Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

po kolei

-> forum działa w czasie uniwersalnym (0) a polska leży nominalnie w strefie zachodnio europejskiej (+1) podczas gdy w lecie po zmianie czasu w strefie wchodnio europejskiej (+2) a to w jakiej strefie jesteś ustawiasz samemu w swoim profilu a więc należy samemu sobie zmienic czas na forze :D a ja tam się do tego przyzwyczaiłem

-> forum nie działa wolno, ono działa dokładnie a więc nie szybko a co do tego to na problemach i propozycjach raczej ?

a mi przeszkadza na WWW CDA to że nie można z tamtąd zassać plików które są umieszczane na płytach (dem, kącików, dodatków, patchy) szczególnie kącików, których w części nie można znaleźć nigdzie indziej niż na CD :( a i dema przydałyby się dlatego że niektórzy mają tylko CD-romy a w edycjach DVD jest więcej różnorakich dodatków które tak mogli by sobie dossać do siebie :D

kolejna sprawa to mało intuicyjny layout który jest niedość że cukierkowy z wyglądu, to jeszcze niewygodny w użytkowaniu, dzięki umieszczeniu kawałków każdego działu strony na stronie głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |thomas|

Dział w którym byście zamieszczali coll i the best stronki w sieci , ja dam kilka : www.rotfl.pl , www.smieszne.kul.pl , www.olejnet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kroolik

Kosmicznego Wojownika!!! Zróbcie coś, bo w tej chwili w tej grze da się bardzo łatwo oszukać i nabić niebotyczne ilości obcych! A jak? Ano klikasz po uruchomieniu gry prawym guzikiem myszy na obszarze gry, odchaczasz play'a i zabijasz do woli :( Da radę to jakoś poprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie np: dział Na luzie! Powinno się spodobać! (mnie :D )

Extra, nam też JUŻ się od dawna podoba. Jest w Off-topicu nawet...

Forum zbyt wolno działa!

Posmarowanie łącza wazeliną powinno rozwiać wątpliowści i wszelkie problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Otóż wyświetlane są tam 3 pierwsze i 3 ostatnie strony danego tematu. Co zaś, jezeli stron jest 50, a ja chcę np. zajrzeć na 23 :?: Muszę przeskakiwać co stronę na pieszo. Osobiście zastąpiłbym to rozwijanym menu.(...)
Ja z tym problemem radzę sobie tak: otóż zauważ, że adres do pierwszej strony w danym temacie ma na samym końcu cyferkę 0. Każda następna strona w danym topicu ma na końcu wielokrotność 50 (pięćdziesiątki). I tak np. 23 strona w danym temacie będzie miala na końcu zamiast 0 liczbę 1150 (bo 23 razy 50 = 1150). Mam nadzieję, że wyjaśniłem to dosyć przejżyście :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Otóż wyświetlane są tam 3 pierwsze i 3 ostatnie strony danego tematu. Co zaś, jezeli stron jest 50, a ja chcę np. zajrzeć na 23 :?: Muszę przeskakiwać co stronę na pieszo. Osobiście zastąpiłbym to rozwijanym menu.(...)
Ja z tym problemem radzę sobie tak: otóż zauważ, że adres do pierwszej strony w danym temacie ma na samym końcu cyferkę 0. Każda następna strona w danym topicu ma na końcu wielokrotność 50 (pięćdziesiątki). I tak np. 23 strona w danym temacie będzie miala na końcu zamiast 0 liczbę 1150 (bo 23 razy 50 = 1150). Mam nadzieję, że wyjaśniłem to dosyć przejżyście :)

No, niezupełnie. :) Na stronie mieści się 25 postów, więc trzeba przeskakiwać co 25. 50 jest za to użytkowników na jednej stronie (na liście). Ale sposób dobry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Liquid_Snake

Wasza stronka coś sie od czasu do czasu psuje i nie wiem z czego to wynika ale jest to dosyć denerwujące bo wchodze na stone a tu wszędzie pisze cos tam "warning/pleple/pleple". Zmieńcie to jeśli to wynika z waszej winy bo raz na tydzien nie moge przez poł godziny siedzieć na forum!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franek_Dolas

