pol roku, a powazne update'y raz na rok. Wprowadzenie Europy bylo spowodowane tym, ze konkurencja robi sie wieksza i ludzie przestaja grac w silka (np wprowadzenie update'u zbieglo sie w czasie z open beta gry 2moons). Przed wprowadzeniem Europy przez pol roku nie dzialo sie doslownie NIC. A nie, sorry, liczba botow rosla lawinowo, przez co serwery byly "crowded". Joymax robi pokazowki jak w czasie wprowadzenie dodatku, niby banuje wielki ilosci botow, bardzo sie stara itd. A po jakim czasie wszystko wraca do normy. Juz za dlugo w to gram, zeby miec zludzenia. Joymax ma graczy w d... Zaden support nie istnieje, bugi nie sa naprawiane, a jedyne co dziala dobrze to dzial ksiegowosci liczacy zyski z Item Malla.

Pogracie dluzej to sie przekonacie :lol:

Oj, coś o tym wiem... MIałem na myśli, że Joymax zaczyna dbac o graczy. Ale cóż, może się mylę... Nerwica człowieka łapała, jak przez godzinę nie można było wejśc na server...

Mam propozycję - może zbierzemy się na jednym serverze i gildię założymy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję - może zbierzemy się na jednym serverze i gildię założymy?

Może to i dobry pomysł. Większośc z nas ma ok. 10lvl. Da się to na wspólnym party szybko odrobic.

Większość nie oznacza wszyscy :D Ja z mojego wojownika na 36 poziomu z mieczem dwuręcznym blue +5 nie zrezygnuje tak łatwo :D Cóż byłby to dobry pomysł, bo ja sam bym Was szybko podexpił w jakimś party, powiedzmy, na Kokoru przed Samarkandem. One są na 31 poziomie, więc ja bym zbierał dropy, a pozostałe 7 osób mnóstwo punktów doświadczenia :D Jakby co to gram na Herkulesie.

PS. Żart, bo to byłoby zdecydowanie zbyt samlobune z mej strony :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję - może zbierzemy się na jednym serverze i gildię założymy?

Może to i dobry pomysł. Większośc z nas ma ok. 10lvl. Da się to na wspólnym party szybko odrobic.

Większość nie oznacza wszyscy :D Ja z mojego wojownika na 36 poziomu z mieczem dwuręcznym blue +5 nie zrezygnuje tak łatwo :D Cóż byłby to dobry pomysł, bo ja sam bym Was szybko podexpił w jakimś party, powiedzmy, na Kokoru przed Samarkandem. One są na 31 poziomie, więc ja bym zbierał dropy, a pozostałe 7 osób mnóstwo punktów doświadczenia :D Jakby co to gram na Herkulesie.

PS. Żart, bo to byłoby zdecydowanie zbyt samlobune z mej strony :D

Moim zdaniem powinieneś wziąśc nas pod swoje skrzydła na Herculesie :wink:

Swoją drogą - ja mogę grac Klerykiem. Zawsze lubiłem spełniac dobre uczynki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...