Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

BANiaki

Polecane posty

Dzisiejszym wykopanym jest:

Starmageddon

który wpadł po to tylko, by napisać:

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba tylko tu da sie coś napisać... To forum to jakieś cenzura! postów są miliony zarejestrowanych też... Jezu! W życiu nie widziałem gorszego forum! Topiców nie można pisać! Co tu się dzieje?! K.....a (wykropkowanie moje. Col) w życiu takiego forum nie widziałem...

Niech idzie gdzieś, gdzie jest mniejsza cenzura i gdzie będzie mógl spobie pisać topiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o baniaka dla tegoż samego przyjemniaczka, którego wczoraj upominałem... mianowicie:

pikus

za olanie ostrzeżenia i kolejny kwiatek:

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...034edd33081140e

Komentarz zbędny...

Wniosek rozpatrzony pozytywnie. Kilkakrotnie upominany przez Colidora nic sobie z tego nie robi. Śmieci przepotwornie. Rekordzista w dziedzinie zakładania głupich tematów w "Grach", po zamknięciu jednego beztrosko zakłada kolejne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban dla uzytkowniczki:

Dagmara

mała niezaspokojona, zakompleksiona dziewczynka, która swoje marzenia erotyczne zaczęła nam opisywać na forum jako własne przeżycia. Cóż... może by i było ciekawe gdyby nie było wulgarne i obleśne. W każdym bądź razie na dalsze wylewanie żalów zapraszam do działu listów w Bravo Girl a na naszym forum mówię: Żegnam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zbanowany pod trzema postaciami:

Gilber the Elf, GilberTheElf i Śnieżny elf powrócił dziś jako:

Snow Elf

Baniak. Jesli sprawdza nasz czas reakcji, to życzymy powodzenia.

[ Dodano: Pon 08 Lis, 2004 10:13 ]

Baniak dla:

DirtySlut

który wpisał cztery posty w róznych tematach z linkami do pirackich stron. Nie z nami ten numery, Brunner, jeden zostawiłem ku przestrodze (kasując link) a resztę wywaliłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o baniaczka dla jelenia o ksywce

m@rcin

Za:

No właśnie Szmatler. Żarty na poziomie. Twoje nie zaliczają się do nich niestety. Jesteś beznadziejnym kretynem, który wyżywa się na swoich chlebodawcach- pewnie byłeś w dzieciństwie bity przez rodziców. Zła SZMATKA, zła! Do budy kundlu !!!

Reszta na zbliżonym poziomie, plus celowe rozciągnięcie strony

Mówisz masz... wniosek rozpatrzono pozytywnie.

[ Dodano: Wto 16 Lis, 2004 16:25 ]

Gwoli wyjaśnienia: rzeczony m@rcin to nikt inny jak zbanowany jakiś czas temu przez Szaitisa za ogólnie kretyński całokształt twórczości pikus. Ponieważ zachowuje się nadal tak samo - żeby nie rzec: gorzej, baniak na IP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokuje konto uzytkownikowi

ŁoWcA

Podejrzewam, ze ktos mu sie na to konto wlamal (160 normalnych postow, a potem nagle temat z bluzgami). Poki co prewencyjnie banuje, jesli "prawdziwy" ŁoWcA sie znajdzie, to zapraszam na GG. Aktualnie pod numerem GG z profilu tego uzytkownika zglasza sie jakis cymbal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszym zwycięzcą naszej loterii jest:

KamandirElf

kolejny z rodziny ostatnio banowanych "elfów". Klnę się, że jesli jeszcze jeden się pojawi na forum z tymi samymi głupotami (uwagi i sugestie różnych modków sa przez nich albo przez niego notorycznie olewane), wejdzie na forum i fanzoli brednie. Podsumowuje siebie tak:

Ja znam fajną stronę BARDZO INTERESUJĄCA

www.cdaction.pl/agora

Poważni ludzie poważne tematy tylko ja tak jakiś zjeb....

A takich to nam tu nie trzeba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma tupet. Kamandir, Gilber, Śnieżny, Snow powrócił dziś jako

Blood Face

pisząc durnoty pod adresem:

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=248684#248684

Ostatni raz banuję konto. Przy następny zablokuję IP, skoro inni użytkownicy tego samego numeru nie są w stanie dopilnować smarkacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas przecieków to czas wysypu róznego rodzaju oryginałow, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić:

Wniosek o bana dla:

jędza

Koles zlamal chyba wszystkie mozliwe i niemozliwe punkty regulaminu. Zacytuje jeden post:

jggh

Komentarz chyba zbedny?

Wniosek rozpatrzony pozytywnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczysty, mocno zasłużony ban dla:

SirKamillo

Facet nie reformowalny, jak członkowie LPR. Ostrzegany przez Colidora oficjalnie i nieoficjalnie milion razy, wszystko jak grochem o ścianę. Dziś dla odmiany zapodał linka do strony z crakami. No po prostu czysty geniusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siarczysty ban na dobranoc dla użytkownika:

Dominik-OK

który napisał w "AR Komentarze":

Czy wie ktoś jak zrobić arkochol ze składników kture są w każdym domu.

ps.Nie mam pieniędzy i chce pić !!!

ps2.Oczekuje szybkich odpowiedzi!!!

Sądząc że to był żart grzecznie upomniałem na gg... Okazało się że czternastolatek, z kumplami w domu, świadomie coś takiego napisał i jeszcze mnie próbował przekonać, że on naprawdę musi się napić... Cóż... młodzież nasza rośnie nam pięknie... aż żal du...szę ściska...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban... bez żadnych ostrzezeń dla użytkownika

Lunatyk

który w ponad 20 tematach wpisał dużymi czerwonymi literami:

Witam serdecznie!

Jestem tu tylko po to, żeby zepsuć Wam

ten wspaniały sobotni ranek!

Nie zepsuł... raczej poprawił humor. Myślałem, że takich głupich już nigdzie nie ma... A i nowa funkcja forum została sprawdzona...

Aha! Posty tego "cymbalisty" wykasowałem hurtowo, jako że były tej samej treści...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...