Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samson

Silkroad Online

Polecane posty

Ja moge zapewnic każdemu kto zacznie grać na Aege eq od 1 do 18 lvl (czyli juz nie takie tanie) :P A poza tym mi zależy tylko na jednej osobie, tak żebym miał z kim pogadać i poexpić (to trochę później).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju. Wyjeżdżam na wakacje i nie będe przez 2 tyg. grać w SRO :cry: !!!!

Gram na Alps, mam 18lvl, facet, łażę z blade'em i jestem w gildii(za niedługo 2poziom!!! :D ). Jakby ktoś był zainteresowany, wejdźcie na www.boskamafia.yoyo.pl. Acha, i zmnieniły się zasady-mogą być thiefy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaję postać! 19 lvl lighting-cold-bishoen! w Gildii. Zainteresowani piszcie na tlena/gg, oddam tylko komuś, kto naprawdę chce/umie grać!

EDIT:Jeszcze jeden warunek: niech mi ktoś najpierw powie jak zmienić hasło bez klienta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie rozumiem po co oddawać komuś postać na 18-19 lvlu, przecież takiego chara można zrobić w 4-5 dni. Ja gram w silkroad niecale 2 tygodnie i mam 24 lvl na Aege i jestem w gildii 3 poziomu. Żaden z moich kumpli nie myśli o oddawaniu kont, bo chce wysoki lvl nabić sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w SIlku wkurzaja mnie szczegolnie DC. Przez chwilą wbiłem właśnie 27 lvl. 5 sekund później zobaczyłem na swoim ekranie napis "disconnected to the server". Oczywiście po powtórnym zalogowaniu miałem znowu 26lvl. Myślałem że wyrzuce monitor przez okno, ponieważ spadek lvlu przez DC zdarza mi sie nie pierwszy raz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...