Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

BANiaki

Polecane posty

Porannie i przedweekendowo ban dla:

Sensei

Kolejny z grona "plusmagowców", nie wiem, czy przypadkiem nie znów sam Gilber the Elf, bo te jego posty takie typowo "gilberowate". Swoją drogą utwierdzam się w przekonaniu, że zdecydowana większość ludzi przyznających się do powiązań z "plusmagiem" prezentuje bardzo zbliżony poziom. I są tak łatwo wykrywalni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziką satysfakcją wlepiam baniaka:

Pogromcy z Lublina

Upomnienia, prośby, groźby, PW nie pomogły. Każde jego wejście na forum to popis statsiarstwa, za które wielokrotnie był upominany (trzy ostrzeżenia na cztery, bodajże właśnie za to). Jak sam przyznaje, forum jest niefajne, a on jest "bezdziej" (cokolwiek miałoby to znaczyć). Wspólnie z Dionem doszliśmy do wniosku, że skoro każda nasza uwaga spływa po nim jak woda po kaczce, to należy w końcu pociągnąć za spłuczkę i spuścić całą wodę wraz z kaczką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natychmiastowy ban dla prawdziwka Nazareński_Bękart

Jeżeli ktokolwiek miałby wątpliwości polecam przyjrzeć się jemu jedynemu postowi...

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...3&start=500

oraz jego profilowi :D

http://www.cdaction.pl/agora/profile.php?m...ile&u=16740

Krótko mówiąc kolejny blek blek blek fellow o mentalności rozpieszczonego 9-latka... Poor boy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorowy ban dla:

Dżordż

Bejbuszek

sperminator

Panowie Ci wpadli na forum by zrobić sobie z niego czata, pobluzgać i pospamować... dwaj ostatni bezczelnie pisali sobie z tego samego IP wyzywając się i bluzgając na prawo i lewo w najlepsze. Jesli wrócą - postaram się o bany permanentne na IP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban grupowy dla:

Sun Tsu

WaFeL

Zapruder

Przyczyny bana są znane wszyskim wymienionym Panom. Ponieważ Sun Tsu nie ustosunkował się w żaden sposób do moich zalecen w kwestii rozwiązania zaistniałego problemu otrzymuje bana wieczystego.

Pozostali Panowie otrzymują bana na dwa tygodnie. Jedncześnie inofmuję, że po powrocie z tego bana wszelkie ich wpadki będą ostrzej oceniane niż innych forumowiczów i będą mieli szanse dostać wcześniej ostrzeżenie czy bana niż inni forumowicze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniak dla:

Coliber

Za:

- publiczne użycie MOJEGO wizerunku w avatarze;

- za post pierwszy na forum, o charakterze prześmiewczym, z linkiem do mojej strony,

- identyczny numer IP jak użytkownika Sairam;

- konto celujące wybitnie w moją osobę.

Ban nałożony po ustaleniach z Dionem. Chwilowo jeszcze nie na IP, aby użytkownik Sairam miał możliwość wykazać skruchę i odwagę cywilną do przyznania się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu „Bany przy śniadaniu” dziś wylatuje:

Gilber

Absolutny rekordzista forum, jeśli chodzi o liczbę banów na koncie. Długo był spokój, teraz przylazł i przeprasza za swoje zachowanie. Wszystko fajnie, pięknie, tylko że: po 1 – kit o swojej metamorfozie to może wciskać kolegom z +Maga, ja w to nie wierzę; po 2 – dla wyjątkowo trudnych osobników nie ma amnestii. Ban dożywotni to ban dożywotni. Jak ktoś tego nie rozumie, to jego problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem

Mareczka

Co prawda najpierw mu ostrzeżonko dałem, ale jak przejrzałem posty (wszystkie 4) okazało się, że prymitywny debil-prowokator lubujący się w oglądaniu własnych ekstrementów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy piewszego wakacyjnego debila z głowy. Baniak dla

Str0NG

za

pikuś CU W PAPE brzydkie SZMACIARSKA DZIWKO zajęty
pikuś CYCASTE PIERNIKI
pikuś wam w pupcie balasy zajęty pikuś brzydkie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, dawno tego nie robilem :). Nie lubie banowac, ale mamy wspanialego kandydata, ktorego po prostu trzeba "nagrodzic".

moczopędny [beeep]

Straszny prostak. Bana dostaje za prostactwo, ksywke, wpisy w profilu (prostackie), avatar no i najwazniejsze - swoje wypowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...