Ale dawno żadnego posta nie było, ja bym dał więcej konkursów. Co wchodzę na tę stronkę to są wciąż tylko "ustrzel screena" oraz konkursy smsowe. A jak chciałem wygrać "The Suffering" to się okazało, że konkurs już dawno rozwiązany, więc musiałem pofatygować się do kiosku i wybulić 18.50 !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego ze są tylko 3 pierwsze i ostatnie - wejdź na dowolną stronę tematu to u góry masz to logo FA pod nim nazwę tematu a pod tym "spis treści" z wszystkimi stronami (chyba)

Franek - hmm ciesz się że nie chodziło o grę kosztującą powiedzmy 199zł

Keegorn - a wogóle coś wysyłają newsletterem ? bo daawno nie dostałem a mam zarejestrowanego od daaawna (chyba że mieli czyszczenie listy userów)

Bajter - narzekasz przecież wiadomo że w lodówce jest o plikach etc. ludzie mieli fantazje to ponazywali jak chcieli i idzie sie przyzwyczaić, a jak jest wszystko odrazu to nie trzeba szukać na wszystkich stronach :D

Skibka - a jak miał ustawione 50 na strone to co ? (w czasie new-laya można było ustawiać teraz - nie wiem)

remig - hmm każdy post ma swój numer - najedź nad postem na taką kartkę białą lub żółtą i tam w linku na końcu jest numer posta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śledzias

Chętnie widziałbym taką opcję w pisaniu postów, ... hmm... przemyślałem to co chciałem napisać i stwierdziłem, że trudno byłoby odgadnąćo co mi chodzi, więc odwołam się do przykładu.

Załóżmy, że napisałem posta, na którego dostałem odpowiedź. Często się zdaża, że odpowiadamy w poprzednim swoim poście, jednak na stronie np. Off Topic nie jest to zaznaczone. Dlatego proponowałbym dodanie opcji, która pokazywałaby, że odpowiedź jest zawarta w poprednim poście. I tak to skomplikowanie wyszło, ale mam nadzieję, że mnie zrozumimeliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobały mi się ankiety na stronce CDA i zrobiłbym ich więcej :) Moze nie koniecznie nowy dział, choć byłby u mnie mile widziany, ale pare ankiet więcej mogłoby być :)

Co do reszty to nie mam zastrzeżeń, stronka jest bardzo dobrze zrobiona :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śledzias
dwie rzeczy

nie lepiej po prostu aby zaznaczało post jako nieczytany po jego edycji ??

raczej to byłaby zła opcja, ponieważ po byle jakiej poprawce (choćby błędu ort.) post wyświetlał się jako nieczytany.

a druga

śledź wygląda inaczej niż ta pirania z twojego avka.

tak się skałada, że wiem jak wygląda śledź, a to na avku to jest śledź po małym retuszu. Swoją drogą podobnego avka wiałem na początku i jakoś się nikt nie czepiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował czata. Cd-action ma wielu czytelników więc na czacie zawsze by ktoś siedział.

Wtedy już nikt nie byłby w stanie dostać się na forum. Aktywny czat tak spowolniłby działanie serwera, że nie miałbyś szans na napisanie czegokolwiek tutaj. Zresztą temat był już wielokrotnie przerabiany, nie będzie czata i koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zmiany. Od początku:

Nowy layout, ten jest już ponad rok, a taki "Śnieżnobiały", że spokojnie moglibycie wyciagnac nieco kasy od Vizira za reklamę.

Dalej oczywiście updatnąłbym forum do ASP, ale to już raczej mniej wykonalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hell Shell

Colidor i inni drodzy moderatorzy, jeżeli ten temat był już poruszany i mój post zasługuje na ostrzezenie to przepraszam, ale czytanie 20 stron postów nie jest moją ulubiona rozrywką. A wracajac do tematu to zmieniłbym SERWER na szybszy (jeśli to jest mozliwe) bo czasami nie da się wejść na stronę...a co dopiero na Forum...

---------------------------------------------

Edit: Spoko, Loonatyk. Jak wygram 6-cio krotną kumulację w totka to ufunduję CDA serwer jakich mało :D A aluzję zrozumiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu to zmieniłbym SERWER na szybszy (jeśli to jest mozliwe) bo czasami nie da się wejść na stronę...a co dopiero na Forum...

Eh, to nie jest takie proste. Wyobraź sobie, że każdy na świecie ma tyle pieniędzy ile potrzebuje. Jaką wartość ma wtedy pieniądz? Żadną.

Podobnie z serverami, im szybszy tym zazwyczaj wiecej kosztuje (zalezy tez od rozmiaru), więc raczej nikłe są szanse. No chyba, że ufundujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...