Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samson

Silkroad Online

Polecane posty

Witam.

Mnie sie wydaje, ze Gaymax ma cos w rodzaju nieformalnej umowy z serwisami sprzedajacymi golda. Wyobrazacie sobie np. GF w WOWie na potege?. Bo ja nie. Faktycznie, ta gra to strata czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silkroad - gra w sumie fajna, ale przez problemy z wbiciem na serwer praktycznie niegrywalna. Chciałem zagrać przez ferie (nudziło mi się, a że miałem chyba postać koło 20 lvl, to sobie myślę co by nie :)). Ściągnąłem, pobrałem patche i... lipa. Ile razy bym nie próbował, zawsze serwer is full (a próbowałem wbić na trzy serwery). Skończyło się to tak, ze na XFire nabiłem 2 godziny, z czego grałem może 10 minut (raz udało mi się wbić, ale równie szybko nie wywaliło). Nie polecam (chyba że macie mnóstwo czasu i cierpliwości :P)

PS. A już najbardziej rozwalają mnie cotygodniowe inspekcje mające na celu "konserwację i banowanie botów". Akurat trafiłem na coś takiego podczas prób zagrania. No i po całej akcji komunikat w stylu: "Zbanowaliśmy 500 kont z serwera Zeus". :ohmy: Każdy kto kiedykolwiek grał w Silka wie że jakieś 50% wszystkich zalogowanych użytkowników to boty. Osobiście nie znalazłem expowiska na wyższym poziomie żeby nie było botów. A ci się chwalą że zbanowali jakąś znikomą ilość oszustów z jednego serwera. No litości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Chciałem sobie zagrać w Silka przez ferie, ale szczerze powiedziawszy udało mi się zalogować tylko raz. Próbowałem przez blisko 2 godziny (co zresztą widać na XFire), a jak w końcu się udało to dostałem DC po jakichś 15 minutach grania. Chyba że w ciągu miesiąca się coś zmieniło, to sorry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silkroad to gra dla osób cierpliwych. Jeśli nie przeszkadzają Ci zapchane serwery, duża ilość botów oraz wolny exp to gra wynagrodzi Ci to w 100%. Fajna tematyka, ciekawy system jobów, ciekawy świat. Jednak niektóre posunięcia Joymaxu są lekko mówiąc dyskusyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevy full 25/7. Firma Joymax, która leci tylko na kasę i nie banuje botów... ehhh. uroki silkroada. :P Ja gram na privacie. ecSRO lvl 37 Gravier, skills up to 33 heuksal/fire/light ^^ Od godziny próbuje tam wbić, ale to nie przez boty a ilość LUDZI tam grających... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście ta gra się nie podobała. Boty,zapchane serwery i monotonia. Cały czas rowalasz stworki, czasami wykonując jakieś denne questy.

:confused:

'

Rozwalanie "stworków" to raczej podstawa w tego typu grach :P. Zgadzam się jednak, że gra nudna jak flaki z olejem. Serwy pełne, a questy polegają tylko na zabijaniu setek potworów i zbieraniu z nich rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście ta gra się nie podobała. Boty,zapchane serwery i monotonia. Cały czas rowalasz stworki, czasami wykonując jakieś denne questy.

:confused:

'

Rozwalanie "stworków" to raczej podstawa w tego typu grach :P. Zgadzam się jednak, że gra nudna jak flaki z olejem. Serwy pełne, a questy polegają tylko na zabijaniu setek potworów i zbieraniu z nich rzeczy.

Chodziło mi oto że jedyne co robisz w tej grze to rozwalasz stworki. Bo questy również polegają na zabijaniu stworków. I fakt gra nudna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy teraz jest to samo, ale jak kiedyś grałem to na wejście na serwer trzeba było czekać nawet do godziny czasu. Jedyna rzecz która przykuła moją uwagę to fajnie zrobiony mod berserka. Jednakże reszta taka sobie. Gra często 'przenosiła mnie' w głuchą strefę lagów - to się zdarzało nawet wtedy, kiedy moja sieć chodziła jak najbardziej poprawnie. I psucie się broni podczas wyprowadzania ciosów ... momentami straszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HighScoRe

W Silkroad grałem długo - na szczęście rzuciłem ,,to coś,,. Dlaczego? Boty, goldfarmy, lagi, inflacja golda (ludzie kupują miliony za grosze) i SERVER IS CROVNED. Nie radzę wam zaczynać - na początku jest fajnie, ale później to tragedia i pożeracz czasu nie dający nic w zamian. Być może Silkroad 2 w 2010 coś zmieni, ale nie nastawiajmy się za bardzo na to. A teraz Silkowi mówimy NIE !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż w silku nabiłem 53lv i miałem dość. Bo jak tu się nie wkurzyć kiedy muszę mieć 12kk doświadczenia, a za jednego moba dostaję całe 5k? Do tego te zapchane serwy, na które można się wbić o 3-4 rano. Nie mówiąc już o wspaniałych botach (zwłaszcza nukerzy), którzy jakże umilają życie kosząc wszystkie mobki. I od jakiegoś czasu nie gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HighScoRe

Heh pamiętam te czasy - rok ok. 2007/8, kiedy trzeba było godzinę klikać przycisk CONNECT żeby wyskoczył kod z obrazka ;p Wyżej w poście isałem że to pożeracz czasu itp., próbowałem innych MMORPG - Voyage Century, Archlord, Rohan, Runes of Magic, Metin2 ale nic, powtarzam nic mnie na dłuższą metę nie zadowoliło. Dlaczego? Przez ten długi czas spędziony w silku, te zarywane wieczory żeby wbić głupie 5% do lvl, to zdenerwowanie na boty i kłótnie z Turkami - jednak się stęskniłem za tym życiem ;) Nadszedł czas żeby znowu wbić na Silkroad i przypomnieć sobie stare czasy ;p Wkońcu trzeba wbić ten 100 lvl xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość superBAOZI

Teraz w Silkroad Online wprowadzono nowy system logowania, mianowicie ,,kolejkę,,. Gdy się zalogujemy zostajemy dodani do listy oczekujących. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie bo w tym czasie możemy robić inne rzeczy mnie lub bardziej pożyteczne zamiast klikać ciągle Connect i obserwować napis ,,The server is full please try again later,, po raz setny. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już padł gdzieś adres tej strony, ale warto pokazać jeszcze raz:

http://www.rev6.com/stats/servercapacity.asp

Macie tu pojemność serwerów Silka. W trzeciej kolumnie (PoC) macie prawdopodobieństwo wbicia na serwer na podstawie ostatnich 10 minut połączeń. Na przykładzie tych tabel pięknie widać jak Joymax radzi sobie z botami. Nie wiem jak wy, ale ja podziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...